Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

"Pojďme se setkat."


"Každá žena potřebuje místo, kde se cítí dobře, bezpečně a kde se může potkávat s jinými ženami a čerpat a předávat.

Stvořme si společně takové místo."


Cíl kurzu:

Draní peří je zcela specifický formát naší nabídky pro vás. Jde nám o společné setkávání a vzájemné sdílení žen všech věkových kategorií, to je něco, co nás může posilovat v ženské energii a co nám dnes velmi chybí. Jednotlivá setkání jsou jen rámcově vymezena možnými tématy pro sdílení, tato témata se vyprofilují až na konkrétním setkávání. Témata kterým se chcete věnovat, můžete vnášet vy samy.

Na co se můžete těšit?

Milé ženy, 

toto je nabídka jak pro ty z vás, kterým je u nás dobře, tak pro ty, které by k nám rády zašly, ale netroufnou si hned na celodenní seminář, nebo těm, kterým chybí ženský kruh a povídání. Chceme nám všem otevřít prostor pro společné sdílení a užívání si ženské energie a pospolitosti. Setkání vám přinese spočinutí, zpomalení, vzájemné sdílení, posílení ženské energie a mnoho inspirace pro život ženy. Sice nebudeme přímo drát peří jako naše babičky, ale smysl bude stejný.... :-)

Setkání bude mít cca takovýto průběh:

 • Každá si můžete přinést jakoukoli ruční práci - třeba i zašívání ponožek, nebo také nic, když vás nic nenapadne. 

 • Kdo bude chtít, přinese něco dobrého.

 • Uděláme si pozitivní kolečko - budeme sdílet samé dobré zprávy z našeho života, nebo zajímovosti, které jsme se dozvěděly a chceme se o ně podělit. 

 • Po tomto kolečku se již budeme věnovat sdílení na konkrétní témata, která připravíme, nebo vyplynou z dané skupiny žen.

 • Pokud zbyde čas, tak si přečteme také něco z knížek Anastasie.

 • Povíme si o novinkách z Měsíčnice.

 • Proběhne burza kontaktů a požadavků. 


Cena setkání: 50 Kč / setkání (18:00 - 20:00)

Časová náročnost: Celkem 1 setkání, setkání na sebe nenavazují. 

Místo konání: Centrum rozvoje Měsíčnice

Komu je setkání určeno: Ženám 

Kapacita a rezervace: Max. 25 osob

Kurzy pořádáme vždy od 6 osob, což výborně přispívá k dynamice týmu.

Proto je nutné se na všechny jak celodenní, tak večerní kurzy hlásit a to vždy na email info@pozemskenebe.cz či na tel.: 731 508 814.


Aktuální termíny 

Draní peří - setkání žen 

Den

Datum

Časová náročnost

Lektorka

Kapacita

Draní peří PO 16. 12. 2019 18:00 - 20:00 Všechny si povídáme navzájem ano
Draní peří  PO 04. 05. 2020 18:00 - 20:00 Všechny si povídáme navzájem ano

Co je nového

 • 16 Bře 2020

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno. 

  Připravili jsme pro vás ale facebook skupinu STAČÍ NÁS 10%, kam každý den vkládáme pozitivní náměty, cvičení a meditace. Pokud nemáte sociální sítě, vše najdete nově také na našem blogu na webu www.mesicniceonline.czPřidejte sek nám a můžeme mnohé pozitivně přenastavit.

 • Letní příměstské tábory v Pozemském nebi

  28. 2. 2020

  Tábor bude :-) Příměstký tábor je založen na ucelené metodice, která repektuje věk dětí a jejich potřeby a zájmy. Podporuje v nich tvořivost, kreativitu, spolupráci a vzájemný respekt ve skupině. Holčičky se mohou těšit na tvoření, vaření, péči o sebe i přírodu, informace o bylinkách a jejich využití. Toto vše je doplněné výukovým programem zaměřeným na význam vody, půdy, vzduchu a slunce v našem životě. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

 • Víte, že na Ženském kruhu měníme DNA?

  14. 2. 2020

  Jediný ženský kruh s ucelenou metodikou. Přidejte se k více než 700 ženám, které s námi kruhem prošly. Mrkněte na naší Irenku, jak vypadala ve 30 letech a jak vypadá dnes. Rozdíl, co říkáte? Více zde.

 • Nové dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga v Měsíčnici

  14. 2. 2020

  Milí přátelé, je nám velkou ctí, že v Měsíčnici budeme mít také Dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga, první setkání proběhne již 10. 03. 2020 od 16:30 do 17:30 a další termíny najdete vždy v kalendáři akcí. Tato setkání jsou pouze pro členy kruhu přátel, pokud by vás zajímalo více informací, zkontaktujte prosím Bohunku Trhlíkovou 724 219 897. Více informací zde.

archiv

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)