Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

ALENA KUČEROVÁ

Srdce a hlava pro komunikaci s vámi - s veřejností, za celé Pozemské nebe. A také má na starosti projekt Měsíčniceonline.

Kontakt: 774 505 774, Alena@pozemskenebe.cz


S čím vám mohu pomoci:

Kdo jsem:

Jsem žena, která se díky Irence Kovářové snaží být v ženské energii. Podle toho cítit, jednat i žít. Být nejlepší ženou pro mého muže Josefa a nejúžasnější maminkou pro našeho Josífka.

Co mám za sebou (co mě přivedlo tam, kde jsem): 

Zvláštní je, že to, co jsem vystudovala, se vlastně nikdy nestalo mým povoláním. Vystudovala jsem Střední školu cestovního ruchu v Českých Budějovích a přiznám se, že na vysokou školu mě to nikdy nelákalo nebo spíš jsem si neuměla vybrat zaměření. Do cesty se mi díky "náhodě" připletli dva šéfové, kteří mi vždy dali příležitost a já jsem díky tomu celý svůj dosavadní život prožila v prostředí marketingu a reklamy, které mě naplňovalo. 

Přiznám se, že velkým životním zlomem pro mě byl příchod mého syna Josífka. Jako by odstartoval něco, co ve mě celá ta léta spalo, ale nějak jsem to nedokázala uchopit. Najednou, když mi další "náhoda" přivedla do cesty Irenku Kovářovou, která hledala někoho na marketing, vše začalo dávat smysl. Nejen že to dává smysl, ale díky ní jsem našla svůj smysl života, to co chci v životě dělat, jak chci žít a vše prožívat. A za to jí budu vděčná celý život.


"Motto, kterým bych se řídila, jsem nikdy neměla,

ale došla mi jedna věc: Kdyby měl každý člověk ruce v hlíně, přestal by blbnout celý svět."


Proč jsem / proč spolupracuji / v Měsíčnici: 
Už od první pracovní schůzky s Irenkou jsem věděla, že spolupráce s ní bude úžasná. Ale o čem jsem neměla ale vůbec tušení, bylo to, jakým způsobem se to pozitivně odrazilo v mém životě. Není den, abych nepřišla na něco nového, její kurzy a přednášky a způsob života obecně, prostě všechno, je tak inspirující a naplňující, že nejde, aby se vás to nedotklo :-)

Naše spolupráce vyústila v pevné spojení, čímž vzniklo POZEMSKÉ NEBE, které se nyní skládá z Centra rozvoje Měsíčnice, Ukázkové přírodní zahrady Anastazie, komunitní zahrady a nově také z eshopu Tvoříme srdcem a projektu Měsíčniceonline, což jsou naše kurzy na internetu. A moje práce je všechny a všechno propojovat a v perfektním kolektivu ostatních, se o vše starat :-)

 

Co bych v jedné větě vzkázala všem, kteří přemýšlení nad kurzy v Měsíčnici:

Jestli existuje místo, kde se říká pravda a učí se pravda, navíc v souvislostech, které vám dají rozhled a možnost nasměrovat svůj život tím nejlepším směrem, pak je to v Měsíčnici :-)

Co je nového

 • Blog Stačí nás 10% pokračujeme

  11. 6. 2020

  Milí přátelé, začalo to jako 21 dnů pro zdraví, klid a radost. A jak věříme bude tento náš blog pokračovat jako vaše oblíbená inspirace pro každodenní život. Meditace, cvičení a techniky, podcasty, praktické úkoly. A mnoho dalšího na téma feng shui podle našich předků, ženská a mužská enerie, přírodní zahrady a hlavně osobní rozvoj. Toto vše najdete na našem webu s online kurzy v záložce BLOG, stačí kliknout zde.

 • Příměstké tábory BUDOU :) můžete se hlásit

  28. 2. 2020

  Tábor bude! Po roční pauze jsme s radostí připravili příměstské tábory pro léto 2020, chvíli to vypadalo, že nás aktuální situace zastaví, ale naštěstí se vše uvolňuje a uvolňuje a tak si s dětmi budeme moci tábor užít.

  S přihlášenými se naše Bohunka spojí a vše domluví. A ti, kteří hledají obohacující program pro své dcery či vnučky na léto, možná jste ho právě našli. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • S chůvou Bohunkou v zahradě (pro děti od 2 do 5 let)

  26. 5. 2020

  Potřebujete si vyřídit úřady? Zajít si na větší nákup? Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů? Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe. Všechny potřebné informace naleznete zde.

 • Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020

  16. 3. 2020

  Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020. Milé přátelé, jak dobře víte, vzhledem k vládním opatřením jsme v březnu ukončili činnost Měsíčnice pro veřejnost. Protože jsme si vědomy zodpovědnosti, kterou neseme za námi šířené informace, byli jsme i v období karantény s vámi v kontaktu prostřednicvím naší výzvy Stačí nás 10% a jak dál teď? Vše se dočtete zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)