Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Naturschaugarten Anastasia, Pozemske nebe

Öffnungszeiten

nach vorheriger Absprache

Kontakt: Irena@pozemskenebe.cz

Der Garten Anastasia befindet sich im Areal des Pozemské nebe in Rudolfov, 5 km von České Budějovice entfernt. Das Areal hat eine Fläche von 5 000 m2 und grenzt an den neu aufgebauten Gemeinschaftsgarten Naše zahrádka / Unser Gärtchen an. Im Garten Anastasia befinden sich das Bilungszentrum Měsíčnice / Monddame und viele Naturgartennelemente für die pädagogische Arbeit:  Mischkulturen, ein Biotop, ein belüftetes Glashaus, Bienenstöcke, Hügel durch Geländemodellierung, Hain der Vorväter, Wiese, Trockensteinmauern. Sie können auch den Aufenthalt in der Heilpyramide probieren oder in einer gesonderten Kapelle meditieren.

Pozemské nebe? Ausflugsziel, das in Erinnerung bleibt!

"Am Areal Pozemské nebe befindet sich der Naturgarten Anastazia, wo Bildungsprogramme für Kinder angeboten werden. Diese wurden so entwickelt, dass ihre Umsetzung keiner PC-Technik bedarf, es wird mit lebenden Tieren und dem Naturgarten gearbeitet. Bei der Entwicklung der Programme bemühen wir uns, alle Elemente der Persönlichkeit der Kinder zu berücksichtigen. 

Für die Vermittlung der neuesten wissenschaftlichen Erkenntnisse nutzen wir die Form, die für Kinder verstänglich ist und öffnen somit den Raum für Fragen des Kindes sowie ein Bewusstsein für die Gestaltung des eigenen Lebens.

Unser Lehrpfad hat beim 7. regionalen Ausscheid im Rahmen des T-mobile-Wettbewerbs gewonnen“

Irena Kovářová, die Eigentümerin

Das gesamte Gebiet ist nach den Grundsätzen des Familienbesitzes gestaltet. Nun, Rudolf findet den ersten Familienhof in Böhmen.


Unsere anderen Projekte

Areal Pozemské nebe: www.pozemskenebe.cz

Eshop mit Feng Shui Bildern: www.tvorimesrdcem.cz

 

Co je nového

 • 16 Bře 2020

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno. 

  Připravili jsme pro vás ale facebook skupinu STAČÍ NÁS 10%, kam každý den vkládáme pozitivní náměty, cvičení a meditace. Pokud nemáte sociální sítě, vše najdete nově také na našem blogu na webu www.mesicniceonline.czPřidejte sek nám a můžeme mnohé pozitivně přenastavit.

 • Letní příměstské tábory v Pozemském nebi

  28. 2. 2020

  Tábor bude :-) Příměstký tábor je založen na ucelené metodice, která repektuje věk dětí a jejich potřeby a zájmy. Podporuje v nich tvořivost, kreativitu, spolupráci a vzájemný respekt ve skupině. Holčičky se mohou těšit na tvoření, vaření, péči o sebe i přírodu, informace o bylinkách a jejich využití. Toto vše je doplněné výukovým programem zaměřeným na význam vody, půdy, vzduchu a slunce v našem životě. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

 • Víte, že na Ženském kruhu měníme DNA?

  14. 2. 2020

  Jediný ženský kruh s ucelenou metodikou. Přidejte se k více než 700 ženám, které s námi kruhem prošly. Mrkněte na naší Irenku, jak vypadala ve 30 letech a jak vypadá dnes. Rozdíl, co říkáte? Více zde.

 • Nové dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga v Měsíčnici

  14. 2. 2020

  Milí přátelé, je nám velkou ctí, že v Měsíčnici budeme mít také Dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga, první setkání proběhne již 10. 03. 2020 od 16:30 do 17:30 a další termíny najdete vždy v kalendáři akcí. Tato setkání jsou pouze pro členy kruhu přátel, pokud by vás zajímalo více informací, zkontaktujte prosím Bohunku Trhlíkovou 724 219 897. Více informací zde.

archiv

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)