Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz
0 Kč

"Za jeden provaz!"

Přátelé, v roce 2019 si dáme oddech s mužskými kruhy a vstoupíme do nového projektu, společně s mentorkou a můžu říct s bohyní našeho duchovního rozvoje Irenou Kovářovou, 3 setkání s názvem Tři pilíře boha. Všechny vás srdečně zvu a moc se těším na posílení mužské síly a identity, kterou svět potřebuje.  Více informací o tomto prožitkovém kurzu zde.

Tady pochopíme, proč stálo 300 Sparťanů v soutězce Thermopyl proti největší armádě tehdejšího světa.

Pravda, krása a láska 

ahoj Josef


 

 

Cíl kurzu:

Muži mají v našem životě nezastupitelné místo. V Měsíčnici se věnujeme se ženám, ale neopomíjíme ani na muže. Stejně jako v přírodě i v rozvoji je třeba harmonie. Muž či žena - nikdo není víc či méně, jsme si rovni. Máme své kvality a navzájem se doplňujeme. Přišel čas i LEKTOR, který se bude věnovat mužům. Jen muž muži, žena ženě může předat to své, co sám / sama nese, to podstatné ze sebe.

Večerní seminář pro muže je zaměřen na rozvoj osobnosti a poznání nás mužů, kteří žijeme v dnešní velmi složité době. Pojďme, my Muži, společně zvládnout sociální a materialistický tlak společnosti, která bohužel určuje dnešní podobu"ideálních Mužů".  

"Zvu vás na společnou cestu. Stejně jako dříve se setkávali muži a rozvíjeli své plány, vize, realizace i my dnes se vydáme na naši společnou cestu. Pokud opět dokážeme táhnout za 1 provaz, můžeme hodně dokázat a mnohé uzdravit v sobě i kolem sebe." Josef 

 

  

Cena setkání: 200 Kč / setkání (18:00 - 20:00)

Časová náročnost: Celkem 1 setkání, setkání na sebe nevazují

Místo konání: Centrum rozvoje Měsíčnice

Komu je setkání určeno: Mužům + klukům od 15 let

Kapacita a rezervace: Max. 10 osob

Kurzy pořádáme vždy od 6 osob, což výborně přispívá k dynamice týmu.

Proto je nutné se na všechny jak celodenní, tak večerní kurzy hlásit a to vždy na email info@pozemskenebe.cz či na tel.: 731 508 814.

 


Aktuální termíny: termíny vypíšeme ve školním roce 2020/ 2021

Setkání pro muže: Jsem muž

Každé setkání je na jiné téma

Den

Datum

Časová náročnost

Lektorka

Volná kapacita

18:00 - 20:00 Josef Kučera ano
18:00 - 20:00 Josef Kučera ano
18:00 - 20:00 Josef Kučera ano
18:00 - 20:00 Josef Kučera ano
18:00 - 20:00 Josef Kučera ano

  

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)