Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Josef Kučera

Náš první mužský lektor a hlavní muž spolku Naše zahrádka.

Kontakt: 602 649 448, Josef@pozemskenebe.czS čím vám mohu pomoci:


Kdo jsem:

Jmenuji se Kučera Josef a pocházím z Českých Budějovic. Od útlého mládí jsem byl zapálený do sportu a věnoval se mu. Hrál jsem lední hokej. U nás velmi populární sport a navštěvoval jsem dnes, už legendární školu ZŠ GRUNWALDOVA, která vychovala, ať už jakkoliv velké sportovní talenty :-). Měl jsem to štěstí poznat sport i na profesionální úrovni. Po ukončení kariéry si mě našly koníčky, na které jsem neměl moc času – Historie kraje, kde jsem vyrostl, esoterika, četba knih, chalupaření spojené s prací na zahradě a ekosystémem s tím spojeným, poznání rodinného rodu, zdravý životní styl, pomoci druhým a trénování pocitu štěstí v přítomném okamžiku :-)

 

Co mám za sebou: 

10 let Pozice hokejového Brankáře. Když jste udělali chybu,  tak se rozsvítilo velké červené světlo a několik tisíc lidi začalo pískat! Chtěli byste takovou práci? :-) 5 let jsem byl provozní manažer fitness centra, kde bylo v pracovním poměru 50 lidí, se kterými jsem každý den rád mluvil, řešil problémy, vychovával, někdy i  oni mě. Bylo to pro mě 5 let nesmírně cenných zkušeností s prací s lidmi. Děkuji za to!

Nyní jsem podnikatel a vlastním mycí tunel na automobily Tunelovamycka.cz


"Umění žít, vítězit a být úspěšný je zvyk. Hlídejte si své myšlenky, stanou se vaší vírou. Hlídejte si čemu věříte, stane se to vaší řečí a slovem. Hlídejte si svá slova, stanou se vašimi činy. Hlídejte své činy, stanou se vašimi zvyky. Hlídejte si své zvyky, stanou se vaším charakterem."

Vince Lombardi


Proč jsem / proč spolupracuji / v Měsíčnici: 

K paní Kovářové mě přivedla moje žena Alenka. Ukázková přírodní zahrada Anastazie mi nesmírně přirostla k srdci. Je to místo, kde se člověk zastaví a přemýšlí  o životě a probouzí v sobě dávno ztracené pocity. Již 5 let u paní Kovářové studuji, prošel jsem např. kurzy Kreativita - umění žít, Feng shui, několikrát mužským kurzem "jak porozumět ženám“, a mnoho dalšími.  Zahrádku s domečkem Měsíčnice bych velice rád ukázal více mužům, kteří žijí v dnešní náročné a uspěchané době. 

Zvu vás na společnou cestu. Stejně jako dříve se setkávali muži a rozvíjeli své plány, vize, realizace i my dnes se vydáme na naši společnou cestu. Pokud opět dokážeme táhnout za 1 provaz, můžeme hodně dokázat a mnohé uzdravit v sobě i kolem sebe. Na kurzu Jsem muž budeme vracet zpět pokoru, sílu a štěstí do života. Bude mi ctí se s vámi potkat, jak při kurzu, tak u osobních konzultací.

 

Co bych v jedné větě vzkázal všem, kteří přemýšlí nad kurzy v Měsíčnici: 

Setkáními na kurzech a přednáškách s lidmi a lektory v našem centru získáte nové obzory a znalosti, nadhled nad věcmi v každodenním životě, ale i nové směry ve věcech, které jsou námi záměrně někdy přehlíženy, přitom stačí si určité věci připustit a vzájemně sdílet a řešení se objeví.

  
Zajímají vás ostatní členové týmu?

 

Co je nového

archiv

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)