Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

BVS banner (1).jpg

"Každý prostor s námi komunikuje - pokud víme jak, je to naše výhoda."

Výjimečná a ucelená metodika:
Naše metodologie vychází z dlouholetého studia (přes 25 let) v oblasti feng-shui, celostní medicíny, esoteriky, angeologie, teologie, prosociální výchovy, umění a historie. Spojuje základní funkční principy feng shui, Univerza a moudrosti našich předků do ucelené originální metodiky, která je plně funkční v našich podmínkách.

Pojďme společně nalézat zajímavé souvislosti mezi prostorem, člověkem, našimi myšlenkami, společenským děním a tradičními hodnotami. 

Cíl kurzu:

Tento kurz je určený vám všem, kteří se chcete nejen zabývat interiérem, ale chcete především vytvořit domov, který vás bude podporovat, bude vám přinášet odpočinek, ale také vás bude motivovat k práci na sobě.

Poznejme celostní zákony Univerza, které jdou napříč všemi věky i kulturami a které současný člověk ke své vlastní škodě opustil. Otevřme se radosti z utváření prostoru.

Pojďme společně otvírat tajemství starého čínského feng shui, umění, jak utvářet náš prostor pro dobré žití. 


V čem je naše ONLINE studium odlišné?

V kurzu se setkáte s dvěma rovinami sdělení

První rovina = poslouchání příběhů

První rovina je nesená příběhem hlavní hrdinky Anety, kdy budou informace pracovat především s vašim srdcem, intuicí a emocemi. Skrze tuto rovinu pak máte možnost přistoupit ke druhé části.

Druhá rovina = práce se skripty

Tou druhou rovinou jsou faktograficky zpracované pracovní sešity, kde vám předkládáme informace, ke kterým se běžně nedostanete a které jsou zacíleny především na vaše rácio.

Úkoly = díky nim vše zefektivníte

Aby celek na vás mohl působit maximálně efektivně a změna byla pozitivní a trvalá, najdete v závěru každé kapitoly úkol, který byste skutečně měli projít.

U každé kapitoly nejprve vědomě poslouchejte audio nahrávku s příběhem k dané kapitole a trénujte svou schopnost obraznosti, až pak se pustíte do metodického sešitu (skript) s přesnými popisy a konkrétními příklady, které vám pomohou prohloubit informace z příběhů a navedou vás jak s těmito informacemi konkrétně pracovat. Vydejte se s námi na cestu plnou dobrodružství, objevování a změn.


ONLINE KURZ: Bydlení v souladu 

Cena: 3800 Kč / celý ONLINE kurz (zaplatíte 292 Kč za kapitolu) + DÁREK na konci kurzu v hodnotě 500 Kč

Časová náročnost: Pokud dodržíte postup a nebudete přeskakovat, studium vám zabere necelý rok

Komu je setkání určeno: Pro širokou veřejnost

Autorka metodiky: Mgr. Irena Kovářová

Chcete si koupit ONLINE kurz Bydlení v souladu?

Pak se budu velice těšit na naše společné dobrodružství. Vaše Irena

Stačí se překliknout do našeho eshopu Tvoříme srdcem, kde si kurz můžete zakoupit. 

Chci si koupit ONLINE kurz Bydlení v souladu


Co je obsahem ONLINE kurzu Bydlení v souladu

Kapitola

Obsah kapitoly

ÚVOD

Energie

Když se podíváme na svět kolem nás, můžeme říci, že všechno kolem je energie. Současná věda odhaduje, že my lidé známe jen asi 10 % energií, které existují kolem nás. Zbytek jenom tušíme. Jsou to energie, které nazýváme souhrnným názvem energie jemněhmotné. Dnes si budeme o těchto energiích povídat a jak s nimi pracovat v rámci prostoru.

1. Pozemek

Učení feng shui nám říká, že vstupní dveře do domu jsou jako ústa člověka, nakolik můžeme volně dýchat, tolik energie do nás přichází. Dnes se dozvíme, jak podpořit energii, kterou vdechuje náš dům, co všechno musíme zohledňovat a čeho si všímat a čemu se naopak vyvarovat. Dovolte vašemu vstupu, aby vás maximálně podporoval.

2. Vstup do domu

Tentokrát pootevřeme vrátka tématu, se kterým se konfrontovala každá z nás. Buďto přímo sama na sobě, nebo skrze své kamarádky, ženy v rodině či kolegyně. Od dětství jsme se buď přímo či zprostředkovaně setkávaly s prohlášeními o tom, že muži jsou lepší. Například, když naši tatínkové mluvili o tom, jak by bylo hezké, kdyby měli i syna. Dozvíme se, jak nás toto formovalo od dětství a co vše to způsobilo a působí v našem životě. A samozřejmě se dozvíme, jak s touto otázkou můžeme pracovat a jak celé toto téma léčit.

3. Začínáme úklidem

Toto je možná nejdůležitější oblast celého feng shui. Tentokrát si řekneme s čím vším souvisí úklid, jaké oblasti našeho života postihuje a čeho všeho můžeme skrze správný úklid dosáhnout.

4. Předsíň, chodba, schodiště

Máme uklizeno a všímáme si nejprve vstupních a komunikačních prostor v našem bytě, protože ony fungují jako vyživující dráhy pro náš interiér. Analogii najdeme v našem těle, kde skrze naše tepny, žíly, cévy proudí do celého organismu životadárná energie.

5. Obývací pokoj

Jak správně přistoupit k obývacímu pokoji, jak se na něj dívat? Jaké barvy nás mohou podpořit ve společném soužití rodiny a jaké tvarosloví je nejvhodnější v této místnosti uplatnit.

6. Kuchyň a jídelna

Dnes si prohlédneme a zamyslíme se nad dalším důležitým místem našeho domu či bytu, nad místem, kde se odehrává společné setkávání, mnoho společných rozhovorů, ale také by zde mělo být, a to především, místo kde si mohu užívat dobrého a zdravého jídla. Dozvíme se, o všech podstatných souvislostech, které bychom v kuchyni a jídelně neměli přehlédnout. Podpořme si správným uspořádáním zdravou kuchyň.

7. Dětský pokoj

Dětský pokoj si rovněž zasluhuje naši pozornost a péči, dozvíme se jak správně zařídit dětský pokoj vzhledem k věkovým zvláštnostem dítěte. Dozvíme se, jak můžeme podpořit jeho zdraví, růst a vývoj, jak správně pracovat s barvami i se zařizovacími předměty v této místnosti.

8. Ložnice

Ložnice je klidovým prostorem a ani byste nevěřili s kolika chybami se pravidelně v ložnicích setkávám při konzultacích o bytech. Proto si dnes společně povíme jaké nejčastější chyby se v našich ložnicích objevují, čeho bychom se měli rozhodně vyvarovat a co naopak můžeme v tomto prostoru podpořit.

9. Kancelář

Prostor, který má buďto jen vymezený kout v našem bytě nebo samostatnou místnost, obě varianty mají svá specifika a zasluhují si náš pečlivý přístup k jejich uspořádání. Naučíme se jak si zařídit kancelář, aby nás stimulovala k práci, ale nevtahovala nás do stresu.

10. Koupelna a toaleta

Podíváme se, jak důležité jsou prostory věnované naší hygieně. I dnes se dozvíte jaké jsou nejvhodnější barvy, materiály, dispozice jednotlivých zařizovacích předmětů či jak proudí energie v těchto místnostech.

11. Barva v bytě

Známý a věhlasný malíř Jan Zrzavý vyslovil krásnou myšlenku, kdyby se lidská duše mohla viditelně projevovat, pak by určitě jejím základním projevem byla barva. Barvy skutečně vypovídají mnohé o našem vnitřním naladění, skutečných pocitech, ale i o našich skrytých tužbách. Dozvíme se, jak za pomoci barvy harmonizovat náš život.

12. Rostliny v bytě

Květiny jsou materializované božské city, bez květin by byl náš život mnohem chudší, proto feng shui klade velký důraz na správné používání květin v bytě. Dnes se dozvíme ty nejdůležitější informace, které se vztahují právě ke květinám.

BVS Obdélník na výšku.jpg

Pojďte s námi studovat ONLINE

Každý prostor s námi komunikuje - pokud víme jak, je to naše výhoda

Stačí se překliknout do našeho eshopu Tvoříme srdcem, kde si kurz můžete zakoupit. 

V CENĚ:

292 Kč / kapitola

✓ necelý rok online studia prostřednictvím Úvodu a 12 kapitol k tomu

******

✓ příběhy v nahrávkách pro trénink vaší schopnosti obraznosti

******

✓ skripta S PŘESNÝMI POPISY, KONKRÉTNÍMI PŘÍKLADY

(180 stránková ucelená skripta s metodikou)

******

✓ součástí skript jsou domácí cvičení.

(pokud je budete plnit, budete postupovat mnohem intenzivněji)

******

✓ autentické příklady z praxe

******

✓ bonusové informace nad rámec témat kapitol

******

✓ náš vlastní metodický postup při studiu

(jsme přesvědčeni, že takto jste online ještě nestudovali)

******

✓ DÁREK pro každého na konci kurzu v hodnotě 500 Kč

******

Chci si koupit ONLINE kurz Bydlení v souladu za 3800 Kč

Online kurzy prodáváme na našem eshopu www.tvorimesrdcem.cz


Pořiďte si domů feng shui obrazy malované autorkou kurzu. 

"Každý obraz, který někdo namaluje, nese určitou energii. V současné době mnoho obrazů nese energii smutnu, znechucení, lítosti a vulgarity. Tato energie pak působí v životě majitele obrazu. Protože si velmi uvědomuji a cítím velkou zodpovědnost za to, co vnáším obrazem do vašich domovů, tvořím své obrazy zásadně s myslí odproštěnou od veškerých negativních myšlenek. Bez jakýchkoli negativních emocí. V prožitku hlubinné radosti a lásky. Obrazy mají schopnost léčit libovolné oblasti života. Vybírejte srdcem na www.tvorimesrdcem.cz. "


Uložit

Co je nového

 • 23 Čer 2021

  SPOLUDEN zahájení sezóny na VÍLÍ STEZCE

  soc.site.jpgSpolečné zahájení sezóny na VÍLÍ STEZCE. Znovu po 2 letech! Přijďte mezi nás a užijte si létní den v hektarových zahradách s doprovodným programem pro děti dospělé. 

 • 23 Čer 2021

  Rituál na podporu naší vlasti

  soc.site (2).jpgVe ČTVRTEK 16.9. od 18:00 uděláme rituál na podporu naší vlasti. VSTUP JE VOLNÝ a není třeba se hlásit předem. Pokud to tak budete cítit, můžete šířit informaci dále.

 • 22 Čer 2021

  Náhledové konstelace pro nové volby

  nahledove-konstelace-pro-nove-volby.jpgV PÁTEK 25.6. od 18:00 uděláme náhledové konstelace na jednotlivé politické strany a budoucnost naší země. VSTUP JE VOLNÝ a není třeba se hlásit předem. Pokud to tak budete cítit, můžete šířit informaci dále.

 • 05 Kvě 2021

  VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD BUDE!

  pozemskenebe-vikend-otevrenych-zahrad-1.jpgPřijďte nás navštívit a prohlédnout si celý areál. Máme pro vás malé překvapení: zahradu Anastazii nazdobíme do svatebního kabátku. Více se dozvíte na: VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD 12.-13.6.2021

 • 22 Dub 2021

  Dopis Měsíci

  Měsíční pošta (3).jpgDostal se k nám dopis. Jeho sdělení je pro nás tak silné a natolik s ním souzníme, že jsme se jej rozhodli s vámi sdílet. Jedná se o Měsíční poštu. Obracíme se tedy především na vás, milé ženy, a zveme vás, abyste se zapojily do čtení dopisu. Pokud obsah s vámi souzní, prosíme o jeho další šíření. Čím více nás žen bude, tím větší sílu uvolníme do prostoru.

  Mrkněte na podrobnosti zde. 

 • 07 Dub 2021

  Příměstské tábory TVOŘÍME S VÍLAMI

  Příměstský tábor 2020 .jpg


  Letošní rok budeme TVOŘIT S VÍLAMI

  Máme pro vás připravené 2 příměstské tábory pro holčičky:

  5 - 9 let: 12. - 16. 7. 2021

  9 - 12 let: 16. - 20. 8. 2021

  Více informací a fotogalerii z loňs

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz