Kontaktujte nás: pozemskenebe.info@gmail.com

Pozemské nebe je místo, kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Přidejte se a vytvořte si vlastní pozemské nebe. Stačí si vybrat z naší nabídky.

Milí přátelé, 

již dnes 10. 01. 2018 startujeme letní semetr v centru rozvoje Měsíčnice a to Rodinnými konstelacemi s úžasnou Zdeňkou Tuškovou, se kterou se, jako vždy, potkáme u nás několikrát za semestr. 

Rádi bychom vám zde také představili několik novinek v programu a pár změn, které nás čekají. Pěkně si to projděte, věříme, že se vám nabídka seminářů bude líbit a budeme se na vás moc a moc těšit.

NOVINKY V PROGRAMU CENTRA ROZVOJE MĚSÍČNICE

Ty z vás, které byly na prvním večerním setkání ví, že jsme díky velkému zájmu rozšířili skupiny pro celodenní semináře s tímto tématem.

Tzn.: 

2. - 3. večerní setkání - jsou již pouze dvě volná místa 

Na celodenní 1. - 3. setkání: sobotní skupina A - je již plno

Na celodenní 1. - 3. setkání: nedělní skupina B - jsou poslední 2 volná místa

Veškeré termíny naleznete zde

V letním semestru nás čeká jeden kurz základní a jeden pro pokročilé s tématem Tajemství ženského pánevního dna. 

Pokud se přihlásíte na oba dva najednou, čeká na vás, od lektorky Aleny Stellnerové, zvýhodněná cena. 

Více informací o základním kurzu zde.

Více informací o pokročilém kurzu zde.

Draní peří? Více se, milé ženy, dozvíte zde :-)

Duhová paleta je 4. dílný cyklus setkávání, kdy si budeme povídat o barvách, naučíme se různé výtvarné techniky, vytvoříme si různé dekorace atd... Navíc je to možnost, jak tvořit také se svými dětmi. 

Můžete se těšit na 4 večerní setkání, která na sebe navazují.

Více informací o kurzu Duhová paleta zde.

V březnu odstartuje také pokračování kurzu Domy blízké přírodě. Těšit se můžete na další tři setkání. A případní zájemci se mohou hlásit také na zájezd: na Veletrh úspor energie Energiesparmesse Wels v roce 2018 se pojedeme podívat v sobotu 3.3.2018. Bližší informace vám poskytne přímo pan Stanislav Kovář.

Více o termínech nazazujícího kurzu zde.

Někteří z vás, kteří nás sledujete pravidelně, jste si jistě všimli, že jsme v sezóně 2017 / 2018 vynechali večerní setkání "Klub pro zahradu", je to z toho důvodu, že jsme pro vás připravovali tento pěti dílný cyklus na téma "Rodové statky podle Anastasie". Souzníme s jejími obrazy a myšlenkami, proto si chceme s vámi o knihách Anastasie povídat. Jak věříme, v těchto knihách nenaleznete pouze informace k zahradám a zahradničení, ale jsou to silné osobnostně rozvojové knihy. 

Přijďte jak vy, kteří již knihy čtete, tak vy, kteří zatím ne a chcete se dozvědět o těchto knihách a myšlenkách v nich více. Těšíme se na vás :-)

Více informací a termíny zde.

Červený stan. Ani v letos nebudou chybět setkávání žen v Měsíčnici. Zajímavostí bude setkání, které se bude konat 14. 02. 2018 od 18:00 - bude to vyjímečné setkání pro ženy i muže dohromady. Velmi se na toto těšíme. 

Všechna témata a termíny zde.

Lidé současnosti často řeší své bohatství, aniž by přitom tušili, co je skutečnou podstatou bohatství. Naučíme se vnímat rozdíl mezi pojmem bohatství a hojnost a uvědomíme si, jaká schémata máme spojená s těmito pojmy.

Kurz je dvou dílný, startuje 11. 02. 2018 a podrobnosti a termíny naleznete zde. 

 

Naučíte se používat mechanismy Eneagramu.

Díky tomu přestanete vnímat konflikty a problémy jako dosud spíše v osobní rovině, ale zaměříte se na jádro komunikace, což maximálně zefektivní vzájemnou spolupráci nejen v osobním životě, ale také v pracovním kolektivu.

Nejen že probereme vše co je uvedeno u kurzu v odkazu, ale půjdeme ještě hlouběji. A jako jediní Vám zprostředkujeme informace z původního Sufijského eneagramu a současně vysvětlíme rozdíl mezi námi používaným originálem a v současnosti uplatňovanou variací – Františkánským eneagramem.

Kurz je dvou dílný a termíny naleznete zde.

       

O tomto přemýšlíme už hodně dlouho. Ale znáte to, pořád je na pořadu dne něco jiného a vy se k tomu ne a ne dostat. A pak musí přijít ženy a vyzvat vás k uspořádání rituálu Rozloučení se svobodou pro svou kamarádku a pak přijde druhá... A tak se stane, že si konečně najdete čas a vše připravíte.... Máme velkou radost a představujeme vám novinku v nabídce našeho centra Měsíčnice - Rituál rozlučky se svobodou.

Více informací zde nebo přímo u Ireny Kovářové.


ZMĚNY V PROGRAMU CENTRA ROZVOJE MĚSÍČNICE 

Živel - Oheň - přesouváme netradičně na termín 04. 04. 2018 -  což je středa. A to od 16:00 - 22:00. Cena se slevou pro každého z vás je 1.000Kč.

Všechny termíny zde.

Termín 04. 04. NEPLATÍ a je nahrazen v termínu 28. 03. 2018 opět od 18:00. Zároveň vás letos čekají dvě sobotní setkání. 

Všechny termíny naleznete zde.


NAPLNĚNOST KURZŮ CENTRA ROZVOJE MĚSÍČNICE

Ženský kruh základní, který startuje 10. 02. - má již pouze 2 volná místa. 

Bližší informace o kurzu a termínech zde.

Vnitřní síla v termínu 17. 02. - je již plná

Další termín naleznete zde.

Již jsme o tom psali výše. Jsou již poslední dvě místa.

Termíny a naplněnost naleznete zde.

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)