Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Školní rok 2020 2021.jpg

V sobotu zahájíme další školní rok v Měsíčnici 

Přátelé, pauza byla opravdu opravdu dlouhá a my se na vás už moc těšíme. Mrkněte, co nás letos čeká. V programu je poměrně mnoho změn, tak šup pro kávu a jdeme na to :-)


banner eneagram nový.jpg

ENEAGRAM ONLINE + OFFLINE

Eneagram u nás můžete NOVĚ studovat následujícím způsobem.

ZAČNETE NA ONLINU

10 podcastových rozhovorů, 548 minut podrobných informací k tématu základní charakteristiky eneagramových čísel. Odkaz zde

POKRAČUJETE OFFLINE u nás v MĚSÍČNICI už 3. 11.

Tento večerní kurz je pro všechny, kteří už základní charakteristiky eneagramových čísel znají a chtějí si prohloubit informace. Naučíte se definovat body útěchy a stresu, andělská křídla, vysvětlíme si fungování vzájemných mechanismů a mnoho mnoho dalšího. Odkaz zde.


Cestou ženy.jpg

ŽENSKÝ KRUH základní - už teď v sobotu

Poslední 2 volná místa
NOVĚ má kurz 8 setkání a to vždy od 09:00 - 13:00. Odkaz zde.

ŽENSKÝ KRUH navazující - posledních 6 volných míst

Letos jsme jej do programu zařadili od února. Odkaz zde.

ONLINE NA VLNĚ ŽENSTVÍ

Pro všechny z daleka, nebo pro ty, které si chtějí po Ženském kruhu prohloubit informace a prožitky, tu je náš online kurz Na vlně ženství. Odkaz zde.

A DALŠÍ NOVINKA - CESTOU ŽENY

Dvě ženy se spojily. Broňa Hradecká, profesionální aromaterapeutka a dula a naše Irena Kovářová. Připravily jsme pro vás 8 setkání nad tématy, která jsou možná stále někdy ještě tabu. Odkaz zde.


banner večerní můj zelený ráj.jpg

VEČERNÍ MŮJ ZELENÝ RÁJ - už 8. 10.

NOVĚ se budeme potkávat pěkně večer a to na 5 setkání, které můžete projít všechna nebo jen jednotlivá témata. Odkaz zde.

ONLINE MŮJ ZELENÝ RÁJ

Pro ty z vás, kteří si chcete uchopit toto nádherné téma přírodních zahrad velmi podrobně, mrkněte na náš online kurz. Odkaz zde.

ZNÁTE POJEM RODOVÉ STATKY?

Neznáte? Znáte? V obou případech se vše krásné dozvíte na tomto našem semináři o Rodových statcích podle Anastasie. Odkaz zde.


banner večerní bydlíme v souladu.jpg

VEČERNÍ BYDLÍME V SOULADU - už 14. 10.

NOVĚ se budeme potkávat večer. Čeká nás 12 setkání, která můžete projít všechna nebo nebo jednotlivá setkání. Odkaz zde.

ONLINE BYDLENÍ V SOULADU

Velmi podrobně zpracované téma feng shui podle našich předků. Připravené pro vás tak, že dokážete načerpané informace okamžitě aplikovat do praxe. Odkaz zde.

DOMY BLÍZKÉ K PŘÍRODĚ

Irenky manžel Ing. arch. Stanislav Kovář CSc. pro vás zpracoval téma domy blízké k přírodě. Odkaz zde.


Hojnost.png

HOJNOST

Nejen, že si je uvědomíme, ale naučíme se i pracovat na změně negativních schémat. Pochopíme hojnost v nejširším kontextu se smyslem života. Zvědomíme si proces nabytí hojnosti, tedy skutečného bohatství.

Do semináře můžete naskočit od začátku již 24. 10., nebo, pokud jste u nás již kurzem Hojnost základní prošli tak do navazující části od 6. 2. Odkaz zde.

OBRÁZEK OSOBNÍHO ŠTĚSTÍ

Využijte příležitosti naučit se správně formulovat svá přání pod vedením naší Irenky. Je neuvěřitelné, jak rychle se mohou přání materializovat. Odkaz zde.


banner bozi a bohyně.jpg

PROŽITKOVÉ SEMINÁŘE 

VNITŘNÍ SÍLA

Tento náš oblíbený seminář netřeba představovat. První setkání je již 14. 11. a je skoro plné. Odkaz zde.

TŘI PILÍŘE BOHYNĚ A TŘI PILÍŘE BOHA

Představujeme vám nový koncept prožitkového semináře pro ženy i muže. Odkaz zde.


Hlídání dětí banner.jpg

TVOŘÍME A VAŘÍME

TVOŘENÍ S ALIČKOU

Co si už teď zapsat do diáře: "Tvořím s Aličkou". Odkaz zde. 

VAŘENÍ S BOHUNKOU

A když už si budu psát do diáře Tvoření s Aličkou, rovnou si zapíšu taky Vaření s Bohunkou, ať se trošku před Vánoci zastavím a udělám si to hezké, že ano? :-) Odkaz zde.


Šejvl.jpg

A POSLEDNÍ NOVINKA na 18. 11.

Irenky Standa pro vás připravil v Měsíčnici přednášku o Eniologii s Mgr. Radovanem Šejvlem z firmy Energis 24 z bučovic. Odkaz zde.


ebook a rozmarýnek.jpg

NOVINKY NA EHOPU: EBOOK a OSOBNOSTNĚ ROZVOJOVÁ KNÍŽKA PRO DĚTI a MNOHO DALŠÍHO

EBOOK

Naší  21 denní výzvu Stačí nás 10% určitě znáte, nyní jí můžete mít jako 78 stránkový ebook - více zde.

MAMI, BABI budeme si číst, prosííííím?

A pak je tu osobnostně rozvojová knížka pro děti Hanička a skřítek Rozmarýnek. Kupte si naší knížku a užijte si společný čas s vašimi dětmi nebo vnoučaty -  více zde.

Co je nového

 • 28 Zář 2020

  Školní rok v Měsíčnici zahájen a je plný novinek

  Školní rok 2020 2021.jpgJiž toto sobotu startuje školní rok v Měsíčnici. Víte, že letošní rok je plný novinek. Měníme koncepty kurzů, propojujeme online s offline kurzy v Měsíčnici a mnoho dalšího. Mrkněte na podrobnosti zde. 

 • 03 Zář 2020

  Nakupte u nás smysluplné dárky a změníte pole na zahradu

  HITHIT aktualita na PN.jpgPrůběžně investujeme do projektu Naše zahrádka vlastní finance, ale velikost nového pole vyžaduje větší objem finančních prostředků najednou. Proto jsme se rozhodli, pustit se znovu do Hithitu, kde vám nabídneme NAŠE produkty a služby za ZVÝHODNĚNÉ CENY a výtěžek NAVÍC poputuje právě na Rozkvět Naší zahrádky.

 • Odhalení NOVÉHO konceptu pro svatby

  7. 8. 2020

  Hledáte místo pro váš svatební obřad? Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? Přijďte se k nám podívat a naciťte si tuto výjimečnou zahradu Anastazii, jestli je právě ona tím míste, kde si řeknete své ANO. Přijďte na odhalení nového konceptu pro svatby spojené s ukázkou svatebního místa. 

  KDY: Pátek, 21. srpna 2020 I 10:00 - 19:00, KDE: U nás v Pozemském nebi GPS zde

 • Blog Stačí nás 10% pokračujeme

  11. 6. 2020

  Milí přátelé, začalo to jako 21 dnů pro zdraví, klid a radost. A jak věříme bude tento náš blog pokračovat jako vaše oblíbená inspirace pro každodenní život. Meditace, cvičení a techniky, podcasty, praktické úkoly. A mnoho dalšího na téma feng shui podle našich předků, ženská a mužská enerie, přírodní zahrady a hlavně osobní rozvoj. Toto vše najdete na našem webu s online kurzy v záložce BLOG, stačí kliknout zde.

 • Příměstké tábory BUDOU :) můžete se hlásit

  28. 2. 2020

  Tábor bude! Po roční pauze jsme s radostí připravili příměstské tábory pro léto 2020, chvíli to vypadalo, že nás aktuální situace zastaví, ale naštěstí se vše uvolňuje a uvolňuje a tak si s dětmi budeme moci tábor užít.

  S přihlášenými se naše Bohunka spojí a vše domluví. A ti, kteří hledají obohacující program pro své dcery či vnučky na léto, možná jste ho právě našli. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • S chůvou Bohunkou v zahradě (pro děti od 2 do 5 let)

  26. 5. 2020

  Potřebujete si vyřídit úřady? Zajít si na větší nákup? Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů? Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe. Všechny potřebné informace naleznete zde.

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz