Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Pozemské nebe je místo, kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Přidejte se a vytvořte si vlastní pozemské nebe. Stačí si vybrat z naší nabídky.

Sbírka na plot a vodu pro naší komunitní zahradu

 

Milí přátelé,

zmáčknutím tlačítla "přispět", se prokliknete na naší sbírku na plot a vodu pro komunitní zahradu Naše zahrádka.Ta vzniká u nás, přes cestu, naproti zahradě Anastazii. Kliknutím na toto tlačítko "přispět" se dostanete na stránky hithit.cz, kde naše sbírka probíhá. Můžete si prohlédnout krátké 2 minutové video, kde vám sbírku představíme, přečíst si povídání o našem záměru, proč jsme se do komunitní zahrady s radostí pustili, ale hlavně si můžete také prohlédnout dárky, které na vás čekají, pokud se rozhodnete nám přispět. 

Líbí se vám nápad komunitní zahrady a je vašemu srdci blízké nám pomoci, jakoukoli částkou? Příspěvky jsou od 100Kč. Nám se zase líbí, že když vy nám přispějete, abychom mohli v našem počinu pokračovat, tak my vám s láskou pošleme dárek, který jsme k daným částkám připravili. 

A proč nám pomoci?

S radostí jsme převzali zodpovědnost za 3500 m2 velké pole, na kterém vnikne 18 komunitních zahrad. Peníze bychom použili na plot, rybník a naučné stezky pro veřejnost: o včelách, o vodě, půdě a o stromech v krajině. Naše zahrádka bude místem pro všechny.

Za částku 250.000,- Kč můžeme oplotit 3500m2 půdy, za kterou jsme převzali zodpovědnost. Půdy, která je zničená konvenčním způsobem hospodaření, a které chceme vrátit život a radost. Přejeme si z celého srdce, aby půda znovu poznala láskyplný dotek a vděčnost člověka. Proto součástí pozemku je, mimo jiné, celkem 18 komunitních zahrádek. 

Z výše uvedené částky dále založíme rybník, který přispěje ke zkvalitnění žití nejen v našem prostoru, ale i pro okolí. Voda znamená život a podpoří snahu komunity dál pracovat s půdou. A pokud nám to prostředky umožní, vybudujeme v areálu kromě Včelí stezky, také tři další naučné stezky - o významu vody, půdy a stromů v krajině.

Chceme se stát prostorem osvěty a informací důležitých pro život. Bude nám ctí a největší odměnou, když k nám najdou cestu lidé z okolí i z daleka, aby si prostor užívali společně s námi a když náš příklad budou následovat další a další a popřípadně ještě další :-) a podpoří tak vznik rajských oáz, plných vláhy a života po celé naší krásné Zemi.

Pomozte nám finanční částkou dle svého uvážení a možností a skrze nás pomůžete mnohem většímu počtu lidí i přírodě. 

Za celý spolek vám ze srdce děkuji

Alena Kučerová

spoluzakladatelka spolku

 

Aktuální stav půdy, za kterou jsme převzali zodpovědnost.


Zpět na Komunitní zahradu Naše zahrádka


Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)