Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Srdcem areálu Pozemské nebe je Měsíčnice - Centrum rozvoje

Kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Tvoření s Aličkou 2016

"K ženám tvoření odjakživa patří. Těší jak malé slečny, tak i moudré babičky, inspiruje a sbližuje." To je důvod, proč se s vámi chceme potkávat a tvořit :-)

Tvoření s Aličkou jsme zahájili letos s podzimním semestrem a to těmito tématy:

1. setkání: Seznámíme se s bigshotem a jeho příslušenstvím (výřezy různých tvarů a velikostí, embosovací kapsy, razítkování…), pomocí něhož a spousty dalšího (filc, čtvrtky, barevné pásky, lepítka, šňůrky) si vyrobíme a ozdobíme vlastní přáníčko.

2. setkání: Nazdobíme si vlastní nákupní tašku nebo polštářek pomocí barev na textil, fixu, glitru, šablon různých tvarů a velikostí, mašliček či razítek. Vše nakonec zažehlíme, aby byly věci funkční a daly se prát.

3. setkání: Proměníme obyčejné sklenice na krásné svícínky, ozdobené krajkou, sušenými květy, provázky, barvami na sklo.

4. setkání: Seznámíme se s ubrouskovou technikou, kterou budeme aplikovat na dřevo (např. sadu podšálků ze dřeva, kuchyňské prkénko…), jako podklad použijeme barvu na dřevo, ubrousky budeme aplikovat pomocí štětce a laku a vše nakonec zafixujeme.

5. setkání: Výroba vánočních kartiček, krabiček, přáníček, obálek, visaček či mašliček na dárečky.

Postupně vám sem budeme přidávat fotky z jednotlivých tvoření, třeba vás to namotivuje a příště se také na Tvoření s Aličkou uvidíme :-)

Pro víc informací mrkněte přímo na kurz: Tvoření s Aličkou 8 - 11 let a Tvoření s Aličkou 12 - 100 let

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)