Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Nakupte u nás smysluplné dárky pro své blízké, obchodní partnery či klienty

a staňte se NOVODOBÝM HRDINOU 

hithit banner Aktuality.jpg

"Protože ruce v hlíně jsou cool, něco po nás totiž zbyde."

Milí přátelé,

děkujeme předem, za váš čas, který věnujete naší nabídce a pokud jsme projekt, který se dotkl vašeho srdce, podpořte nás. Odměnou vám budou dárky zakoupené v rámci sbírky na Hithitu. Ale co je ještě víc! To je vědomí, že jste podpořili projekt, který je TRVALÝ a který nehasí, ale TVOŘÍ. A jednou, za takové 3 roky, až půjdete okolo a uvidíte toto zdravé místo, řeknete si: Má to smysl :-)

Před jakou výzvou to vlastně stojíme? O co se snažíme? 

Postupně realizovat rozsáhlé zahrady, které se stanou cílem mnoha návštěvníků, kteří si k nám přijedou jak odpočinout, tak načerpat inspiraci. A je to tu zase! Stojíme opět před holým polem. Tentokrát ještě o kus větším, než bylo to první, ze kterého je nyní komunitní zahrada Naše zahrádka kam už dnes jezdíte třeba na naučnou Vílí stezku. Čeká nás přes 4000 m² NIČEHO. Máme energii, máme ruce, sílu a hlavně máme velkou touhu a chuť se do toho zase pustit. A co potřebujeme? 1 000 000 Kč, abychom mohli zrealizovat jeho proměnu v krásnou zahradu.

Průběžně investujeme do projektu Naše zahrádka vlastní finance, ale velikost nového pole vyžaduje větší objem finančních prostředků najednou. Proto jsme se rozhodli, pustit se znovu do Hithitu, kde vám nabídneme NAŠE produkty a služby za ZVÝHODNĚNÉ CENY a výtěžek NAVÍC poputuje právě na Rozkvět Naší zahrádky.

Jak sami uvidíte na celý milión jsme si na Hithitu netroufli, ale už částka 350 000 Kč nám pomůže s plotem a základními terénními úpravami, které jsou nutné. A kdo ví, třeba se vám naše dárky budou líbit natolik, že se ty jedničky a nuly stanou realitou.

3/4 roku jsme pro vás chystali NOVINKY pro tento prodej

Těšit se můžete na Dětskou osobnostně rozvojovou knížku Hanička a skřítek Rozmarýnek, autentické reprodukce Irenky obrazů na plátně, nový online kurz Sufijský eneagram, knoflíky pro štěstí, EBOOK 21 dní pro zdraví, klid a radost a mnoho mnoho dalšího.

Zaujali jsme vás? Chcete se o projektu Rozkvět komunitní zahrady Naše zahrádka dozvědět víc? Nebo si chcete jen prohlédnout nabízené dárky?

HITHIT aktualita na PN.jpg

Odkaz přímo na náš projekt na Hithitu, kde si dárky můžete koupi

Vše velmi podrobně popsané najdete zde na odkazu, který vás přesměruje přímo na náš projekt na Hithitu, kde jsou všechny dárky také rovnou ke koupi.

*Umíme případně připravit potřebné smlouvy.

*Některé naše produkty jsme schopni, po domluvě, dodat s vaším logem.

Děkujeme, také za sdílení naší sbírky, které nám může pomoci k dosažení našeho velkého přání.

p.s. Kdo může říct, že si pořešil vánoční dárky pro celou rodinu už v září? To je motivace, že ano :-)

Co je nového

 • 28 Zář 2020

  Školní rok v Měsíčnici zahájen a je plný novinek

  Školní rok 2020 2021.jpgJiž toto sobotu startuje školní rok v Měsíčnici. Víte, že letošní rok je plný novinek. Měníme koncepty kurzů, propojujeme online s offline kurzy v Měsíčnici a mnoho dalšího. Mrkněte na podrobnosti zde. 

 • 03 Zář 2020

  Nakupte u nás smysluplné dárky a změníte pole na zahradu

  HITHIT aktualita na PN.jpgPrůběžně investujeme do projektu Naše zahrádka vlastní finance, ale velikost nového pole vyžaduje větší objem finančních prostředků najednou. Proto jsme se rozhodli, pustit se znovu do Hithitu, kde vám nabídneme NAŠE produkty a služby za ZVÝHODNĚNÉ CENY a výtěžek NAVÍC poputuje právě na Rozkvět Naší zahrádky.

 • Odhalení NOVÉHO konceptu pro svatby

  7. 8. 2020

  Hledáte místo pro váš svatební obřad? Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? Přijďte se k nám podívat a naciťte si tuto výjimečnou zahradu Anastazii, jestli je právě ona tím míste, kde si řeknete své ANO. Přijďte na odhalení nového konceptu pro svatby spojené s ukázkou svatebního místa. 

  KDY: Pátek, 21. srpna 2020 I 10:00 - 19:00, KDE: U nás v Pozemském nebi GPS zde

 • Blog Stačí nás 10% pokračujeme

  11. 6. 2020

  Milí přátelé, začalo to jako 21 dnů pro zdraví, klid a radost. A jak věříme bude tento náš blog pokračovat jako vaše oblíbená inspirace pro každodenní život. Meditace, cvičení a techniky, podcasty, praktické úkoly. A mnoho dalšího na téma feng shui podle našich předků, ženská a mužská enerie, přírodní zahrady a hlavně osobní rozvoj. Toto vše najdete na našem webu s online kurzy v záložce BLOG, stačí kliknout zde.

 • Příměstké tábory BUDOU :) můžete se hlásit

  28. 2. 2020

  Tábor bude! Po roční pauze jsme s radostí připravili příměstské tábory pro léto 2020, chvíli to vypadalo, že nás aktuální situace zastaví, ale naštěstí se vše uvolňuje a uvolňuje a tak si s dětmi budeme moci tábor užít.

  S přihlášenými se naše Bohunka spojí a vše domluví. A ti, kteří hledají obohacující program pro své dcery či vnučky na léto, možná jste ho právě našli. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • S chůvou Bohunkou v zahradě (pro děti od 2 do 5 let)

  26. 5. 2020

  Potřebujete si vyřídit úřady? Zajít si na větší nákup? Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů? Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe. Všechny potřebné informace naleznete zde.

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz