Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

MARTINA ŠÍMOVÁ

Tvořím eshop s názvem Tvoříme srdcem J, fotím, komunikuji s vámi přes sociální sítě a společně s Alenkou tvoříme propagaci celého Pozemského nebe.

Kontakt: 728 853 272, Martina@pozemskenebe.czS čím vám mohu pomoci:

Co mám za sebou (co mě přivedlo tam, kde jsem):

Dlouho jsem nevěděla, čím chci být, co by mě bavilo a naplňovalo. Vystudovala jsem VŠE, získala titul Ing., 2 certifikáty u Českého institutu pro marketing, pracovala v oblasti marketingu pro zajímavé firmy a obory, jezdila jsem na zajímavé služební cesty do zahraničí, zkoušela jsem různé kurzy osobního rozvoje... ale vnitřní naplnění a radost jsem nenacházela.

Zlomový okamžik nastal, když jsem začala navštěvovat kurzy u Irenky Kovářové. Do Pozemského nebe jsem se poprvé dostala v roce 2016, a to přes módu a Bazárek Miluj sukni. Pak už jsem věděla, že jsem na správné cestě, že tady najdu odpovědi na otázky, které hledám. Začala jsem pracovat s ženskou energií, živly, tvořit na zahradě, tvořit svůj život.

V únoru 2019 jsem byla u Irenky na kurzu Obrázek osobního štěstí a jedno z mých přání se týkalo práce, která mě bude hluboce naplňovat a bude v souladu se smyslem mého života. Uběhly asi tak 2 týdny a volala mi Irenka, zda bych se k nim přidala do týmu J

"Radost všechny omlazuje, proudí věčně přírodou,

smíchem léčí, odzbrojuje, zažehnává splín a shon.

Ve všem živém pulzujíce láká květy z půdy ven,

sféry temné prosvětluje v záři slunce úsměvem!"

Óda na radost


Proč jsem / proč spolupracuji / v Měsíčnici: 

Miluji naše společné tvoření, podporu, ženské sdílení. Miluji ten pocit, že si mohu dovolit být křehkou ženou, uvolnit se, dovolit si dělat chyby, svěřit se a nechat věci plynout. Když nastane chyba nebo nějaká nepříjemná situace, vzájemně si pomůžeme.

Zároveň vnímám pocit zodpovědnosti za tvoření pozemskonebeských projektů, nikdo mě do ničeho nenutí, práce mi jde sama, naplňuje mě, těším se na ní, samovolně srostla s mým životem. Už nepočítám hodiny, kolik času nad čím strávím. Irenka, Alenka a Bohunka nejsou jen mé „kolegyně z práce“, jsou mé blízké přítelkyně a můj velký vzor. Baví mě, jak se vzájemně doplňujeme a mnoho věcí se děje „tak nějak samo.“

A to byste měli vidět naše porady J Po celodenní práci si domů odvážíte i výslužku a hotovou večeři pro rodinu J A za to všechno jsem nesmírně vděčná!

Co bych v jedné větě vzkázala všem, kteří přemýšlení nad kurzy v Měsíčnici:

Co je nového

 • 16 Bře 2020

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno. 

  Připravili jsme pro vás ale facebook skupinu STAČÍ NÁS 10%, kam každý den vkládáme pozitivní náměty, cvičení a meditace. Pokud nemáte sociální sítě, vše najdete nově také na našem blogu na webu www.mesicniceonline.czPřidejte sek nám a můžeme mnohé pozitivně přenastavit.

 • Letní příměstské tábory v Pozemském nebi

  28. 2. 2020

  Tábor bude :-) Příměstký tábor je založen na ucelené metodice, která repektuje věk dětí a jejich potřeby a zájmy. Podporuje v nich tvořivost, kreativitu, spolupráci a vzájemný respekt ve skupině. Holčičky se mohou těšit na tvoření, vaření, péči o sebe i přírodu, informace o bylinkách a jejich využití. Toto vše je doplněné výukovým programem zaměřeným na význam vody, půdy, vzduchu a slunce v našem životě. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

 • Víte, že na Ženském kruhu měníme DNA?

  14. 2. 2020

  Jediný ženský kruh s ucelenou metodikou. Přidejte se k více než 700 ženám, které s námi kruhem prošly. Mrkněte na naší Irenku, jak vypadala ve 30 letech a jak vypadá dnes. Rozdíl, co říkáte? Více zde.

 • Nové dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga v Měsíčnici

  14. 2. 2020

  Milí přátelé, je nám velkou ctí, že v Měsíčnici budeme mít také Dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga, první setkání proběhne již 10. 03. 2020 od 16:30 do 17:30 a další termíny najdete vždy v kalendáři akcí. Tato setkání jsou pouze pro členy kruhu přátel, pokud by vás zajímalo více informací, zkontaktujte prosím Bohunku Trhlíkovou 724 219 897. Více informací zde.

archiv

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)