Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Josef Kučera

Náš první mužský lektor a hlavní muž spolku Naše zahrádka.

Kontakt: 602 649 448, Josef@pozemskenebe.czS čím vám mohu pomoci:


Kdo jsem:

Jmenuji se Kučera Josef a pocházím z Českých Budějovic. Od útlého mládí jsem byl zapálený do sportu a věnoval se mu. Hrál jsem lední hokej. U nás velmi populární sport a navštěvoval jsem dnes, už legendární školu ZŠ GRUNWALDOVA, která vychovala, ať už jakkoliv velké sportovní talenty :-). Měl jsem to štěstí poznat sport i na profesionální úrovni. Po ukončení kariéry si mě našly koníčky, na které jsem neměl moc času – Historie kraje, kde jsem vyrostl, esoterika, četba knih, chalupaření spojené s prací na zahradě a ekosystémem s tím spojeným, poznání rodinného rodu, zdravý životní styl, pomoci druhým a trénování pocitu štěstí v přítomném okamžiku :-)

 

Co mám za sebou: 

10 let Pozice hokejového Brankáře. Když jste udělali chybu,  tak se rozsvítilo velké červené světlo a několik tisíc lidi začalo pískat! Chtěli byste takovou práci? :-) 5 let jsem byl provozní manažer fitness centra, kde bylo v pracovním poměru 50 lidí, se kterými jsem každý den rád mluvil, řešil problémy, vychovával, někdy i  oni mě. Bylo to pro mě 5 let nesmírně cenných zkušeností s prací s lidmi. Děkuji za to!

Nyní jsem podnikatel a vlastním mycí tunel na automobily Tunelovamycka.cz


"Umění žít, vítězit a být úspěšný je zvyk. Hlídejte si své myšlenky, stanou se vaší vírou. Hlídejte si čemu věříte, stane se to vaší řečí a slovem. Hlídejte si svá slova, stanou se vašimi činy. Hlídejte své činy, stanou se vašimi zvyky. Hlídejte si své zvyky, stanou se vaším charakterem."

Vince Lombardi


Proč jsem / proč spolupracuji / v Měsíčnici: 

K paní Kovářové mě přivedla moje žena Alenka. Ukázková přírodní zahrada Anastazie mi nesmírně přirostla k srdci. Je to místo, kde se člověk zastaví a přemýšlí  o životě a probouzí v sobě dávno ztracené pocity. Již 5 let u paní Kovářové studuji, prošel jsem např. kurzy Kreativita - umění žít, Feng shui, několikrát mužským kurzem "jak porozumět ženám“, a mnoho dalšími.  Zahrádku s domečkem Měsíčnice bych velice rád ukázal více mužům, kteří žijí v dnešní náročné a uspěchané době. 

Zvu vás na společnou cestu. Stejně jako dříve se setkávali muži a rozvíjeli své plány, vize, realizace i my dnes se vydáme na naši společnou cestu. Pokud opět dokážeme táhnout za 1 provaz, můžeme hodně dokázat a mnohé uzdravit v sobě i kolem sebe. Na kurzu Jsem muž budeme vracet zpět pokoru, sílu a štěstí do života. Bude mi ctí se s vámi potkat, jak při kurzu, tak u osobních konzultací.

 

Co bych v jedné větě vzkázal všem, kteří přemýšlí nad kurzy v Měsíčnici: 

Setkáními na kurzech a přednáškách s lidmi a lektory v našem centru získáte nové obzory a znalosti, nadhled nad věcmi v každodenním životě, ale i nové směry ve věcech, které jsou námi záměrně někdy přehlíženy, přitom stačí si určité věci připustit a vzájemně sdílet a řešení se objeví.

  
Zajímají vás ostatní členové týmu?

 

Co je nového

 • 16 Bře 2020

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno. 

  Připravili jsme pro vás ale facebook skupinu STAČÍ NÁS 10%, kam každý den vkládáme pozitivní náměty, cvičení a meditace. Pokud nemáte sociální sítě, vše najdete nově také na našem blogu na webu www.mesicniceonline.czPřidejte sek nám a můžeme mnohé pozitivně přenastavit.

 • Letní příměstské tábory v Pozemském nebi

  28. 2. 2020

  Tábor bude :-) Příměstký tábor je založen na ucelené metodice, která repektuje věk dětí a jejich potřeby a zájmy. Podporuje v nich tvořivost, kreativitu, spolupráci a vzájemný respekt ve skupině. Holčičky se mohou těšit na tvoření, vaření, péči o sebe i přírodu, informace o bylinkách a jejich využití. Toto vše je doplněné výukovým programem zaměřeným na význam vody, půdy, vzduchu a slunce v našem životě. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

 • Víte, že na Ženském kruhu měníme DNA?

  14. 2. 2020

  Jediný ženský kruh s ucelenou metodikou. Přidejte se k více než 700 ženám, které s námi kruhem prošly. Mrkněte na naší Irenku, jak vypadala ve 30 letech a jak vypadá dnes. Rozdíl, co říkáte? Více zde.

 • Nové dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga v Měsíčnici

  14. 2. 2020

  Milí přátelé, je nám velkou ctí, že v Měsíčnici budeme mít také Dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga, první setkání proběhne již 10. 03. 2020 od 16:30 do 17:30 a další termíny najdete vždy v kalendáři akcí. Tato setkání jsou pouze pro členy kruhu přátel, pokud by vás zajímalo více informací, zkontaktujte prosím Bohunku Trhlíkovou 724 219 897. Více informací zde.

archiv

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)