Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Naturschaugarten Anastasia, Pozemske nebe

Öffnungszeiten

nach vorheriger Absprache

Kontakt: Irena@pozemskenebe.cz

Der Garten Anastasia befindet sich im Areal des Pozemské nebe in Rudolfov, 5 km von České Budějovice entfernt. Das Areal hat eine Fläche von 5 000 m2 und grenzt an den neu aufgebauten Gemeinschaftsgarten Naše zahrádka / Unser Gärtchen an. Im Garten Anastasia befinden sich das Bilungszentrum Měsíčnice / Monddame und viele Naturgartennelemente für die pädagogische Arbeit:  Mischkulturen, ein Biotop, ein belüftetes Glashaus, Bienenstöcke, Hügel durch Geländemodellierung, Hain der Vorväter, Wiese, Trockensteinmauern. Sie können auch den Aufenthalt in der Heilpyramide probieren oder in einer gesonderten Kapelle meditieren.

Pozemské nebe? Ausflugsziel, das in Erinnerung bleibt!

"Am Areal Pozemské nebe befindet sich der Naturgarten Anastazia, wo Bildungsprogramme für Kinder angeboten werden. Diese wurden so entwickelt, dass ihre Umsetzung keiner PC-Technik bedarf, es wird mit lebenden Tieren und dem Naturgarten gearbeitet. Bei der Entwicklung der Programme bemühen wir uns, alle Elemente der Persönlichkeit der Kinder zu berücksichtigen. 

Für die Vermittlung der neuesten wissenschaftlichen Erkenntnisse nutzen wir die Form, die für Kinder verstänglich ist und öffnen somit den Raum für Fragen des Kindes sowie ein Bewusstsein für die Gestaltung des eigenen Lebens.

Unser Lehrpfad hat beim 7. regionalen Ausscheid im Rahmen des T-mobile-Wettbewerbs gewonnen“

Irena Kovářová, die Eigentümerin

Das gesamte Gebiet ist nach den Grundsätzen des Familienbesitzes gestaltet. Nun, Rudolf findet den ersten Familienhof in Böhmen.


Unsere anderen Projekte

Areal Pozemské nebe: www.pozemskenebe.cz

Eshop mit Feng Shui Bildern: www.tvorimesrdcem.cz

 

Co je nového

 • 07 Dub 2021

  Aktuality - ZMĚNY V KALENDÁŘI AKCÍ

  pozemskenebe.cz-kalendar-akci-1.jpgVzhledem k ukončení lockdownu 11. 4., OD PONDĚLÍ 12. 4. opět obnovujeme přijímací řízení na akce uvedené v našem kalendáři: KALENDÁŘ AKCÍ

 • 07 Dub 2021

  Příměstské tábory TVOŘÍME S VÍLAMI

  Příměstský tábor 2020 .jpg


  Letošní rok budeme TVOŘIT S VÍLAMI

  Máme pro vás připravené 2 příměstské tábory pro holčičky:

  5 - 9 let: 12. - 16. 7. 2021

  9 - 12 let: 16. - 20. 8. 2021

  Více informací a fotogalerii z loňs

 • 06 Bře 2021

  Stačí nás 10% - NOVÁ 21denní výzva roku 2021

  NOVA 21denni vyzva STACI NAS 10 PROCENT.jpgStačí, když nás na to bude 10% lidí, kteří se pokusí uchopit současnou situaci pozitivním způsobem. Na jaře loňského roku jsme pro vás vytvořili 21denní výzvu pro zdraví, klid a radost. Společně jsme prošli celou řadu námětů, cvičení a meditací. A právě teď jsme pro vás připravili NOVOU VÝZVU. Mrkněte na podrobnosti zde. 

 • 28 Zář 2020

  Školní rok v Měsíčnici zahájen a je plný novinek

  Školní rok 2020 2021.jpgJiž toto sobotu startuje školní rok v Měsíčnici. Víte, že letošní rok je plný novinek. Měníme koncepty kurzů, propojujeme online s offline kurzy v Měsíčnici a mnoho dalšího. Mrkněte na podrobnosti zde. 

 • 03 Zář 2020

  Nakupte u nás smysluplné dárky a změníte pole na zahradu

  HITHIT aktualita na PN.jpgPrůběžně investujeme do projektu Naše zahrádka vlastní finance, ale velikost nového pole vyžaduje větší objem finančních prostředků najednou. Proto jsme se rozhodli, pustit se znovu do Hithitu, kde vám nabídneme NAŠE produkty a služby za ZVÝHODNĚNÉ CENY a výtěžek NAVÍC poputuje právě na Rozkvět Naší zahrádky.

 • Odhalení NOVÉHO konceptu pro svatby

  7. 8. 2020

  Hledáte místo pro váš svatební obřad? Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? Přijďte se k nám podívat a naciťte si tuto výjimečnou zahradu Anastazii, jestli je právě ona tím míste, kde si řeknete své ANO. Přijďte na odhalení nového konceptu pro svatby spojené s ukázkou svatebního místa. 

  KDY: Pátek, 21. srpna 2020 I 10:00 - 19:00, KDE: U nás v Pozemském nebi GPS zde

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz