Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Náš nový eshop www.tvorimesrdcem.shop

Milí přátelé,
máme velkou radost, že vám můžeme po více jak roční práci, představit náš malý, ale za to s láskou připravený, ESHOP TVOŘÍME SRDCEM- ODKAZ ZDE: www.tvorimesrdcem.shop

Jak někteří jistě víte, naše Irenka Kovářová maluje nádherné léčivé obrazy. Loňský podzim byl ve znamení její vernisáže a výstavy, kde jste měli možnost vidět její vybrané originály.

A protože bylo plno z vás, kteří jste se nás dotazovali, jak to udělat, abyste tyto obrazy mohli mít také doma, začali jsme hledat různé možnosti, jak vytvořit ty nejautentičtější kopie. Chvilku to trvalo a jak věříme, výsledek stojí za to.

Na eshopu na vás čeká několik kopií v životní velikosti (plánujeme postupně eshop rozšiřovat), dále pak pár vybraných originálů a také kalendáře s těmito léčivými obrazy.

Navíc jsme eshop doplnili o prodej knih, které považujeme za nejvíce osobnostně rozvojové v dnešní době.

Moc se těšíme, že si obrazy najdou ty, kterým budou dělat denně radost


Měsíčnice online je náš nový projekt,

který vám umožní studovat s námi online.

Milí přátelé,

jak jsme již slíbili, pracujeme na kurzech online a můžeme vám slíbit, že výsledek našeho snažení bude opravdu stát za to. Protože to, co se v posledních týdnech děje, co probíhá, inspirace, která k nám přichází, není ani tak o naší lopotné dřině, jako spíše o spočívání v plodnosti a respektování vedení shůry, které se děje ve správném načasování a na správném místě. A protože cítíme, že vzniká opravdu ojedinělá podoba online kurzů, se kterou se jinde nesetkáte, chceme i nadále respektovat tuto jemnou energii, která nás vede, a to i přesto, že vám onliny nabídneme s malou časovou prodlevou oproti původnímu časovému plánu.

Děkujeme za pochopení

Pokud vás naše online kurzy zajímají, stačí nás sledovat zde na webovkách, kde zveřejníme odkaz, hned jak budou kurzy online. Případně můžete napsat na info@pozemskenebe.cz a my vás zařadíme do našeho newsletteru, kde budeme o tomto novém projektu včas informovat.

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)