Kontaktujte nás: pozemskenebe.info@gmail.com

Pozemské nebe je místo, kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Přidejte se a vytvořte si vlastní pozemské nebe. Stačí si vybrat z naší nabídky.

Den zahrádkářů 2016: fotoreport

Milí přátelé,

letos jsme si opět užívali hlavní myšlenku Dne zahrádkářů - kdokoli mohl přinést cokoli ze svých přebytků nebo na rautový stůl a zase si něco odnést. Minivýstava nám přiblížila principy přírodních zahrad, zajímavosti o včelkách a zapomenuté plody a divoké byliny. Náš pan včelař František Gerhart překvapil hosty např. medovou čokoládou nebo medem se skořicí a krásné bylo pozorovat děti, jak malovali přírodními barvami, pak si nechali něco namalovat na obličej a šup do vodních radovánek nebo skokem do sena. 

Bylo toho ještě mnohem víc - tvoření společného obrazu, tvořivé hrátky, dýchací koutek a "pozvávačka" bylinek, oblíbené lázničky pro nohy a další.

Ze srdce děkujeme všem, kteří přišli a podpořili myšlenku této akce, všem těm, kteří se zapojili do příprav a organizace a že jich nebylo málo a také děkujeme nahoru za úžasné počasí :-)

Už teď se těšíme na příští již 3. ročník Mezinárodního dne zahrádkářů podle Anastasie. 

Kdo by si chtěl přečíst o myšlence této akce víc, mrkněte zde.

Velice děkujeme Budějcké drbně za krásný článek - zde. 

A fotografce Naty za to, že zase vzala foťáček: https://www.facebook.com/nataliphoto.cz/?pnref=story

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)