Kontaktujte nás: pozemskenebe.info@gmail.com

Pozemské nebe je místo, kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Přidejte se a vytvořte si vlastní pozemské nebe. Stačí si vybrat z naší nabídky.

Milí přátelé,

když jsme rekapitulovali uplynulý rok, shodli jsme se na tom, že ačkoliv nebyl vůbec lehký, byli jsme doslova zaplaveni vaší přízní a podporou. Ať už v průběhu sbírky HITHIT, nebo skrze nejrůznější formy spolupráce s námi. Vše ještě vygradovalo vaší podporou Anežce. Velice si toho vážíme, a protože si skutečně uvědomujeme, že jsme byli od mnohých z vás opravdu obdarováni, přemýšleli jsme, čím můžeme udělat radost vám. Dárečky, které jsme pro vás připravili v rámci sbírky na Hithitu, byly pro vás připravené s láskou, ale shodli jsme se na tom, že vám chceme naší láskyplné energie dát ještě mnohem víc.

Již od příštího týdne, máme pro vás připravené dva dárky pro celý tento rok. Jeden pro děti a druhý pro dospělé.

Dárek pro děti i dospělé

Začneme dětmi. Jednou za 14 dnů vám přijde jedna kapitola naší obrazotvorné pohádky, kterou můžete společně s dětmi číst a povídat i o obrazech, které tam vidíte a společně tvořit.  Jednotlivé příběhy na sebe navazují a provedou vás a vaše děti postupně celým rokem skrze Haničku a jejího kamaráda skřítka Rozmarýnka. Tyto příběhy psala Irena Kovářová před 20 lety pro svou dceru Haničku. Na první kapitolu vypustíme do světa už příští čtvrtek 13. 03. 2018.

Dárek pro dospěláky :-)

Zároveň se můžete příští týden těšit na dárek pro dospělé. Postupně vám budeme přinášet obrazy Anastasie, pokud je na sebe necháte působit. Sami uvidíte, kolik pozitivních změn vstoupí do vašeho života. Začínáme v neděli 18. 03. 2018.

Stačí pak sledovat náš web či facebook a dárky jsou vaše :-) 

Pokud chcete udělat radost dalším lidem a šířit vlnu pozitivní energie dál, můžete neomezeně naše dárky rozesílat zdarma mezi své přátele.

*Tyto veškeré materiály však nesmí být použity další stranou k jakémukoli komerčnímu účelu a vztahují se na ně autorská práva v plném rozsahu. Velice děkujeme.

Vaše Irena Kovářová

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)