Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

ALENA KUČEROVÁ

Srdce a hlava pro komunikaci s vámi - s veřejností, za celé Pozemské nebe. A také má na starosti projekt Měsíčniceonline.

Kontakt: 774 505 774, Alena@pozemskenebe.cz


S čím vám mohu pomoci:

Kdo jsem:

Jsem žena, která se díky Irence Kovářové snaží být v ženské energii. Podle toho cítit, jednat i žít. Být nejlepší ženou pro mého muže Josefa a nejúžasnější maminkou pro našeho Josífka.

Co mám za sebou (co mě přivedlo tam, kde jsem): 

Zvláštní je, že to, co jsem vystudovala, se vlastně nikdy nestalo mým povoláním. Vystudovala jsem Střední školu cestovního ruchu v Českých Budějovích a přiznám se, že na vysokou školu mě to nikdy nelákalo nebo spíš jsem si neuměla vybrat zaměření. Do cesty se mi díky "náhodě" připletli dva šéfové, kteří mi vždy dali příležitost a já jsem díky tomu celý svůj dosavadní život prožila v prostředí marketingu a reklamy, které mě naplňovalo. 

Přiznám se, že velkým životním zlomem pro mě byl příchod mého syna Josífka. Jako by odstartoval něco, co ve mě celá ta léta spalo, ale nějak jsem to nedokázala uchopit. Najednou, když mi další "náhoda" přivedla do cesty Irenku Kovářovou, která hledala někoho na marketing, vše začalo dávat smysl. Nejen že to dává smysl, ale díky ní jsem našla svůj smysl života, to co chci v životě dělat, jak chci žít a vše prožívat. A za to jí budu vděčná celý život.


"Motto, kterým bych se řídila, jsem nikdy neměla,

ale došla mi jedna věc: Kdyby měl každý člověk ruce v hlíně, přestal by blbnout celý svět."


Proč jsem / proč spolupracuji / v Měsíčnici: 
Už od první pracovní schůzky s Irenkou jsem věděla, že spolupráce s ní bude úžasná. Ale o čem jsem neměla ale vůbec tušení, bylo to, jakým způsobem se to pozitivně odrazilo v mém životě. Není den, abych nepřišla na něco nového, její kurzy a přednášky a způsob života obecně, prostě všechno, je tak inspirující a naplňující, že nejde, aby se vás to nedotklo :-)

Naše spolupráce vyústila v pevné spojení, čímž vzniklo POZEMSKÉ NEBE, které se nyní skládá z Centra rozvoje Měsíčnice, Ukázkové přírodní zahrady Anastazie, komunitní zahrady a nově také z eshopu Tvoříme srdcem a projektu Měsíčniceonline, což jsou naše kurzy na internetu. A moje práce je všechny a všechno propojovat a v perfektním kolektivu ostatních, se o vše starat :-)

 

Co bych v jedné větě vzkázala všem, kteří přemýšlení nad kurzy v Měsíčnici:

Jestli existuje místo, kde se říká pravda a učí se pravda, navíc v souvislostech, které vám dají rozhled a možnost nasměrovat svůj život tím nejlepším směrem, pak je to v Měsíčnici :-)

Co je nového

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz