Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Náš nový eshop www.tvorimesrdcem.shop

Milí přátelé,
máme velkou radost, že vám můžeme po více jak roční práci, představit náš malý, ale za to s láskou připravený, ESHOP TVOŘÍME SRDCEM- ODKAZ ZDE: www.tvorimesrdcem.shop

Jak někteří jistě víte, naše Irenka Kovářová maluje nádherné léčivé obrazy. Loňský podzim byl ve znamení její vernisáže a výstavy, kde jste měli možnost vidět její vybrané originály.

A protože bylo plno z vás, kteří jste se nás dotazovali, jak to udělat, abyste tyto obrazy mohli mít také doma, začali jsme hledat různé možnosti, jak vytvořit ty nejautentičtější kopie. Chvilku to trvalo a jak věříme, výsledek stojí za to.

Na eshopu na vás čeká několik kopií v životní velikosti (plánujeme postupně eshop rozšiřovat), dále pak pár vybraných originálů a také kalendáře s těmito léčivými obrazy.

Navíc jsme eshop doplnili o prodej knih, které považujeme za nejvíce osobnostně rozvojové v dnešní době.

Moc se těšíme, že si obrazy najdou ty, kterým budou dělat denně radost


Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)