Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Josef Kučera

Náš první mužský lektor a hlavní muž spolku Naše zahrádka.

Kontakt: 602 649 448, Josef@pozemskenebe.czS čím vám mohu pomoci:


Kdo jsem:

Jmenuji se Kučera Josef a pocházím z Českých Budějovic. Od útlého mládí jsem byl zapálený do sportu a věnoval se mu. Hrál jsem lední hokej. U nás velmi populární sport a navštěvoval jsem dnes, už legendární školu ZŠ GRUNWALDOVA, která vychovala, ať už jakkoliv velké sportovní talenty :-). Měl jsem to štěstí poznat sport i na profesionální úrovni. Po ukončení kariéry si mě našly koníčky, na které jsem neměl moc času – Historie kraje, kde jsem vyrostl, esoterika, četba knih, chalupaření spojené s prací na zahradě a ekosystémem s tím spojeným, poznání rodinného rodu, zdravý životní styl, pomoci druhým a trénování pocitu štěstí v přítomném okamžiku :-)

 

Co mám za sebou: 

10 let Pozice hokejového Brankáře. Když jste udělali chybu,  tak se rozsvítilo velké červené světlo a několik tisíc lidi začalo pískat! Chtěli byste takovou práci? :-) 5 let jsem byl provozní manažer fitness centra, kde bylo v pracovním poměru 50 lidí, se kterými jsem každý den rád mluvil, řešil problémy, vychovával, někdy i  oni mě. Bylo to pro mě 5 let nesmírně cenných zkušeností s prací s lidmi. Děkuji za to!

Nyní jsem podnikatel a vlastním mycí tunel na automobily Tunelovamycka.cz


"Umění žít, vítězit a být úspěšný je zvyk. Hlídejte si své myšlenky, stanou se vaší vírou. Hlídejte si čemu věříte, stane se to vaší řečí a slovem. Hlídejte si svá slova, stanou se vašimi činy. Hlídejte své činy, stanou se vašimi zvyky. Hlídejte si své zvyky, stanou se vaším charakterem."

Vince Lombardi


Proč jsem / proč spolupracuji / v Měsíčnici: 

K paní Kovářové mě přivedla moje žena Alenka. Ukázková přírodní zahrada Anastazie mi nesmírně přirostla k srdci. Je to místo, kde se člověk zastaví a přemýšlí  o životě a probouzí v sobě dávno ztracené pocity. Již 5 let u paní Kovářové studuji, prošel jsem např. kurzy Kreativita - umění žít, Feng shui, několikrát mužským kurzem "jak porozumět ženám“, a mnoho dalšími.  Zahrádku s domečkem Měsíčnice bych velice rád ukázal více mužům, kteří žijí v dnešní náročné a uspěchané době. 

Zvu vás na společnou cestu. Stejně jako dříve se setkávali muži a rozvíjeli své plány, vize, realizace i my dnes se vydáme na naši společnou cestu. Pokud opět dokážeme táhnout za 1 provaz, můžeme hodně dokázat a mnohé uzdravit v sobě i kolem sebe. Na kurzu Jsem muž budeme vracet zpět pokoru, sílu a štěstí do života. Bude mi ctí se s vámi potkat, jak při kurzu, tak u osobních konzultací.

 

Co bych v jedné větě vzkázal všem, kteří přemýšlí nad kurzy v Měsíčnici: 

Setkáními na kurzech a přednáškách s lidmi a lektory v našem centru získáte nové obzory a znalosti, nadhled nad věcmi v každodenním životě, ale i nové směry ve věcech, které jsou námi záměrně někdy přehlíženy, přitom stačí si určité věci připustit a vzájemně sdílet a řešení se objeví.

  
Zajímají vás ostatní členové týmu?

 

Co je nového

 • Blog Stačí nás 10% pokračujeme

  11. 6. 2020

  Milí přátelé, začalo to jako 21 dnů pro zdraví, klid a radost. A jak věříme bude tento náš blog pokračovat jako vaše oblíbená inspirace pro každodenní život. Meditace, cvičení a techniky, podcasty, praktické úkoly. A mnoho dalšího na téma feng shui podle našich předků, ženská a mužská enerie, přírodní zahrady a hlavně osobní rozvoj. Toto vše najdete na našem webu s online kurzy v záložce BLOG, stačí kliknout zde.

 • Příměstké tábory BUDOU :) můžete se hlásit

  28. 2. 2020

  Tábor bude! Po roční pauze jsme s radostí připravili příměstské tábory pro léto 2020, chvíli to vypadalo, že nás aktuální situace zastaví, ale naštěstí se vše uvolňuje a uvolňuje a tak si s dětmi budeme moci tábor užít.

  S přihlášenými se naše Bohunka spojí a vše domluví. A ti, kteří hledají obohacující program pro své dcery či vnučky na léto, možná jste ho právě našli. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • S chůvou Bohunkou v zahradě (pro děti od 2 do 5 let)

  26. 5. 2020

  Potřebujete si vyřídit úřady? Zajít si na větší nákup? Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů? Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe. Všechny potřebné informace naleznete zde.

 • Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020

  16. 3. 2020

  Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020. Milé přátelé, jak dobře víte, vzhledem k vládním opatřením jsme v březnu ukončili činnost Měsíčnice pro veřejnost. Protože jsme si vědomy zodpovědnosti, kterou neseme za námi šířené informace, byli jsme i v období karantény s vámi v kontaktu prostřednicvím naší výzvy Stačí nás 10% a jak dál teď? Vše se dočtete zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)