Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

MARTINA ŠÍMOVÁ

Tvořím eshop s názvem Tvoříme srdcem J, fotím, komunikuji s vámi přes sociální sítě a společně s Alenkou tvoříme propagaci celého Pozemského nebe.

Kontakt: 728 853 272, Martina@pozemskenebe.czS čím vám mohu pomoci:

Co mám za sebou (co mě přivedlo tam, kde jsem):

Dlouho jsem nevěděla, čím chci být, co by mě bavilo a naplňovalo. Vystudovala jsem VŠE, získala titul Ing., 2 certifikáty u Českého institutu pro marketing, pracovala v oblasti marketingu pro zajímavé firmy a obory, jezdila jsem na zajímavé služební cesty do zahraničí, zkoušela jsem různé kurzy osobního rozvoje... ale vnitřní naplnění a radost jsem nenacházela.

Zlomový okamžik nastal, když jsem začala navštěvovat kurzy u Irenky Kovářové. Do Pozemského nebe jsem se poprvé dostala v roce 2016, a to přes módu a Bazárek Miluj sukni. Pak už jsem věděla, že jsem na správné cestě, že tady najdu odpovědi na otázky, které hledám. Začala jsem pracovat s ženskou energií, živly, tvořit na zahradě, tvořit svůj život.

V únoru 2019 jsem byla u Irenky na kurzu Obrázek osobního štěstí a jedno z mých přání se týkalo práce, která mě bude hluboce naplňovat a bude v souladu se smyslem mého života. Uběhly asi tak 2 týdny a volala mi Irenka, zda bych se k nim přidala do týmu J

"Radost všechny omlazuje, proudí věčně přírodou,

smíchem léčí, odzbrojuje, zažehnává splín a shon.

Ve všem živém pulzujíce láká květy z půdy ven,

sféry temné prosvětluje v záři slunce úsměvem!"

Óda na radost


Proč jsem / proč spolupracuji / v Měsíčnici: 

Miluji naše společné tvoření, podporu, ženské sdílení. Miluji ten pocit, že si mohu dovolit být křehkou ženou, uvolnit se, dovolit si dělat chyby, svěřit se a nechat věci plynout. Když nastane chyba nebo nějaká nepříjemná situace, vzájemně si pomůžeme.

Zároveň vnímám pocit zodpovědnosti za tvoření pozemskonebeských projektů, nikdo mě do ničeho nenutí, práce mi jde sama, naplňuje mě, těším se na ní, samovolně srostla s mým životem. Už nepočítám hodiny, kolik času nad čím strávím. Irenka, Alenka a Bohunka nejsou jen mé „kolegyně z práce“, jsou mé blízké přítelkyně a můj velký vzor. Baví mě, jak se vzájemně doplňujeme a mnoho věcí se děje „tak nějak samo.“

A to byste měli vidět naše porady J Po celodenní práci si domů odvážíte i výslužku a hotovou večeři pro rodinu J A za to všechno jsem nesmírně vděčná!

Co bych v jedné větě vzkázala všem, kteří přemýšlí nad kurzy v Měsíčnici: Je to jízda, jakmile nasednete, už nebudete chtít vystoupit :). Kurzy jsou tak pěkně koncipované, že se vzájemně doplňují, získáte tak spoustu cenných informací a prožitků, které využijete v různých životních oblastech. Nakonec zjistíte, že se vše krásně propojuje a spojuje, tak nějak samo :) Vše je o vaší svobodné vůli a zodpovědnosti, takže záleží jen na vás, kdy překročíte práh Měsíčnice. Srdečně vás tu přivítáme.

Co je nového

 • 07 Dub 2021

  Aktuality - ZMĚNY V KALENDÁŘI AKCÍ

  pozemskenebe.cz-kalendar-akci-1.jpgVzhledem k ukončení lockdownu 11. 4., OD PONDĚLÍ 12. 4. opět obnovujeme přijímací řízení na akce uvedené v našem kalendáři: KALENDÁŘ AKCÍ

 • 07 Dub 2021

  Příměstské tábory TVOŘÍME S VÍLAMI

  Příměstský tábor 2020 .jpg


  Letošní rok budeme TVOŘIT S VÍLAMI

  Máme pro vás připravené 2 příměstské tábory pro holčičky:

  5 - 9 let: 12. - 16. 7. 2021

  9 - 12 let: 16. - 20. 8. 2021

  Více informací a fotogalerii z loňs

 • 06 Bře 2021

  Stačí nás 10% - NOVÁ 21denní výzva roku 2021

  NOVA 21denni vyzva STACI NAS 10 PROCENT.jpgStačí, když nás na to bude 10% lidí, kteří se pokusí uchopit současnou situaci pozitivním způsobem. Na jaře loňského roku jsme pro vás vytvořili 21denní výzvu pro zdraví, klid a radost. Společně jsme prošli celou řadu námětů, cvičení a meditací. A právě teď jsme pro vás připravili NOVOU VÝZVU. Mrkněte na podrobnosti zde. 

 • 28 Zář 2020

  Školní rok v Měsíčnici zahájen a je plný novinek

  Školní rok 2020 2021.jpgJiž toto sobotu startuje školní rok v Měsíčnici. Víte, že letošní rok je plný novinek. Měníme koncepty kurzů, propojujeme online s offline kurzy v Měsíčnici a mnoho dalšího. Mrkněte na podrobnosti zde. 

 • 03 Zář 2020

  Nakupte u nás smysluplné dárky a změníte pole na zahradu

  HITHIT aktualita na PN.jpgPrůběžně investujeme do projektu Naše zahrádka vlastní finance, ale velikost nového pole vyžaduje větší objem finančních prostředků najednou. Proto jsme se rozhodli, pustit se znovu do Hithitu, kde vám nabídneme NAŠE produkty a služby za ZVÝHODNĚNÉ CENY a výtěžek NAVÍC poputuje právě na Rozkvět Naší zahrádky.

 • Odhalení NOVÉHO konceptu pro svatby

  7. 8. 2020

  Hledáte místo pro váš svatební obřad? Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? Přijďte se k nám podívat a naciťte si tuto výjimečnou zahradu Anastazii, jestli je právě ona tím míste, kde si řeknete své ANO. Přijďte na odhalení nového konceptu pro svatby spojené s ukázkou svatebního místa. 

  KDY: Pátek, 21. srpna 2020 I 10:00 - 19:00, KDE: U nás v Pozemském nebi GPS zde

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz