Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Potřebujete si vyřídit úřady?

Zajít si na větší nákup?

Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? 

Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů?

Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? 

Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe.


Kdo se na vaše děti už moc těší?

Jmenuji se Bohuslava Trhlíková. Jsem máma od čtyř dětí a zanedlouho také babička. Děti mám velice ráda. Když jsem byla s mými dětmi doma na mateřské dovolené, často jsem si říkala, jak by bylo dobré, mít občas nějakou vlídnou paní  na hlídání.

Nemusela bych s sebou brát děti na úřad, na velký nákup nebo ke kadeřníkovi. Třeba si zajít na čaj s kamarádkou a popovídat si nebylo možné.

A když děti odrostly, občas přišla myšlenka, že bych mohla být maminkám nápomocná v pohlídání jejich dětiček.

Vím, jak je pro nás maminky důležité vědět, komu své dítě svěříme a v jakém prostoru bude naše ratolest pobývat.

A tak si myslím, že místo, které jsme vybrali je skvělé.

Kde vaše děti budou trávit čas?

Místo se jmenuje Pozemské nebe. Je to rozsáhlý areál přírodních zahrad na Rudolfově u Českých Budějovic. Děti tak budou celý den v nadstandardním zdravém prostředí, na čerstvém vzduchu, v přírodě a přitom několik minut od města. Našim záměrem je, aby děti byli celý den v přirozeném toku dne, v zahradě, plně pohliceni kreativními činnostmi a bez elektroniky. Zázemím nám je škola Měsíčnice.

Pokud cítíte, že bych vám mohla být nápomocná a Pozemské nebe by mohlo být tím místem, kde byste s klidem a radostí své dítě na chvilku ponechali. Není nic jednoduššího, než mi zavolat a domluvíme si společné setkání a prohlídku.


A nyní pár technických informací:

♡ Pokud se vám naše místo líbí, prosím kontaktujte mě na nezávaznou schůzku a prohlídku: Bohunka Trhlíková, 724 219 897, Bohunka@pozemskenebe.cz

Hlídání je určeno pro dětičky od 2 do 5 let

Provozní doba: pouze pondělí + úterý + středa 

Celodenní hlídání (08:00 - 15:00)

Půldenní hlídání (4 hodiny, časově dle domluvy)

Nabízíme také nepravidelné hlídání

Počet dní v týdnu

Celodenní docházka (08:00 - 15:00)

Půldenní docházka (4 hodiny, časově dle domluvy)

1 den (4 dny v měsíci)

2 688 Kč

1 536 Kč 

2 dny (8 dní v měsíci)

3 752 Kč

2 144 Kč

3 dny (12 dní v měsíci)

4 872 Kč

2 784 Kč

Nepravidelné hlídání: 120 Kč / hodina 

Zvýhodnění sourozenců: 15% sleva z ceníku

V ceně není hrazeno stravné

V ceně:

Pitný režim, úhrada materiálu na všechny činnosti, nadstandardní prostředí a díky velikosti skupiny (maximálně 7 dětí) zajistíme velmi individuální přístup ke každému děťátku.


A na závěr pár fotografií dětí v zahradě a jak se jim s námi líbí :-)


Co je nového

 • Odhalení NOVÉHO konceptu pro svatby

  7. 8. 2020

  Hledáte místo pro váš svatební obřad? Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? Přijďte se k nám podívat a naciťte si tuto výjimečnou zahradu Anastazii, jestli je právě ona tím míste, kde si řeknete své ANO. Přijďte na odhalení nového konceptu pro svatby spojené s ukázkou svatebního místa. 

  KDY: Pátek, 21. srpna 2020 I 10:00 - 19:00, KDE: U nás v Pozemském nebi GPS zde

 • Blog Stačí nás 10% pokračujeme

  11. 6. 2020

  Milí přátelé, začalo to jako 21 dnů pro zdraví, klid a radost. A jak věříme bude tento náš blog pokračovat jako vaše oblíbená inspirace pro každodenní život. Meditace, cvičení a techniky, podcasty, praktické úkoly. A mnoho dalšího na téma feng shui podle našich předků, ženská a mužská enerie, přírodní zahrady a hlavně osobní rozvoj. Toto vše najdete na našem webu s online kurzy v záložce BLOG, stačí kliknout zde.

 • Příměstké tábory BUDOU :) můžete se hlásit

  28. 2. 2020

  Tábor bude! Po roční pauze jsme s radostí připravili příměstské tábory pro léto 2020, chvíli to vypadalo, že nás aktuální situace zastaví, ale naštěstí se vše uvolňuje a uvolňuje a tak si s dětmi budeme moci tábor užít.

  S přihlášenými se naše Bohunka spojí a vše domluví. A ti, kteří hledají obohacující program pro své dcery či vnučky na léto, možná jste ho právě našli. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • S chůvou Bohunkou v zahradě (pro děti od 2 do 5 let)

  26. 5. 2020

  Potřebujete si vyřídit úřady? Zajít si na větší nákup? Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů? Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe. Všechny potřebné informace naleznete zde.

 • Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020

  16. 3. 2020

  Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020. Milé přátelé, jak dobře víte, vzhledem k vládním opatřením jsme v březnu ukončili činnost Měsíčnice pro veřejnost. Protože jsme si vědomy zodpovědnosti, kterou neseme za námi šířené informace, byli jsme i v období karantény s vámi v kontaktu prostřednicvím naší výzvy Stačí nás 10% a jak dál teď? Vše se dočtete zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)