Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

POSELSTVÍ DO NOVÉHO ROKU 2020
Dva malé kroky pro velký zázrak

Doba, ve které žijeme, je velmi hektická. Občas míváme pocit, že nic nestíháme, že na nás doléhá tisíc tlaků, které nemůžeme vydržet. Chce se nám utéct, ale tušíme, že to není řešení. Co tedy s tím? Možná se budete divit, ale je to jednoduché. Tak jednoduché, že se tomu nechce věřit. Začněte se víc napojovat na přírodu a čisté myšlenky. O přírodě bude řeč příště, ale dnes si povíme, jak se dobrat čistých myšlenek.

Nastartujte svůj život jinak- s novými pozitivními myšlenkami. Ráno, když se probudíte, tak si zkuste vyjmenovat všechny důvody pro to, aby dnešní den byl krásný. Třeba krásně prší a bude dost vláhy. Nebo krásně svítí sluníčko a bude teplo. Nebo dnes potkám spoustu zajímavých lidí. Nebo mi na okenním parapetu rozkvetl nový květ. Věřte, že každý den, pokud chceme, najdeme spoustu důvodů k radosti. A tak bychom to měli dělat každé ráno. A večer, než půjdete spát, tak si zrekapitulujte své myšlenky a emoce v průběhu dne. Je tam něco špatného, zlého? Tak pryč s tím! Každý takový zlý pocit si představte jako malý oblázek, který vyjmete ze srdce a vhodíte do hluboké tůně. Nebo můžete poprosit svého anděla strážného či Boha, ať od vás odejme to špatné, co jste přijali během dne. Vydržte to dva měsíce a nebudete chtít přestat. A hlavně - sami zjistíte, že tyto dva malé kroky vám otvírají cestu k velkým zázrakům ve vašem životě.

Přejeme vám nádherný rok 2020!  

Co je nového

 • 23 Čer 2021

  SPOLUDEN zahájení sezóny na VÍLÍ STEZCE

  soc.site.jpgSpolečné zahájení sezóny na VÍLÍ STEZCE. Znovu po 2 letech! Přijďte mezi nás a užijte si létní den v hektarových zahradách s doprovodným programem pro děti dospělé. 

 • 23 Čer 2021

  Rituál na podporu naší vlasti

  soc.site (2).jpgVe ČTVRTEK 16.9. od 18:00 uděláme rituál na podporu naší vlasti. VSTUP JE VOLNÝ a není třeba se hlásit předem. Pokud to tak budete cítit, můžete šířit informaci dále.

 • 22 Čer 2021

  Náhledové konstelace pro nové volby

  nahledove-konstelace-pro-nove-volby.jpgV PÁTEK 25.6. od 18:00 uděláme náhledové konstelace na jednotlivé politické strany a budoucnost naší země. VSTUP JE VOLNÝ a není třeba se hlásit předem. Pokud to tak budete cítit, můžete šířit informaci dále.

 • 05 Kvě 2021

  VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD BUDE!

  pozemskenebe-vikend-otevrenych-zahrad-1.jpgPřijďte nás navštívit a prohlédnout si celý areál. Máme pro vás malé překvapení: zahradu Anastazii nazdobíme do svatebního kabátku. Více se dozvíte na: VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD 12.-13.6.2021

 • 22 Dub 2021

  Dopis Měsíci

  Měsíční pošta (3).jpgDostal se k nám dopis. Jeho sdělení je pro nás tak silné a natolik s ním souzníme, že jsme se jej rozhodli s vámi sdílet. Jedná se o Měsíční poštu. Obracíme se tedy především na vás, milé ženy, a zveme vás, abyste se zapojily do čtení dopisu. Pokud obsah s vámi souzní, prosíme o jeho další šíření. Čím více nás žen bude, tím větší sílu uvolníme do prostoru.

  Mrkněte na podrobnosti zde. 

 • 07 Dub 2021

  Příměstské tábory TVOŘÍME S VÍLAMI

  Příměstský tábor 2020 .jpg


  Letošní rok budeme TVOŘIT S VÍLAMI

  Máme pro vás připravené 2 příměstské tábory pro holčičky:

  5 - 9 let: 12. - 16. 7. 2021

  9 - 12 let: 16. - 20. 8. 2021

  Více informací a fotogalerii z loňs

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz