Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

"Místo, kde je žena ženou. Rivalita už stačila, pojďme spolupracovat a sdílet."

Poslání Červeného stanu

Je to místo, kde se žena může cítit bezpečně a spolu s ostatními ženami sama sebe rozvíjet. Chceme dál nést původní poslání - navzájem spolupracovat, obohacovat se a respektovat samu sebe i svojí cykličnost. Jsme úžasné bytosti, ženy, které mají své dary a ty využívají v souladu s přírodou.

Proč se s Vámi chceme setkávat?

Současná doba je orientována na mužské kvality, to ovlivňuje i nás ženy, takže fungujeme v energii rivality a výkonu. Chtěly bychom skrze Červený stan přispět k šíření spolupráce a plodnosti ženy.

 A toto vám chceme zprostředkovat skrze příběhy konkrétních žen, které se vrátily ke své podstatě, k ženské energii a skrze ní žijí uprostřed svých rodin, podnikají a inspirují ostatní k následování.

V čem je rozdíl mezi Ženským kruhem a Červeným stanem?

Červený stan je o našem vzájemném sdílení. Proto budeme pro vás zvát inspirující ženy, které prošly Měsíčnicí a nyní motivují další ženy na cestě ženství.


Cena setkání: 150 Kč / setkání (18:00 - 20:00)

Časová náročnost: Celkem 1 setkání, setkání na sebe nenavazují.

Místo konání: Centrum rozvoje Měsíčnice

Komu je setkání určeno: Ženám 

Kapacita a rezervace: Max. 25 osob

Kurzy pořádáme vždy od 6 osob, což výborně přispívá k dynamice týmu.

Proto je nutné se na všechny jak celodenní, tak večerní kurzy hlásit a to vždy na email info@pozemskenebe.cz či na tel.: 731 508 814. 


Aktuální termíny 

Témata Červeného stanu

Den

Datum

Časová náročnost

Lektorka

Kapacita

Představíme vám společný projekt Měsíčnice a Miluj sukni ST 15. 04. 2020 18:00 - 20:00  Bohunka Trhlíková ano 


  

Uložit

Co je nového

 • 16 Bře 2020

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno. 

  Připravili jsme pro vás ale facebook skupinu STAČÍ NÁS 10%, kam každý den vkládáme pozitivní náměty, cvičení a meditace. Pokud nemáte sociální sítě, vše najdete nově také na našem blogu na webu www.mesicniceonline.czPřidejte sek nám a můžeme mnohé pozitivně přenastavit.

 • Letní příměstské tábory v Pozemském nebi

  28. 2. 2020

  Tábor bude :-) Příměstký tábor je založen na ucelené metodice, která repektuje věk dětí a jejich potřeby a zájmy. Podporuje v nich tvořivost, kreativitu, spolupráci a vzájemný respekt ve skupině. Holčičky se mohou těšit na tvoření, vaření, péči o sebe i přírodu, informace o bylinkách a jejich využití. Toto vše je doplněné výukovým programem zaměřeným na význam vody, půdy, vzduchu a slunce v našem životě. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

 • Víte, že na Ženském kruhu měníme DNA?

  14. 2. 2020

  Jediný ženský kruh s ucelenou metodikou. Přidejte se k více než 700 ženám, které s námi kruhem prošly. Mrkněte na naší Irenku, jak vypadala ve 30 letech a jak vypadá dnes. Rozdíl, co říkáte? Více zde.

 • Nové dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga v Měsíčnici

  14. 2. 2020

  Milí přátelé, je nám velkou ctí, že v Měsíčnici budeme mít také Dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga, první setkání proběhne již 10. 03. 2020 od 16:30 do 17:30 a další termíny najdete vždy v kalendáři akcí. Tato setkání jsou pouze pro členy kruhu přátel, pokud by vás zajímalo více informací, zkontaktujte prosím Bohunku Trhlíkovou 724 219 897. Více informací zde.

archiv

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)