Kontaktujte nás: pozemskenebe.info@gmail.com

Pozemské nebe je místo, kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Přidejte se a vytvořte si vlastní pozemské nebe. Stačí si vybrat z naší nabídky.

Slavnosti vody 2016

Milí přátelé, 

s radostí vám představujeme fotoreportáž z letošních Slavností vody. Poklonili jsme se Paní Vodě a poděkovali za její dary, i za ty, které v nás měli vzbudit přemýšlení nad naší pokorou a úctou k ní (kroupy).

Víte co bylo ale úžasné? 
Tak jak přetrvávala dobrá nálada všech, kteří se na Slavnostech podílelli, ustupovaly kroupy a s každým příchozím návštěvníkem přibývalo sluníčka, takže během chviličky jsme měli opět tak krásně, až nám bylo skoro horko. 

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří nám s přípravou pomáhali a také těm, kteří v nás věřili a v překvapivě víc než hojném počtu dorazili. 

Věříme, že jste si to s námi užili stejně jako my s vámi, v úžasně veselé a harmonické náladě :-)

Za první várku fotografií děkujeme fotografce Soně:https://www.facebook.com/sona.svihelova?fref=ts

A v druhé várce od fotografky Natalie, se můžete těšit na fotečky z vílího koutku (cca do 14 dnů je zde zveřejníme:https://www.facebook.com/natalia.turekova?fref=ts

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)