Kontaktujte nás: pozemskenebe.info@gmail.com

Pozemské nebe je místo, kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Přidejte se a vytvořte si vlastní pozemské nebe. Stačí si vybrat z naší nabídky.


Člověk přišel na zemi proto, aby tu tvořil.

Aby si našel svůj malý prostor Lásky, který bude zdokonalovat. A tím bude zdokonalovat i sebe.

Knihy Anastasie považujeme za knihy s největší schopností měnit náš život. Jedna rovina informací jde k nám přímo skrze psaný text – to podstatnější k nám jde mezi řádky, a komunikuje přímo s naším srdcem. Čtení knih Anatasie je neuvěřitelně nádherným dobrodružstvím, které nás vtahuje do dávné moudrosti, přinášející každému z nás, možnost rozpomenout se na učení Původních pramenů. Slova v knize působí jako kód a pracují s každým z nás přesně tak jak potřebujeme.

Přejeme vám z celého srdce, ať jste zaplaveni vlnou pozitivních emocí, ať začnete vidět svůj prostor Lásky a začnete jej aktivně tvořit ve svém životě.

Milí přátelé, 
postupně v průběhu roku 2018 vám budeme přinášet obrazy Anastasie s krze krátké úryvky z těchto knih, pokud je na sebe necháte působit. Sami uvidíte, kolik pozitivních změn vstoupí do vašeho života. 

Pokud zatoužíte tyto knihy mít? Zde budou od srpna 2018 k dostání. 


05 07. 2018

Milí přátelé, níže najdete PDF soubory, co soubor, to vždy úryvky z jedné knihy. Najdete tam úryvky od začátku roku. 

A také nové úryvky až do konce prázdnin. Abychom i my měli prázdniny bez počítače a techniky, ale zároveň, aby vy jste nepřišli o krásné čtení. 

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)