Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Srdcem areálu Pozemské nebe je Měsíčnice - Centrum rozvoje

Kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Milé ženy, tématem setkání Červeného stanu, které nese název Půvab z venku i zevnitř, bude přírodní kosmetika a uskuteční se 20. 03. 2019. Povídat k nám přijde majitelka kosmetické značky HappyMary, Maruška Toufarová.

HappyMary je jedinečná česká kosmetická značka, která spojuje vědu s přírodou a vyvíjí kosmetiku podle potřeby zákazníků.
Sídlí v Jihočeském vědeckotechnickém parku a vyrábí v laboratoři pleťovou kosmetiku na špičkové úrovni. Kosmetika neobsahuje parabeny, syntetické konzervanty ani živočišné suroviny. Zato je plná účinných, pleti přirozených složek.  
Přijďte se seznámit s touto kosmetikou, poslechnout si zajímavé informace z této oblasti, těšit se můžete na ochutnávku surovin, ze kterých se kosmetika vyrábí, budete si moci kosmetiku vyzkoušet a mnoho dalšího. 
Budeme se na vás těšit a myslíme si, že bude určitě více než zajímavé seznámit se s tak krásným produktem, který se navíc vyrábí v Českých Budějovicích. 
Odkaz na stránky: http://www.happymary.cz/

Více zde.

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)