Kontaktujte nás: pozemskenebe.info@gmail.com

Pozemské nebe je místo, kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Přidejte se a vytvořte si vlastní pozemské nebe. Stačí si vybrat z naší nabídky.

Milí přátelé,

rádi bychom vás pozvali na společnou meditaci na podporu pana prezidenta a jeho úřadu tak, aby byl přínosem pro naši vlast. Tato meditace se uskuteční již v pondělí 05. 03. 2018 od 17:00 v Centru celostního rozvoje Měsíčnice. 

Vstup je samozřejmě zdarma. Moc se na vás všechny těšíme. Irena a ženy z Měsíčnice.

Níže nám dovolte poslední vyjádření k letošním prezidentským volbám. 


NAŠE BUDOUCNOST

Milé ženy a milí muži,

volby proběhly a výsledek známe. Vlna emocí a vášní pomalu opadá a to je dobře. Znám osobně mnoho voličů pana prezidenta Miloše Zemana i pana profesora Jiřího Drahoše. V obou skupinách jsou vzdělaní, slušní a dobří lidé, kteří si najednou přestali rozumět.

Proč?

Protože část národa přijala mírně řečeno nelichotivý obraz pana prezidenta tak, jak ho 5 let modelovala média, (díky za čestné výjimky), v zájmu objektivity je nutno podotknout, že tento negativní zájem médií si pan prezident přitáhl některými ne příliš šťastnými výroky. Část veřejnosti pomalu, aniž by si uvědomovala, přijala tento negativní obraz stávajícího prezidenta a v zápětí během několika málo měsíců, přijala obraz dokonalého prezidentského kandidáta, o kterém téměř nikdo ještě před rokem nic nevěděl.

Dobře víte, že jsme již od prvního kola podporovaly pana prezidenta Miloše Zemana. Myslím, že teď nastala chvíle vysvětlit proč.

Nepatříme k nekritickým obdivovatelkám pana prezidenta Miloše Zemana, dobře si uvědomujeme i jeho slabiny, ale ty má každý z nás. Pan prezident:

  • Je pro nás člověk, který se nebojí říkat pravdu.
  • Má respekt v zahraničí, protože se neohýbá.
  • Probudil v mnoha Češích hrdost na svou vlast.
  • Má smysl pro humor.
  • Jednu třetinu svého platu posílá na charitativní účely.
  • Na návštěvě v Rusku vedl rozhovory, které vyústily do toho, že se ruská strana vůbec poprvé oficiálně omluvila v ruském tisku za okupaci Československa v roce 1968.
  • Má silné napojení na vlast a její lid.
  • Dokázal přiznat své chyby a po svém znovu zvolení dokonce v přímém přenosu slíbil, že bude pracovat na jejich eliminaci.
  • V předvoleních rozhovorech, se nikdy nenechal vyprovokovat k útočnosti, mluvil z patra a zcela logicky.

Miloš Zeman bude naším prezidentem následujících 5 let a to je fakt, který bychom měli všichni přijmout. Pojďme udělat všechno proto, abychom se znovu sjednotili a našli společnou řeč. To všechno jde. Ale jak?

Nejprve si zkusme každý sám sobě slíbit, a pak to dodržme, že od zítřka nebudu věnovat svou energii ani čas, jakýmkoli negativním zprávám, zaměřme se na dobré světlé myšlenky a s nimi pracujme.

Modelujme obraz dobré budoucnosti, spravedlivého státu a vlády a respektovaného prezidenta, který si zaslouží úctu a lásku všech lidí a tuto úctu a lásku zase lidem skrze svůj post vrací.

Představme si média, která slouží pravdě a dobru a manipulace jim je zcela cizí.

Představme si naši nádhernou vlast, kde všichni lidé mohou pít čistou vodu, dýchat čistý vzduch a jíst čisté a nezmutované potraviny. V zemi kde je voda a půda zpátky v rukou lidí.

A představme si, jak lidé proměňují svou vlast v rodových usedlostech a děti se učí podstatné informace pro život a generace se k sobě chovají se vzájemnou úctou. A celá země je jednou kvetoucí zahradou oplývající hojností všeho potřebného.

Prožívejme každý den v napojení na život, na veškeré stvoření. Žijme svůj život vědomě a vědomě stůjme na straně sil Tvoření.


Na tomto místě si dovolujeme připomenout naše léčivé věty pro vlast.


A pokud chci, abych já i moji potomci vyrůstali ve zdravé vlasti a byli hrdi na to, že jsme Češi, pak musíme začít u sebe a u svého vztahu k vlasti.

Je to velmi jednoduché - když ráno vstanu, řeknu si: ,, Jsem tak rád(a), že jsem součástí této překrásné země, kde žije tolik moudrých, šikovných a báječných lidí. Vážím si svého prezidenta a prosím za něj a za celou vládu, ať rozhodují o nás v napojení na všechny síly Dobra "

Bude-li toto dělat většina z nás každý den, pak stvoříme opravdu nádhernou budoucnost pro naše děti.

Mějme na paměti jeden ze zákonů vesmíru: Jakou energii vkládáváme, taková se nám znásobená vrací. Budeme-li posílat panu prezidentovi a všem lidem dobré myšlenky, bude tato energie znásobená pracovat ve prospěch nás všech. Pokud toto přijme jeden člověk a bude toto dělat, nic se nezmění. Pokud to uděláme všichni, stvoříme jeden velký zázrak.


Závěrem chceme říci vám všem, ať jste volili kohokoli, respektujeme vaši volbu a pokud přijdete do Pozemského nebe, abyste nás více poznali, budete v úctě a v lásce vítáni. 

Irena Kovářová 

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)