Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Naturschaugarten Anastasia, Pozemske nebe

Öffnungszeiten

nach vorheriger Absprache

Kontakt: Irena@pozemskenebe.cz

Der Garten Anastasia befindet sich im Areal des Pozemské nebe in Rudolfov, 5 km von České Budějovice entfernt. Das Areal hat eine Fläche von 5 000 m2 und grenzt an den neu aufgebauten Gemeinschaftsgarten Naše zahrádka / Unser Gärtchen an. Im Garten Anastasia befinden sich das Bilungszentrum Měsíčnice / Monddame und viele Naturgartennelemente für die pädagogische Arbeit:  Mischkulturen, ein Biotop, ein belüftetes Glashaus, Bienenstöcke, Hügel durch Geländemodellierung, Hain der Vorväter, Wiese, Trockensteinmauern. Sie können auch den Aufenthalt in der Heilpyramide probieren oder in einer gesonderten Kapelle meditieren.

Pozemské nebe? Ausflugsziel, das in Erinnerung bleibt!

"Am Areal Pozemské nebe befindet sich der Naturgarten Anastazia, wo Bildungsprogramme für Kinder angeboten werden. Diese wurden so entwickelt, dass ihre Umsetzung keiner PC-Technik bedarf, es wird mit lebenden Tieren und dem Naturgarten gearbeitet. Bei der Entwicklung der Programme bemühen wir uns, alle Elemente der Persönlichkeit der Kinder zu berücksichtigen. 

Für die Vermittlung der neuesten wissenschaftlichen Erkenntnisse nutzen wir die Form, die für Kinder verstänglich ist und öffnen somit den Raum für Fragen des Kindes sowie ein Bewusstsein für die Gestaltung des eigenen Lebens.

Unser Lehrpfad hat beim 7. regionalen Ausscheid im Rahmen des T-mobile-Wettbewerbs gewonnen“

Irena Kovářová, die Eigentümerin

Das gesamte Gebiet ist nach den Grundsätzen des Familienbesitzes gestaltet. Nun, Rudolf findet den ersten Familienhof in Böhmen.


Unsere anderen Projekte

Areal Pozemské nebe: www.pozemskenebe.cz

Eshop mit Feng Shui Bildern: www.tvorimesrdcem.cz

 

Co je nového

 • Blog Stačí nás 10% pokračujeme

  11. 6. 2020

  Milí přátelé, začalo to jako 21 dnů pro zdraví, klid a radost. A jak věříme bude tento náš blog pokračovat jako vaše oblíbená inspirace pro každodenní život. Meditace, cvičení a techniky, podcasty, praktické úkoly. A mnoho dalšího na téma feng shui podle našich předků, ženská a mužská enerie, přírodní zahrady a hlavně osobní rozvoj. Toto vše najdete na našem webu s online kurzy v záložce BLOG, stačí kliknout zde.

 • Příměstké tábory BUDOU :) můžete se hlásit

  28. 2. 2020

  Tábor bude! Po roční pauze jsme s radostí připravili příměstské tábory pro léto 2020, chvíli to vypadalo, že nás aktuální situace zastaví, ale naštěstí se vše uvolňuje a uvolňuje a tak si s dětmi budeme moci tábor užít.

  S přihlášenými se naše Bohunka spojí a vše domluví. A ti, kteří hledají obohacující program pro své dcery či vnučky na léto, možná jste ho právě našli. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • S chůvou Bohunkou v zahradě (pro děti od 2 do 5 let)

  26. 5. 2020

  Potřebujete si vyřídit úřady? Zajít si na větší nákup? Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů? Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe. Všechny potřebné informace naleznete zde.

 • Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020

  16. 3. 2020

  Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020. Milé přátelé, jak dobře víte, vzhledem k vládním opatřením jsme v březnu ukončili činnost Měsíčnice pro veřejnost. Protože jsme si vědomy zodpovědnosti, kterou neseme za námi šířené informace, byli jsme i v období karantény s vámi v kontaktu prostřednicvím naší výzvy Stačí nás 10% a jak dál teď? Vše se dočtete zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)