Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Josef Kučera

Náš první mužský lektor a hlavní muž spolku Naše zahrádka.

Kontakt: 602 649 448, Josef@pozemskenebe.czS čím vám mohu pomoci:


Kdo jsem:

Jmenuji se Kučera Josef a pocházím z Českých Budějovic. Od útlého mládí jsem byl zapálený do sportu a věnoval se mu. Hrál jsem lední hokej. U nás velmi populární sport a navštěvoval jsem dnes, už legendární školu ZŠ GRUNWALDOVA, která vychovala, ať už jakkoliv velké sportovní talenty :-). Měl jsem to štěstí poznat sport i na profesionální úrovni. Po ukončení kariéry si mě našly koníčky, na které jsem neměl moc času – Historie kraje, kde jsem vyrostl, esoterika, četba knih, chalupaření spojené s prací na zahradě a ekosystémem s tím spojeným, poznání rodinného rodu, zdravý životní styl, pomoci druhým a trénování pocitu štěstí v přítomném okamžiku :-)

 

Co mám za sebou: 

10 let Pozice hokejového Brankáře. Když jste udělali chybu,  tak se rozsvítilo velké červené světlo a několik tisíc lidi začalo pískat! Chtěli byste takovou práci? :-) 5 let jsem byl provozní manažer fitness centra, kde bylo v pracovním poměru 50 lidí, se kterými jsem každý den rád mluvil, řešil problémy, vychovával, někdy i  oni mě. Bylo to pro mě 5 let nesmírně cenných zkušeností s prací s lidmi. Děkuji za to!

Nyní jsem podnikatel a vlastním mycí tunel na automobily Tunelovamycka.cz


"Umění žít, vítězit a být úspěšný je zvyk. Hlídejte si své myšlenky, stanou se vaší vírou. Hlídejte si čemu věříte, stane se to vaší řečí a slovem. Hlídejte si svá slova, stanou se vašimi činy. Hlídejte své činy, stanou se vašimi zvyky. Hlídejte si své zvyky, stanou se vaším charakterem."

Vince Lombardi


Proč jsem / proč spolupracuji / v Měsíčnici: 

K paní Kovářové mě přivedla moje žena Alenka. Ukázková přírodní zahrada Anastazie mi nesmírně přirostla k srdci. Je to místo, kde se člověk zastaví a přemýšlí  o životě a probouzí v sobě dávno ztracené pocity. Již 5 let u paní Kovářové studuji, prošel jsem např. kurzy Kreativita - umění žít, Feng shui, několikrát mužským kurzem "jak porozumět ženám“, a mnoho dalšími.  Zahrádku s domečkem Měsíčnice bych velice rád ukázal více mužům, kteří žijí v dnešní náročné a uspěchané době. 

Zvu vás na společnou cestu. Stejně jako dříve se setkávali muži a rozvíjeli své plány, vize, realizace i my dnes se vydáme na naši společnou cestu. Pokud opět dokážeme táhnout za 1 provaz, můžeme hodně dokázat a mnohé uzdravit v sobě i kolem sebe. Na kurzu Jsem muž budeme vracet zpět pokoru, sílu a štěstí do života. Bude mi ctí se s vámi potkat, jak při kurzu, tak u osobních konzultací.

 

Co bych v jedné větě vzkázal všem, kteří přemýšlí nad kurzy v Měsíčnici: 

Setkáními na kurzech a přednáškách s lidmi a lektory v našem centru získáte nové obzory a znalosti, nadhled nad věcmi v každodenním životě, ale i nové směry ve věcech, které jsou námi záměrně někdy přehlíženy, přitom stačí si určité věci připustit a vzájemně sdílet a řešení se objeví.

  
Zajímají vás ostatní členové týmu?

 

Co je nového

 • 28 Zář 2020

  Školní rok v Měsíčnici zahájen a je plný novinek

  Školní rok 2020 2021.jpgJiž toto sobotu startuje školní rok v Měsíčnici. Víte, že letošní rok je plný novinek. Měníme koncepty kurzů, propojujeme online s offline kurzy v Měsíčnici a mnoho dalšího. Mrkněte na podrobnosti zde. 

 • 03 Zář 2020

  Nakupte u nás smysluplné dárky a změníte pole na zahradu

  HITHIT aktualita na PN.jpgPrůběžně investujeme do projektu Naše zahrádka vlastní finance, ale velikost nového pole vyžaduje větší objem finančních prostředků najednou. Proto jsme se rozhodli, pustit se znovu do Hithitu, kde vám nabídneme NAŠE produkty a služby za ZVÝHODNĚNÉ CENY a výtěžek NAVÍC poputuje právě na Rozkvět Naší zahrádky.

 • Odhalení NOVÉHO konceptu pro svatby

  7. 8. 2020

  Hledáte místo pro váš svatební obřad? Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? Přijďte se k nám podívat a naciťte si tuto výjimečnou zahradu Anastazii, jestli je právě ona tím míste, kde si řeknete své ANO. Přijďte na odhalení nového konceptu pro svatby spojené s ukázkou svatebního místa. 

  KDY: Pátek, 21. srpna 2020 I 10:00 - 19:00, KDE: U nás v Pozemském nebi GPS zde

 • Blog Stačí nás 10% pokračujeme

  11. 6. 2020

  Milí přátelé, začalo to jako 21 dnů pro zdraví, klid a radost. A jak věříme bude tento náš blog pokračovat jako vaše oblíbená inspirace pro každodenní život. Meditace, cvičení a techniky, podcasty, praktické úkoly. A mnoho dalšího na téma feng shui podle našich předků, ženská a mužská enerie, přírodní zahrady a hlavně osobní rozvoj. Toto vše najdete na našem webu s online kurzy v záložce BLOG, stačí kliknout zde.

 • Příměstké tábory BUDOU :) můžete se hlásit

  28. 2. 2020

  Tábor bude! Po roční pauze jsme s radostí připravili příměstské tábory pro léto 2020, chvíli to vypadalo, že nás aktuální situace zastaví, ale naštěstí se vše uvolňuje a uvolňuje a tak si s dětmi budeme moci tábor užít.

  S přihlášenými se naše Bohunka spojí a vše domluví. A ti, kteří hledají obohacující program pro své dcery či vnučky na léto, možná jste ho právě našli. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • S chůvou Bohunkou v zahradě (pro děti od 2 do 5 let)

  26. 5. 2020

  Potřebujete si vyřídit úřady? Zajít si na větší nákup? Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů? Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe. Všechny potřebné informace naleznete zde.

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje