Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

"Jsem Alena Kučerová a ráda se vám přiblížím pár řádky níže :-)"

 

Kdo jsem:

Jsem žena, která se díky Irence Kovářové snaží být v ženské energii. Podle toho cítit, jednat i žít.

Co mám za sebou (co mě přivedlo tam, kde jsem): 

Zvláštní je, že to, co jsem vystudovala, se vlastně nikdy nestalo mým povoláním. Vystudovala jsem Střední školu cestovního ruchu v Českých Budějovích a přiznám se, že na vysokou školu mě to nikdy nelákalo nebo spíš jsem si neuměla vybrat zaměření. Do cesty se mi díky "náhodě" připletli dva šéfové, kteří mi vždy dali příležitost a já jsem díky tomu celý svůj dosavadní život prožila v prostředí marketingu a reklamy, které mě naplňovalo. 

Přiznám se, že velkým životním zlomem pro mě byl příchod mého syna Josífka. Jako by odstartoval něco, co ve mě celá ta léta spalo, ale nějak jsem to nedokázala uchopit. Najednou, když mi další "náhoda" přivedla do cesty Irenku Kovářovou, která hledala někoho na marketing, vše začalo dávat smysl. Nejen že to dává smysl, ale díky ní jsem našla svůj smysl života, to co chci v životě dělat, jak chci žít a vše prožívat. A za to jí budu vděčná celý život.


"Motto, kterým bych se řídila, jsem nikdy neměla,

ale cítím, že by se lidé měli umět zastavit a naslouchat svému srdci, samotné se mi to již několikrát vyplatilo. :-)"


A toto je osůbka, která byla spouštěčem mého životního nasměrování :-)

 

Proč jsem / proč spolupracuji / v Měsíčnici: 
Už od první pracovní schůzky s Irenkou jsem věděla, že spolupráce s ní bude úžasná. Ale o čem jsem neměla ale vůbec tušení, bylo to, jakým způsobem se to pozitivně odrazilo v mém životě. Není den, abych nepřišla na něco nového, její kurzy a přednášky a způsob života obecně, prostě všechno, je tak inspirující a naplňující, že nejde, aby se vás to nedotklo :-)

Naše spolupráce vyústila v pevné spojení, čímž vzniklo POZEMSKÉ NEBE, které se nyní skládá z Centra rozvoje Měsíčnice, Ukázkové přírodní zahrady Anastazie a nově vzniklé komunitní zahrady Naše zahrádka. A moje práce je všechny a všechno propojovat a v perfektním kolektivu ostatních, se o vše starat :-)

 

Co bych v jedné větě vzkázala všem, kteří přemýšlení nad kurzy v Měsíčnici:

Pokud toužíte cítit, že žijete svůj život v souznění se svým smyslem života, není nic lepšího, než začít u nás :-)

 

Momentálně jsem na dovolené :)

S čím vám mohu pomoci:

  • Marketing pro celé Pozemské nebe 
  • Produkční a organizační záležitosti
  • Jsem spoluzakladatelkou a členkou spolku Naše zahrádka

 

Kontakty:

  • 774 505 774
  • Alena@pozemskenebe.cz

 

Zajímají vás ostatní členové týmu?

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)