Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

prednska-sejvl-svetelne-technologie-pro-zivot.jpg

Přednáška na téma:

Zveme vás na přednášku Světelné technologie pro život, s předvedením  technologií pro vodu, duši, tělo rostliny, plynná a kapalná paliva i prostředí. Našim Bio-energetickým, eneergo – informačním  technologiím souhrnně říkáme: Technologie pro život. Co si pod tím můžete představit? Všechny naše bio-energetické  energo-informační systémy pracují na Pránu, Éter,  Živu, Reiki, Čchi – ta energie má různá jména, a přesto jde stále o stejnou zdrojovou energii, která stvořila celý vesmír a stále ho udržuje v chodu jako přesně postavený hodinový stroj. Říkejme jí tedy Světlo, které je očím skryté, proto Světelné technologie. A proč duhové? – Tak jako je 7 dnů v týdnu, nebo 7 barev duhy, každá z barev reprezentuje jednu z oblastí, ve kterých naše technologie působí.

Doplňující informace o světelných tenchologiích najdete ZDE

Přednášející: Mgr. Radovan Šejvl - Technologis24

Termín setkání: v úterý 23.11.2021

Čas setkání: 18:00 - 20:30

Cena setkání: 100 Kč

Místo konání: Centrum rozvoje Měsíčnice

Komu je setkání určeno: Ženám i mužům

Kapacita a rezervace: kapacita míst je omezena, prosím přihlaste se dopředu na: email info@pozemskenebe.cz či na tel.: 731 508 814

Co je nového

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz