Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Potřebujete si vyřídit úřady?

Zajít si na větší nákup?

Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? 

Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů?

Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? 

Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe.


Kdo se na vaše děti už moc těší?

Jmenuji se Bohuslava Trhlíková. Jsem máma od čtyř dětí a zanedlouho také babička. Děti mám velice ráda. Když jsem byla s mými dětmi doma na mateřské dovolené, často jsem si říkala, jak by bylo dobré, mít občas nějakou vlídnou paní  na hlídání.

Nemusela bych s sebou brát děti na úřad, na velký nákup nebo ke kadeřníkovi. Třeba si zajít na čaj s kamarádkou a popovídat si nebylo možné.

A když děti odrostly, občas přišla myšlenka, že bych mohla být maminkám nápomocná v pohlídání jejich dětiček.

Vím, jak je pro nás maminky důležité vědět, komu své dítě svěříme a v jakém prostoru bude naše ratolest pobývat.

A tak si myslím, že místo, které jsme vybrali je skvělé.

Kde vaše děti budou trávit čas?

Místo se jmenuje Pozemské nebe. Je to rozsáhlý areál přírodních zahrad na Rudolfově u Českých Budějovic. Děti tak budou celý den v nadstandardním zdravém prostředí, na čerstvém vzduchu, v přírodě a přitom několik minut od města. Našim záměrem je, aby děti byli celý den v přirozeném toku dne, v zahradě, plně pohliceni kreativními činnostmi a bez elektroniky. Zázemím nám je škola Měsíčnice.

Pokud cítíte, že bych vám mohla být nápomocná a Pozemské nebe by mohlo být tím místem, kde byste s klidem a radostí své dítě na chvilku ponechali. Není nic jednoduššího, než mi zavolat a domluvíme si společné setkání a prohlídku.


A nyní pár technických informací:

♡ Pokud se vám naše místo líbí, prosím kontaktujte mě na nezávaznou schůzku a prohlídku: Bohunka Trhlíková, 724 219 897, Bohunka@pozemskenebe.cz

Hlídání je určeno pro dětičky od 2 do 5 let

Provozní doba: pouze pondělí + úterý + středa 

Celodenní hlídání (08:00 - 15:00)

Půldenní hlídání (4 hodiny, časově dle domluvy)

Nabízíme také nepravidelné hlídání

Počet dní v týdnu

Celodenní docházka (08:00 - 15:00)

Půldenní docházka (4 hodiny, časově dle domluvy)

1 den (4 dny v měsíci)

2 688 Kč

1 536 Kč 

2 dny (8 dní v měsíci)

3 752 Kč

2 144 Kč

3 dny (12 dní v měsíci)

4 872 Kč

2 784 Kč

Nepravidelné hlídání: 120 Kč / hodina 

Zvýhodnění sourozenců: 15% sleva z ceníku

V ceně není hrazeno stravné

V ceně:

Pitný režim, úhrada materiálu na všechny činnosti, nadstandardní prostředí a díky velikosti skupiny (maximálně 7 dětí) zajistíme velmi individuální přístup ke každému děťátku.


A na závěr pár fotografií dětí v zahradě a jak se jim s námi líbí :-)


Co je nového

 • 28 Zář 2020

  Školní rok v Měsíčnici zahájen a je plný novinek

  Školní rok 2020 2021.jpgJiž toto sobotu startuje školní rok v Měsíčnici. Víte, že letošní rok je plný novinek. Měníme koncepty kurzů, propojujeme online s offline kurzy v Měsíčnici a mnoho dalšího. Mrkněte na podrobnosti zde. 

 • 03 Zář 2020

  Nakupte u nás smysluplné dárky a změníte pole na zahradu

  HITHIT aktualita na PN.jpgPrůběžně investujeme do projektu Naše zahrádka vlastní finance, ale velikost nového pole vyžaduje větší objem finančních prostředků najednou. Proto jsme se rozhodli, pustit se znovu do Hithitu, kde vám nabídneme NAŠE produkty a služby za ZVÝHODNĚNÉ CENY a výtěžek NAVÍC poputuje právě na Rozkvět Naší zahrádky.

 • Odhalení NOVÉHO konceptu pro svatby

  7. 8. 2020

  Hledáte místo pro váš svatební obřad? Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? Přijďte se k nám podívat a naciťte si tuto výjimečnou zahradu Anastazii, jestli je právě ona tím míste, kde si řeknete své ANO. Přijďte na odhalení nového konceptu pro svatby spojené s ukázkou svatebního místa. 

  KDY: Pátek, 21. srpna 2020 I 10:00 - 19:00, KDE: U nás v Pozemském nebi GPS zde

 • Blog Stačí nás 10% pokračujeme

  11. 6. 2020

  Milí přátelé, začalo to jako 21 dnů pro zdraví, klid a radost. A jak věříme bude tento náš blog pokračovat jako vaše oblíbená inspirace pro každodenní život. Meditace, cvičení a techniky, podcasty, praktické úkoly. A mnoho dalšího na téma feng shui podle našich předků, ženská a mužská enerie, přírodní zahrady a hlavně osobní rozvoj. Toto vše najdete na našem webu s online kurzy v záložce BLOG, stačí kliknout zde.

 • Příměstké tábory BUDOU :) můžete se hlásit

  28. 2. 2020

  Tábor bude! Po roční pauze jsme s radostí připravili příměstské tábory pro léto 2020, chvíli to vypadalo, že nás aktuální situace zastaví, ale naštěstí se vše uvolňuje a uvolňuje a tak si s dětmi budeme moci tábor užít.

  S přihlášenými se naše Bohunka spojí a vše domluví. A ti, kteří hledají obohacující program pro své dcery či vnučky na léto, možná jste ho právě našli. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • S chůvou Bohunkou v zahradě (pro děti od 2 do 5 let)

  26. 5. 2020

  Potřebujete si vyřídit úřady? Zajít si na větší nákup? Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů? Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe. Všechny potřebné informace naleznete zde.

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz