Kontaktujte nás: pozemskenebe.info@gmail.com


"Každá žena potřebuje místo, kde se cítí dobře, bezpečně a kde se může potkávat s jinými ženami a čerpat a předávat. Stvořme si společně takové místo."


Cíl kurzu:

Draní peří je zcela specifický formát naší nabídky pro vás. Jde nám o společné setkávání a vzájemné sdílení žen všech věkových kategorií, to je něco, co nás může posilovat v ženské energii a co nám dnes velmi chybí. Jednotlivá setkání jsou jen rámcově vymezena možnými tématy pro sdílení, tato témata se vyprofilují až na konkrétním setkávání. Témata kterým se chcete věnovat, můžete vnášet vy samy.

Na co se můžete těšit?

Milé ženy, 

toto je nabídka jak pro ty z vás, kterým je u nás dobře, tak pro ty, které by k nám rády zašly, ale netroufnou si hned na celodenní seminář, nebo těm, kterým chybí ženský kruh a povídání. Chceme nám všem otevřít prostor pro společné sdílení a užívání si ženské energie a pospolitosti. Setkání vám přinese spočinutí, zpomalení, vzájemné sdílení, posílení ženské energie a mnoho inspirace pro život ženy. Sice nebudeme přímo drát peří jako naše babičky, ale smysl bude stejný.... :-)

26.02. 2018 proběhlo první Draní peří, které bylo spíš pracovní. S ženami jsme společně vytvořily myšlenkou mapu jak si Draní peří představujeme a výsledek je následující. Nakonec se budeme scházet 1x měsíčně. Proto jsme pro tento semestr našly další dva termíny a od září 2018 se pak potkáme každý měsíc. 

Setkání bude mít cca takovýto průběh:

- Každá si můžete přinést jakoukoli ruční práci - třeba i zašívání ponožek, nebo také nic, když vás nic nenapadne. 

- Kdo bude chtít, přinese něco dobrého.

- Uděláme si pozitivní kolečko - budeme sdílet samé dobré zprávy z našeho života, nebo zajímovosti, které jsme se dozvěděly a chceme se o ně podělit. 

- Po tomto kolečku se již budeme věnovat sdílení na konkrétní témata. Témata vám budeme uvádět zde na webu - vždy níže u termínů. Bude to probíhat tak, že na setkání si vždy určíme témata pro další termín, ty vám sem s předstihem napíšeme a na dalším setkání připravíme zase témata pro další setkání. Již nyní máme díky myšlenkové mapě poměrně hodně široké okruhy zájmů. Takže probírat máme co :-) 

- Pokud zbyde čas, tak si přečteme také něco z knížek Anastasie.

- Povíme si o novinkách z Měsíčnice.

- Proběhne burza kontakrů a požadavků. 

- A na závěr se určí témata pro další setkání.

Moc se na vás všechny těšíme, Irena a ženy z Měsíčnice


Cena za setkání

80 Kč / večerní setkání (18:00 - 20:00)

Kdo bude chtít, může přinést nějakou dobrotu, ať je nám ještě líp :-)

Časová náročnost Vždy jedno setkání, setkání na sebe nenavazují

Místo konání Centrum rozvoje Měsíčnice
Komu je setkání určeno Ženám všech věkových kategorií a dívkám od 15 let, které se chtějí společně setkávat a sdílet.
Kapacita

Max. 30 osob

Kurzy pořádáme vždy od 6 osob, což výborně přispívá k dynamice týmu. Proto je nutné se na všechny jak celodenní, tak večerní kurzy hlásit a to vždy na email mesicnice.kurzy@gmail.com či na tel.: 731 508 814.

 


Aktuální termíny 2017 / 2018

Draní peří - setkání žen  Den Datum Časová náročnost Lektorka Kapacita
Draní peří  PO 26. 02. 2018 18:00 - 20:00 Irena Kovářová  ano

Draní peří:

PO 19. 03. 2018 18:00 - 20:00 Irena Kovářová ano

Draní peří:

Témata pro tento termín zopakujeme z 19.03., protože jsme se propovídaly až do 20:30, ale těchto témat jsme se moc nedotkly :-)

Vaření, úklid, velikonoce, zahrada, typy na slavnostní tabuli

PO 09. 04. 2018 18:00 - 20:00  Irena Kovářová  ano

Draní peří : součástí Bazárku miluj sukni

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

PONDĚLNÍ DRANÍ PEŘÍ OD 18:00: cena 200 Kč, rezervace potřeba
Nebojte se, drát peří nebudeme, ale budeme sdílet společně v kruhu, jako to dělávaly naše prababičky. A máme pro vás připraveno plno zajímavostí. Naše prababičky věděly, že každá květina komunikuje s vesmírem, proto nám tu po sobě zanechaly poselství 🌻KVĚTINOVÉHO HOROSKOPU🌻, nad kterými budeme společně sdílet.

Dále se 🌻ZEPTÁME BOHYNÍ 🌻na naše ženství a položíme jim otázky z našeho aktuálního života.

A pokud chcete poznat 🌻TAJEMSTVÍ SVÉ SEXUÁLNÍ ENERGIE🌻, můžete si vyzkoušet speciální barevný test, který jsme si pro vás připravily.

Pokud nám to čas dovolí, máme pro vás nachystané ještě další zajímavosti a těšit se můžete také na občerstvení (pokud některá chcete přinést něco dobrého s sebou, určitě můžete) a malý dáreček, který jak věříme, potěší vás i vaše ženství 

Přihlášené ženy, mohou dorazit již v 16:00 na předprodej před Draním peří.

🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

REZERVACE na tyto programy je nutná, protože dárečky  a to u naší Míši: eliasova7@seznam.cz

PO 21. 05. 18:00 - 20:00 Irena Kovářová ano
Draní peří  PO 11. 06. 2018 18:00 - 20:00 Irena Kovářová ano