Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

POSELSTVÍ DO NOVÉHO ROKU 2020
Dva malé kroky pro velký zázrak

Doba, ve které žijeme, je velmi hektická. Občas míváme pocit, že nic nestíháme, že na nás doléhá tisíc tlaků, které nemůžeme vydržet. Chce se nám utéct, ale tušíme, že to není řešení. Co tedy s tím? Možná se budete divit, ale je to jednoduché. Tak jednoduché, že se tomu nechce věřit. Začněte se víc napojovat na přírodu a čisté myšlenky. O přírodě bude řeč příště, ale dnes si povíme, jak se dobrat čistých myšlenek.

Nastartujte svůj život jinak- s novými pozitivními myšlenkami. Ráno, když se probudíte, tak si zkuste vyjmenovat všechny důvody pro to, aby dnešní den byl krásný. Třeba krásně prší a bude dost vláhy. Nebo krásně svítí sluníčko a bude teplo. Nebo dnes potkám spoustu zajímavých lidí. Nebo mi na okenním parapetu rozkvetl nový květ. Věřte, že každý den, pokud chceme, najdeme spoustu důvodů k radosti. A tak bychom to měli dělat každé ráno. A večer, než půjdete spát, tak si zrekapitulujte své myšlenky a emoce v průběhu dne. Je tam něco špatného, zlého? Tak pryč s tím! Každý takový zlý pocit si představte jako malý oblázek, který vyjmete ze srdce a vhodíte do hluboké tůně. Nebo můžete poprosit svého anděla strážného či Boha, ať od vás odejme to špatné, co jste přijali během dne. Vydržte to dva měsíce a nebudete chtít přestat. A hlavně - sami zjistíte, že tyto dva malé kroky vám otvírají cestu k velkým zázrakům ve vašem životě.

Přejeme vám nádherný rok 2020!  

Co je nového

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz