Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

POSELSTVÍ DO NOVÉHO ROKU 2020
Dva malé kroky pro velký zázrak

Doba, ve které žijeme, je velmi hektická. Občas míváme pocit, že nic nestíháme, že na nás doléhá tisíc tlaků, které nemůžeme vydržet. Chce se nám utéct, ale tušíme, že to není řešení. Co tedy s tím? Možná se budete divit, ale je to jednoduché. Tak jednoduché, že se tomu nechce věřit. Začněte se víc napojovat na přírodu a čisté myšlenky. O přírodě bude řeč příště, ale dnes si povíme, jak se dobrat čistých myšlenek.

Nastartujte svůj život jinak- s novými pozitivními myšlenkami. Ráno, když se probudíte, tak si zkuste vyjmenovat všechny důvody pro to, aby dnešní den byl krásný. Třeba krásně prší a bude dost vláhy. Nebo krásně svítí sluníčko a bude teplo. Nebo dnes potkám spoustu zajímavých lidí. Nebo mi na okenním parapetu rozkvetl nový květ. Věřte, že každý den, pokud chceme, najdeme spoustu důvodů k radosti. A tak bychom to měli dělat každé ráno. A večer, než půjdete spát, tak si zrekapitulujte své myšlenky a emoce v průběhu dne. Je tam něco špatného, zlého? Tak pryč s tím! Každý takový zlý pocit si představte jako malý oblázek, který vyjmete ze srdce a vhodíte do hluboké tůně. Nebo můžete poprosit svého anděla strážného či Boha, ať od vás odejme to špatné, co jste přijali během dne. Vydržte to dva měsíce a nebudete chtít přestat. A hlavně - sami zjistíte, že tyto dva malé kroky vám otvírají cestu k velkým zázrakům ve vašem životě.

Přejeme vám nádherný rok 2020!  

Co je nového

 • 16 Bře 2020

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno. 

  Připravili jsme pro vás ale facebook skupinu STAČÍ NÁS 10%, kam každý den vkládáme pozitivní náměty, cvičení a meditace. Pokud nemáte sociální sítě, vše najdete nově také na našem blogu na webu www.mesicniceonline.czPřidejte sek nám a můžeme mnohé pozitivně přenastavit.

 • Letní příměstské tábory v Pozemském nebi

  28. 2. 2020

  Tábor bude :-) Příměstký tábor je založen na ucelené metodice, která repektuje věk dětí a jejich potřeby a zájmy. Podporuje v nich tvořivost, kreativitu, spolupráci a vzájemný respekt ve skupině. Holčičky se mohou těšit na tvoření, vaření, péči o sebe i přírodu, informace o bylinkách a jejich využití. Toto vše je doplněné výukovým programem zaměřeným na význam vody, půdy, vzduchu a slunce v našem životě. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

 • Víte, že na Ženském kruhu měníme DNA?

  14. 2. 2020

  Jediný ženský kruh s ucelenou metodikou. Přidejte se k více než 700 ženám, které s námi kruhem prošly. Mrkněte na naší Irenku, jak vypadala ve 30 letech a jak vypadá dnes. Rozdíl, co říkáte? Více zde.

 • Nové dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga v Měsíčnici

  14. 2. 2020

  Milí přátelé, je nám velkou ctí, že v Měsíčnici budeme mít také Dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga, první setkání proběhne již 10. 03. 2020 od 16:30 do 17:30 a další termíny najdete vždy v kalendáři akcí. Tato setkání jsou pouze pro členy kruhu přátel, pokud by vás zajímalo více informací, zkontaktujte prosím Bohunku Trhlíkovou 724 219 897. Více informací zde.

archiv

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)