Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

prednaska-domy-blize-prirode.jpg

Přednáška na téma:

Zveme vás na přednášku Ing.arch. Stanislava Kováře, kvalifikovaného specialisty MMR, MŽP a MPO pro oblasti posuzování vlivů staveb na životní prostředí, pro architekturu a urbanismus, pro šetrné hospodaření s energiemi a vodou. Tentokrát se setkáme u přednášky na téma: DOMY BLÍŽE PŘÍRODĚ.

Jak to udělat, aby bylo naše bydlení a tedy i my v harmonii s působením místních živlů? Jak sladit naše tělo a jeho potřeby s okolním prostředím? Tento večer je určen všem, kdo byty, domy a zahrady nejen navrhují a realizují, ale zejména je kupují či užívají. Řekneme si něco o moudrosti našich předků a o principech feng-shui. Ukážeme si nejčastější chyby, kterých se na domech dopouštíme a přiblížíme zásady ekodomů a rodových usedlostí.

Přednášející: Ing. arch. Stanislav Kovář

Termín setkání: ve čtvrtek 9.12.2021

Čas setkání: 18:00 - 22:00

Cena setkání: 400 Kč

Místo konání: Centrum rozvoje Měsíčnice

Komu je setkání určeno: Ženám i mužům

Kapacita a rezervace: kapacita míst je omezena na max. 20 osob, min.počet 6 osob, prosím přihlaste se dopředu na: email info@pozemskenebe.cz či na tel.: 731 508 814

Co je nového

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz