Kontaktujte nás: pozemskenebe.info@gmail.com

Pozemské nebe je místo, kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Přidejte se a vytvořte si vlastní pozemské nebe. Stačí si vybrat z naší nabídky.

S velkou bolesti v srdci dáváme na vědomí, že 26. 11. 2017 náhle odešla do nebe naše milovaná kolegyně a přítelkyně Markétka Tůmová. Zanechala tu po sobě měsíční Anežku a svého muže Štěpána.


Dar Anežce a tatínkovi

 

Markétka Tůmová  (narozena v r. 1976, bydliště v Českých Budějovicích) náhle a nečekaně odešla dne 26.11.2017 do nebeských bran…. Měsíc před svým odchodem do nebe porodila dceru Anežku a manžel Štěpán zůstal s dcerou sám.

Její motto znělo: „Věř své moudrosti, měj víru v sebe sama, vždyť s láskou má každý naději….“.

V projektu Pozemského nebe na Rudolfově působila jako lektorka a poskytovala osobní konzultace. V minulosti se výrazně podílela na budování prodejny s přírodními produkty Slunečnice v Č. Budějovicích. S manželem žili propojeni s přírodou, využívali její dary a chovali se k ní šetrně a ohleduplně. Tento způsob života je skromný a po jejím odchodu zůstává Štěpán s dcerou sám bez většího finančního zajištění. Nastoupil na mateřskou dovolenou.

My členové a účastníci projektu Pozemského nebe se nyní s nadějí obracíme na vás s prosbou o finanční podporu této rodině. Pokud pocítíte v srdci, že přispět Štěpánovi a Anežce je správné,   předem děkujeme za každý dar, který jim pomůže v nelehké životní situaci. Dary použijeme na nákup mléka a věcí pro Anežku, případně na nákup jiných potřebných věcí do domácnosti. 


Aktuální informace: O MARKÉTCE JSME SI POVÍDALI S ČESKOBUDĚJOVICKÝM DENÍKEM. 

Děkujeme za velmi citlivé podívání mladé redaktorce Anně Zemanové a celé redakci, za ochotu sdílet Markétky příběh. Odkaz zde.

Aktuální informace: FINANČNÍ PODPORA

Do této chvíle jsme uváděli číslo účtu u Reiffeisenbank, všechny finanční prostředky z tohoto účtu byly přeposlány na aktuální účet OFICIÁLNÍ VEŘEJNÉ SBÍRKY: 2201339456/2010, v.s. 3010

Aktuální informace: MATERIÁLNÍ PODPORA

Jsme velice vděčni i za nabídky materiální podpory, oblečení pro Anežku, nabídky nákupu a dovozu potřebného atd. Nyní jsme vytvořili následující plán. Máme již ca 15-20 maminek, které jsou ochotné dávat Anežce oblečení a mnoho dalších z vás, kteří chtějí podpořit rodinu materiálně i v jiných věcem. Abychom opravdu byli efektní a vše se využilo ve správnou chvíli a na správném místě, ze srdce prosím ty, kteří by rádi podpořili Anežku materiálně, aby napsali na email pozemskenebe.alena@gmail.com, zapíšeme si vás do seznamu a jakmile budeme vědět, co konkrétně je potřeba, budeme postupně psát. Napadlo nás právě, že bychom sem tam, zkusili tento seznam dobrých duší oslovit a díky tomu, by se nám opravdu mohlo podařit pro Anežku zařídit přesně to potřebné i z dlouhodobějšího hlediska.

Vaše případné dotazy, bude ráda nadále zodpovídat: Alena Kučerová pozemskenebe.alena@gmail.com, budeme vděčni i za další podněty, jak Anežku s tatínkem podpořit. 

 

Ze srdce děkují ženy z Pozemského nebe (www.pozemskenebe.cz).

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)