Kontaktujte nás: pozemskenebe.info@gmail.com


"Každá žena potřebuje místo, kde se cítí dobře, bezpečně a kde se může potkávat s jinými ženami a čerpat a předávat. Stvořme si společně takové místo."


Cíl kurzu:

Draní peří je zcela specifický formát naší nabídky pro vás. Jde nám o společné setkávání a vzájemné sdílení žen všech věkových kategorií, to je něco, co nás může posilovat v ženské energii a co nám dnes velmi chybí. Jednotlivá setkání jsou jen rámcově vymezena možnými tématy pro sdílení, tato témata se vyprofilují až na konkrétním setkávání. Témata kterým se chcete věnovat, můžete vnášet vy samy.

Na co se můžete těšit?

Milé ženy, 

toto je nabídka jak pro ty z vás, kterým je u nás dobře, tak pro ty, které by k nám rády zašly, ale netroufnou si hned na celodenní seminář, nebo těm, kterým chybí ženský kruh a povídání. Chceme nám všem otevřít prostor pro společné sdílení a užívání si ženské energie a pospolitosti. Setkání vám přinese spočinutí, zpomalení, vzájemné sdílení, posílení ženské energie a mnoho inspirace pro život ženy. Sice nebudeme přímo drát peří jako naše babičky, ale smysl bude stejný.... :-)


Cena za setkání

80 Kč / večerní setkání (18:00 - 20:00)

Kdo bude chtít, může přinést nějakou dobrotu, ať je nám ještě líp :-)

Časová náročnost Vždy jedno setkání, setkání na sebe nenavazují

Místo konání Centrum rozvoje Měsíčnice
Komu je setkání určeno Ženám všech věkových kategorií a dívkám od 15 let, které se chtějí společně setkávat a sdílet.
Kapacita

Max. 30 osob

Kurzy pořádáme vždy od 6 osob, což výborně přispívá k dynamice týmu. Proto je nutné se na všechny jak celodenní, tak večerní kurzy hlásit a to vždy na email mesicnice.kurzy@gmail.com či na tel.: 731 508 814.

 


Aktuální termíny 2017 / 2018

Draní peří - setkání žen  Den Datum Časová náročnost Lektorka Kapacita
Draní peří  PO 26. 02. 2018 18:00 - 20:00 Irena Kovářová  ano
Draní peří  PO 09. 04. 2018 18:00 - 20:00  Irena Kovářová  ano
Draní peří  PO 11. 06. 2018 18:00 - 20:00 Irena Kovářová ano

Aktuality

archiv