Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Srdcem areálu Pozemské nebe je Měsíčnice - Centrum rozvoje

Kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor


Nabízíme alternativu ženám, které vstupují do manželství. Otevíráme vám naprosto jinou dimenzi přechodu ze svobody do manželství než je poslední roky zvykem. Rituál rozloučení se svobodou provázel dívky a ženy od nepaměti. Dnes si opět začínáme uvědomovat sílu tohoto rituálu.


Na co se můžete těšit?

Provedeme vás pohledem na ženskou a mužskou energii, pocítíte sílu společenství žen, dozvíte se proč a jak být šťastná, obdržíte poselství od bohyní i požehnání od vaší ženské linie. Rituál vás zklidní a připraví na svatbu i novou kvalitu života v manželství. Zázemím vám bude prostor vyladěný speciálně pro ženy, případně si můžete užívat atmosféru naší zahrady. A pokud váháte, jestli do toho jít, spojte se s námi a my vám vše vysvětlíme: vše vám ráda zodpoví přímo Irena Kovářová - 731 508 814

Samotný rituál probíhá 2 hodiny.

Ale celou oslavu rozloučení se svobodou můžete časově naplánovat podle svých představ. Pro příklad: rituál proběhne od 16:00 do 18:00, vy si pak můžete společně prostor užívat, včetně zahrady, podle vašich časových představ.

Vše se domluví při osobní schůzce, na základě které pro vás připravíme individuální cenu.

Cena samotného rituálu, tzn: 2 hodinový rituál rozlučka se svobodou = 3.000 Kč

V ceně je 1hod před rituálem pro přípravu prostoru, pokud si jej budete chtít samy speciálně vyzdobit.

Rituál se koná výhradně v areálu Pozemského nebe.

Maximální počet osob na rituál 12 + budoucí nevěsta

Pro bližší informace či domluvení nezávazné informační schůzky nás neváhejte kontaktovat: email info@pozemskenebe.cz či na tel.: 731 508 814.


REFERENCE

"S Irenkou se známe už dlouho a když jsem připravovala rozlučku se svobodou pro moji kamarádku, měla jsem jasno... Musím oslovit Irenku! Kamarádkám jsem tuto myšlenku sdělila a ty s nadšením souhlasily. Chtěly jsme nastávající nevěstu doprovodit do manželství s moudrostí nejmoudřejších z žen, které známe… "Rozlučka" měla být něžná, prostoupena energií, která je pro ženy podporující. Taková pěkná, jak pro budoucí nevěstu, mojí kamarádku, ale i pro všechny další ženy. Oslovila jsem Irenku, vyslechla si náš záměr a naše myšlenka se jí líbila a souhlasila. Doladily jsme podrobnosti, kdy a jak by to mohlo probíhat. Umožnila nám využít prostory Měsíčnice i zahrady Anastazie. Spolu s přípravami jsem si znovu uvědomila, jak tyto prostory dokážou být čarovné, když se to správně uchopí. Jako například při Slavnostech světla nebo Zahradních slavnostech, kdy byla zahrada krásně vyzdobena. Oslovila jsem tedy Alenku, zda by nám mohly vypomoci i s tímto. Alenka nám poskytla snad všechno, na co jsme si vzpomněli i nevzpomněli. Dokonce, nám to pomohla i před akcí všechno připravit. Protože jsme měly připravený program na odpoledne i mimo Pozemské nebe, výzdobu Alenka dochystala. Po té, co jsme si užili kreativní odpoledne, jsme přijeli s nic netušící "nevěstou". Čekala na nás naprosto čarovná Měsíčnice s Irenkou, jakožto průvodkyní posledních svobodných dnů nevěsty. To, co se odehrálo na místě, bylo něco tak neuvěřitelně krásného, nepopsatelného, plné něhy, citu a lásky. A skutečně se dostavily i ty nejmoudřejší z nejmoudřejších žen - Bohyně. Bylo to čarovné a neskutečně silným zážitkem, jak pro nevěstu, její maminku, tak i nás kamarádky. Ale nedokážu dost dobře popsat, co jsme zde zažili, abych to zprostředkovala. Mohu poskytnout nějaké fotografie, momenty z tohoto nádherného dne a vyslovit velké poděkováním ženám z Pozemského nebe! A na závěr mohu říci, že toto by měly zažít všechny ŽENY, svobodné, maminky, babičky, tetičky i kamarádky. Bylo to úžasné a z celého srdce za nás všechny velice děkuji."

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)