Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.czČlověk přišel na zemi proto, aby tu tvořil.

Aby si našel svůj malý prostor Lásky, který bude zdokonalovat. A tím bude zdokonalovat i sebe.

Knihy Anastasie považujeme za knihy s největší schopností měnit náš život. Jedna rovina informací jde k nám přímo skrze psaný text – to podstatnější k nám jde mezi řádky, a komunikuje přímo s naším srdcem. Čtení knih Anatasie je neuvěřitelně nádherným dobrodružstvím, které nás vtahuje do dávné moudrosti, přinášející každému z nás, možnost rozpomenout se na učení Původních pramenů. Slova v knize působí jako kód a pracují s každým z nás přesně tak jak potřebujeme.

Přejeme vám z celého srdce, ať jste zaplaveni vlnou pozitivních emocí, ať začnete vidět svůj prostor Lásky a začnete jej aktivně tvořit ve svém životě.

Milí přátelé, 
postupně v průběhu roku 2018 vám budeme přinášet obrazy Anastasie s krze krátké úryvky z těchto knih, pokud je na sebe necháte působit. Sami uvidíte, kolik pozitivních změn vstoupí do vašeho života. 

Pokud zatoužíte tyto knihy mít? Zde budou od srpna 2018 k dostání. 


19. 10. 2018

Milí přátelé, nejnovější úryvky z knih o Anastasii vám zde představujeme ve formátech JPG, jak jste byli zvyklí. Pokud společně projdeme vždy jednu knihu - vytvoříme vám z ní PDF soubor, ve kterém najdete všechny úryvky z jedné knihy. 

Přejeme vám krásné čtení.

Všechny úryvky z knihy 1

Všechny úryvky z knihy 2

Všechny úryvky z knihy 3

Všechny úryvky z knihy 4

Všechny úryvky z knihy 5

Všechny úryvky z knihy 6

Všechny úryvky z knihy 7

Všechny úryvky z knihy 8, první část

Všechny úryvky z knihy 8, druhá část


Úryvky z knihy 10Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)