Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Bazárek Miluj sukni 20. - 22. 05. 2019

Milé ženy, taky se nemůžete dočkat jako my května a Bazárku Miluj sukni? Níže přidáváme pozvánku a postupně vás budeme informovat o veškerém dění. Pokud máte facebook, určitě nás sledujte v události Bazárek Miluj sukni 2019, kde vás budeme v následujícím čase před bazárkem zásobovat zajímavými informacemi nejen ze zákulisí, ale budeme si třeba také povídat o barvách a jak na nás působí. 

 

14. 04. 2019

Letos poprvé ve spolupráci ženy z Miluj Sukni

Alice a Monika – kamarádky, co si plní společný holčičí sen a ve spolupráci s ženami z Měsíčnice tvoří sukně, které mají srdce. Své ručně, s péčí a láskou, tvořené sukně, podporující ženskou energii letos poprvé nabídneme i v rámci projektu Bazárek Miluj sukni.  U nás máte garanci, že ať si vyberete jakoukoli sukni, bude vždy posílena vaše jinová, tedy ženská energie. Ženskost našich výrobků je nesena pečlivě vybranými materiály, střihy i vzory látek. Jsme připraveny nabídnout Vám přímo na Bazárku  možnost vlastního výběru metráže z obchůdku látky Olivy a v nejbližší době zhotovíme sukni na míru. Rády Vám při výběru sukní pomůžeme najít tu pravou. Těšíme se na vás…

 


07. 04. 2019

Představujeme Vám první trojici úžasných žen z Měsíčnice.

A jak to celé začalo?

Letos to bude již 5 let, kdy vznikla myšlenka Bazárku Miluj sukni. Za všechno může vlastně naše Irenka. V rámci kurzu Ženský kruh, který v centru rozvoje Měsíčnice vede, totiž my ženy od ní dostáváme úkol- na 14 dní vplout do sukně. Což není vždy úplně jednoduché. Hlavně v případě, kdy třeba sukně nenosíte vůbec, jako jsem to měla já. Letos je to právě pět let, co jsem ze sukně nevylezla. 

S Irenky požehnáním jsem se tedy spolu s jednou kamarádkou pustila v roce 2015 do příprav prvního Bazárku Miluj sukni, kde si ženy mohou pořídit, ty správné sukně, které podpoří nejen jejich krásu, ale hlavně jejich ženskou energii a kdy zatouží vplout zpět do sukní. Některé na chvíli, nepravidelně, nebo jenom na léto, některé ale dokonce napořád.

Sukýnkové veselí se uskuteční v Měsíčnici letos už po páté. V loňském roce bylo do příprav Bazárku zapojeno již více jak 25 dobrovolnic, žen, které milují sukně, baví je společné tvoření takovéto akce a zároveň jsou ochotné ve svém volném čase podpořit svou pomocí na Bazárku náš další projekt- Naši zahrádku, kam poputuje letošní výtěžek a to právě na vodu pro tuto komunitní zahradu. Z celého srdce vám všem děkuji, milé ženy.

Novinkou letošního roku je rozšíření projektu Miluj sukni o vlastní tvorbu, o vlastní sukně s ženskou energií. Za tímto projektem stojí Alička s Moničkou a máme velkou radost, že zrovna pátým ročníkem zahajujeme tuto novou spolupráci.

Další důležité partnerství, které nemohu opomenout, je čtyřletá spolupráce s Klárkou a Milenkou z Top second handu. Tyto energetické ženy, nám každý rok dodávají své úžasné kousky a plní tak Měsíčnici pestrostí až nevídanou.

Já osobně letos budu na Bazárku Miluj sukni chybět- čekají mě mateřské povinnosti a vše budu sledovat z povzdálí. Těšit se ale můžete na mou novou úžasnou kolegyni Bohunku, která se bude na přípravách Bazárku za Měsíčnici podílet.

O tom, proč vlastně chtít vplouvat zpět do ženské energie, potažmo do sukní a šatů vám určitě prozradí Alička s Moničkou.

Mějte se zatím báječně, užijte si letošní Bazárek Miluj sukni a já se na vám budu těšit zase za rok 

Vaše Alenka


04. 04. 2019

Milé ženy, představujeme vám program letošního Bazárku, ať víte na co a kdy se těšit. :)


Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)