Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

POSELSTVÍ DO NOVÉHO ROKU 2020
Dva malé kroky pro velký zázrak

Doba, ve které žijeme, je velmi hektická. Občas míváme pocit, že nic nestíháme, že na nás doléhá tisíc tlaků, které nemůžeme vydržet. Chce se nám utéct, ale tušíme, že to není řešení. Co tedy s tím? Možná se budete divit, ale je to jednoduché. Tak jednoduché, že se tomu nechce věřit. Začněte se víc napojovat na přírodu a čisté myšlenky. O přírodě bude řeč příště, ale dnes si povíme, jak se dobrat čistých myšlenek.

Nastartujte svůj život jinak- s novými pozitivními myšlenkami. Ráno, když se probudíte, tak si zkuste vyjmenovat všechny důvody pro to, aby dnešní den byl krásný. Třeba krásně prší a bude dost vláhy. Nebo krásně svítí sluníčko a bude teplo. Nebo dnes potkám spoustu zajímavých lidí. Nebo mi na okenním parapetu rozkvetl nový květ. Věřte, že každý den, pokud chceme, najdeme spoustu důvodů k radosti. A tak bychom to měli dělat každé ráno. A večer, než půjdete spát, tak si zrekapitulujte své myšlenky a emoce v průběhu dne. Je tam něco špatného, zlého? Tak pryč s tím! Každý takový zlý pocit si představte jako malý oblázek, který vyjmete ze srdce a vhodíte do hluboké tůně. Nebo můžete poprosit svého anděla strážného či Boha, ať od vás odejme to špatné, co jste přijali během dne. Vydržte to dva měsíce a nebudete chtít přestat. A hlavně - sami zjistíte, že tyto dva malé kroky vám otvírají cestu k velkým zázrakům ve vašem životě.

Přejeme vám nádherný rok 2020!  

Co je nového

 • 28 Zář 2020

  Školní rok v Měsíčnici zahájen a je plný novinek

  Školní rok 2020 2021.jpgJiž toto sobotu startuje školní rok v Měsíčnici. Víte, že letošní rok je plný novinek. Měníme koncepty kurzů, propojujeme online s offline kurzy v Měsíčnici a mnoho dalšího. Mrkněte na podrobnosti zde. 

 • 03 Zář 2020

  Nakupte u nás smysluplné dárky a změníte pole na zahradu

  HITHIT aktualita na PN.jpgPrůběžně investujeme do projektu Naše zahrádka vlastní finance, ale velikost nového pole vyžaduje větší objem finančních prostředků najednou. Proto jsme se rozhodli, pustit se znovu do Hithitu, kde vám nabídneme NAŠE produkty a služby za ZVÝHODNĚNÉ CENY a výtěžek NAVÍC poputuje právě na Rozkvět Naší zahrádky.

 • Odhalení NOVÉHO konceptu pro svatby

  7. 8. 2020

  Hledáte místo pro váš svatební obřad? Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? Přijďte se k nám podívat a naciťte si tuto výjimečnou zahradu Anastazii, jestli je právě ona tím míste, kde si řeknete své ANO. Přijďte na odhalení nového konceptu pro svatby spojené s ukázkou svatebního místa. 

  KDY: Pátek, 21. srpna 2020 I 10:00 - 19:00, KDE: U nás v Pozemském nebi GPS zde

 • Blog Stačí nás 10% pokračujeme

  11. 6. 2020

  Milí přátelé, začalo to jako 21 dnů pro zdraví, klid a radost. A jak věříme bude tento náš blog pokračovat jako vaše oblíbená inspirace pro každodenní život. Meditace, cvičení a techniky, podcasty, praktické úkoly. A mnoho dalšího na téma feng shui podle našich předků, ženská a mužská enerie, přírodní zahrady a hlavně osobní rozvoj. Toto vše najdete na našem webu s online kurzy v záložce BLOG, stačí kliknout zde.

 • Příměstké tábory BUDOU :) můžete se hlásit

  28. 2. 2020

  Tábor bude! Po roční pauze jsme s radostí připravili příměstské tábory pro léto 2020, chvíli to vypadalo, že nás aktuální situace zastaví, ale naštěstí se vše uvolňuje a uvolňuje a tak si s dětmi budeme moci tábor užít.

  S přihlášenými se naše Bohunka spojí a vše domluví. A ti, kteří hledají obohacující program pro své dcery či vnučky na léto, možná jste ho právě našli. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • S chůvou Bohunkou v zahradě (pro děti od 2 do 5 let)

  26. 5. 2020

  Potřebujete si vyřídit úřady? Zajít si na větší nákup? Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů? Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe. Všechny potřebné informace naleznete zde.

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz