Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Naturschaugarten Anastasia, Pozemske nebe

Öffnungszeiten

nach vorheriger Absprache

Kontakt: Irena@pozemskenebe.cz

Der Garten Anastasia befindet sich im Areal des Pozemské nebe in Rudolfov, 5 km von České Budějovice entfernt. Das Areal hat eine Fläche von 5 000 m2 und grenzt an den neu aufgebauten Gemeinschaftsgarten Naše zahrádka / Unser Gärtchen an. Im Garten Anastasia befinden sich das Bilungszentrum Měsíčnice / Monddame und viele Naturgartennelemente für die pädagogische Arbeit:  Mischkulturen, ein Biotop, ein belüftetes Glashaus, Bienenstöcke, Hügel durch Geländemodellierung, Hain der Vorväter, Wiese, Trockensteinmauern. Sie können auch den Aufenthalt in der Heilpyramide probieren oder in einer gesonderten Kapelle meditieren.

Pozemské nebe? Ausflugsziel, das in Erinnerung bleibt!

"Am Areal Pozemské nebe befindet sich der Naturgarten Anastazia, wo Bildungsprogramme für Kinder angeboten werden. Diese wurden so entwickelt, dass ihre Umsetzung keiner PC-Technik bedarf, es wird mit lebenden Tieren und dem Naturgarten gearbeitet. Bei der Entwicklung der Programme bemühen wir uns, alle Elemente der Persönlichkeit der Kinder zu berücksichtigen. 

Für die Vermittlung der neuesten wissenschaftlichen Erkenntnisse nutzen wir die Form, die für Kinder verstänglich ist und öffnen somit den Raum für Fragen des Kindes sowie ein Bewusstsein für die Gestaltung des eigenen Lebens.

Unser Lehrpfad hat beim 7. regionalen Ausscheid im Rahmen des T-mobile-Wettbewerbs gewonnen“

Irena Kovářová, die Eigentümerin

Das gesamte Gebiet ist nach den Grundsätzen des Familienbesitzes gestaltet. Nun, Rudolf findet den ersten Familienhof in Böhmen.


Unsere anderen Projekte

Areal Pozemské nebe: www.pozemskenebe.cz

Eshop mit Feng Shui Bildern: www.tvorimesrdcem.cz

 

Co je nového

 • 28 Zář 2020

  Školní rok v Měsíčnici zahájen a je plný novinek

  Školní rok 2020 2021.jpgJiž toto sobotu startuje školní rok v Měsíčnici. Víte, že letošní rok je plný novinek. Měníme koncepty kurzů, propojujeme online s offline kurzy v Měsíčnici a mnoho dalšího. Mrkněte na podrobnosti zde. 

 • 03 Zář 2020

  Nakupte u nás smysluplné dárky a změníte pole na zahradu

  HITHIT aktualita na PN.jpgPrůběžně investujeme do projektu Naše zahrádka vlastní finance, ale velikost nového pole vyžaduje větší objem finančních prostředků najednou. Proto jsme se rozhodli, pustit se znovu do Hithitu, kde vám nabídneme NAŠE produkty a služby za ZVÝHODNĚNÉ CENY a výtěžek NAVÍC poputuje právě na Rozkvět Naší zahrádky.

 • Odhalení NOVÉHO konceptu pro svatby

  7. 8. 2020

  Hledáte místo pro váš svatební obřad? Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? Přijďte se k nám podívat a naciťte si tuto výjimečnou zahradu Anastazii, jestli je právě ona tím míste, kde si řeknete své ANO. Přijďte na odhalení nového konceptu pro svatby spojené s ukázkou svatebního místa. 

  KDY: Pátek, 21. srpna 2020 I 10:00 - 19:00, KDE: U nás v Pozemském nebi GPS zde

 • Blog Stačí nás 10% pokračujeme

  11. 6. 2020

  Milí přátelé, začalo to jako 21 dnů pro zdraví, klid a radost. A jak věříme bude tento náš blog pokračovat jako vaše oblíbená inspirace pro každodenní život. Meditace, cvičení a techniky, podcasty, praktické úkoly. A mnoho dalšího na téma feng shui podle našich předků, ženská a mužská enerie, přírodní zahrady a hlavně osobní rozvoj. Toto vše najdete na našem webu s online kurzy v záložce BLOG, stačí kliknout zde.

 • Příměstké tábory BUDOU :) můžete se hlásit

  28. 2. 2020

  Tábor bude! Po roční pauze jsme s radostí připravili příměstské tábory pro léto 2020, chvíli to vypadalo, že nás aktuální situace zastaví, ale naštěstí se vše uvolňuje a uvolňuje a tak si s dětmi budeme moci tábor užít.

  S přihlášenými se naše Bohunka spojí a vše domluví. A ti, kteří hledají obohacující program pro své dcery či vnučky na léto, možná jste ho právě našli. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • S chůvou Bohunkou v zahradě (pro děti od 2 do 5 let)

  26. 5. 2020

  Potřebujete si vyřídit úřady? Zajít si na větší nákup? Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů? Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe. Všechny potřebné informace naleznete zde.

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz