Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Naturschaugarten Anastasia, Pozemske nebe

Öffnungszeiten

nach vorheriger Absprache

Kontakt: Irena@pozemskenebe.cz

Der Garten Anastasia befindet sich im Areal des Pozemské nebe in Rudolfov, 5 km von České Budějovice entfernt. Das Areal hat eine Fläche von 5 000 m2 und grenzt an den neu aufgebauten Gemeinschaftsgarten Naše zahrádka / Unser Gärtchen an. Im Garten Anastasia befinden sich das Bilungszentrum Měsíčnice / Monddame und viele Naturgartennelemente für die pädagogische Arbeit:  Mischkulturen, ein Biotop, ein belüftetes Glashaus, Bienenstöcke, Hügel durch Geländemodellierung, Hain der Vorväter, Wiese, Trockensteinmauern. Sie können auch den Aufenthalt in der Heilpyramide probieren oder in einer gesonderten Kapelle meditieren.

Pozemské nebe? Ausflugsziel, das in Erinnerung bleibt!

"Am Areal Pozemské nebe befindet sich der Naturgarten Anastazia, wo Bildungsprogramme für Kinder angeboten werden. Diese wurden so entwickelt, dass ihre Umsetzung keiner PC-Technik bedarf, es wird mit lebenden Tieren und dem Naturgarten gearbeitet. Bei der Entwicklung der Programme bemühen wir uns, alle Elemente der Persönlichkeit der Kinder zu berücksichtigen. 

Für die Vermittlung der neuesten wissenschaftlichen Erkenntnisse nutzen wir die Form, die für Kinder verstänglich ist und öffnen somit den Raum für Fragen des Kindes sowie ein Bewusstsein für die Gestaltung des eigenen Lebens.

Unser Lehrpfad hat beim 7. regionalen Ausscheid im Rahmen des T-mobile-Wettbewerbs gewonnen“

Irena Kovářová, die Eigentümerin

Das gesamte Gebiet ist nach den Grundsätzen des Familienbesitzes gestaltet. Nun, Rudolf findet den ersten Familienhof in Böhmen.


Unsere anderen Projekte

Areal Pozemské nebe: www.pozemskenebe.cz

Eshop mit Feng Shui Bildern: www.tvorimesrdcem.cz

 

Co je nového

 • 23 Čer 2021

  SPOLUDEN zahájení sezóny na VÍLÍ STEZCE

  soc.site.jpgSpolečné zahájení sezóny na VÍLÍ STEZCE. Znovu po 2 letech! Přijďte mezi nás a užijte si létní den v hektarových zahradách s doprovodným programem pro děti dospělé. 

 • 23 Čer 2021

  Rituál na podporu naší vlasti

  soc.site (2).jpgVe ČTVRTEK 16.9. od 18:00 uděláme rituál na podporu naší vlasti. VSTUP JE VOLNÝ a není třeba se hlásit předem. Pokud to tak budete cítit, můžete šířit informaci dále.

 • 22 Čer 2021

  Náhledové konstelace pro nové volby

  nahledove-konstelace-pro-nove-volby.jpgV PÁTEK 25.6. od 18:00 uděláme náhledové konstelace na jednotlivé politické strany a budoucnost naší země. VSTUP JE VOLNÝ a není třeba se hlásit předem. Pokud to tak budete cítit, můžete šířit informaci dále.

 • 05 Kvě 2021

  VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD BUDE!

  pozemskenebe-vikend-otevrenych-zahrad-1.jpgPřijďte nás navštívit a prohlédnout si celý areál. Máme pro vás malé překvapení: zahradu Anastazii nazdobíme do svatebního kabátku. Více se dozvíte na: VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD 12.-13.6.2021

 • 22 Dub 2021

  Dopis Měsíci

  Měsíční pošta (3).jpgDostal se k nám dopis. Jeho sdělení je pro nás tak silné a natolik s ním souzníme, že jsme se jej rozhodli s vámi sdílet. Jedná se o Měsíční poštu. Obracíme se tedy především na vás, milé ženy, a zveme vás, abyste se zapojily do čtení dopisu. Pokud obsah s vámi souzní, prosíme o jeho další šíření. Čím více nás žen bude, tím větší sílu uvolníme do prostoru.

  Mrkněte na podrobnosti zde. 

 • 07 Dub 2021

  Příměstské tábory TVOŘÍME S VÍLAMI

  Příměstský tábor 2020 .jpg


  Letošní rok budeme TVOŘIT S VÍLAMI

  Máme pro vás připravené 2 příměstské tábory pro holčičky:

  5 - 9 let: 12. - 16. 7. 2021

  9 - 12 let: 16. - 20. 8. 2021

  Více informací a fotogalerii z loňs

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz