Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Krásný den všem,

dostal se k nám dopis. Jeho sdělení je pro nás tak silné a natolik s ním souzníme, že jsme se jej rozhodli s vámi sdílet. Jedná se o Měsíční poštu. Obracíme se tedy především na vás, milé ženy, a zveme vás, abyste se zapojily do čtení dopisu. Pokud obsah s vámi souzní, prosíme o jeho další šíření. Čím více nás žen bude, tím větší sílu uvolníme do prostoru.

 V jednom ze dnů od 28.4. do 25.5. ve 20:30 můžete dopis přečíst Měsíci a on energii sdělení ponese všem lidem v Čechách. 

Při čtení dopisu je důležité natočit se tváří k místu, kde je na obloze Měsíc. Není podstatné, zda je Měsíc jasný nebo je zahalen mraky. Můžete ho číst venku nebo v místnosti, pak ale doporučujeme otevřít okno. 

ZDE DOPIS V PDF KE STAŽENÍ

VIDEO SE SDĚLENÍM DOPISU

Sdělení, které dopis nese nám přijde natolik zásadní, že jsme se rozhodli podpořit jeho šíření i videem, které také můžete sdílet.

Co je nového

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz