Kontaktujte nás: pozemskenebe.info@gmail.com

Pozemské nebe je místo, kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Přidejte se a vytvořte si vlastní pozemské nebe. Stačí si vybrat z naší nabídky.

Sbírka na plot a vodu pro naší komunitní zahradu

 

Milí přátelé,

zmáčknutím tlačítla "přispět", se prokliknete na naší sbírku na plot a vodu pro komunitní zahradu Naše zahrádka.Ta vzniká u nás, přes cestu, naproti zahradě Anastazii. Kliknutím na toto tlačítko "přispět" se dostanete na stránky hithit.cz, kde naše sbírka probíhá. Můžete si prohlédnout krátké 2 minutové video, kde vám sbírku představíme, přečíst si povídání o našem záměru, proč jsme se do komunitní zahrady s radostí pustili, ale hlavně si můžete také prohlédnout dárky, které na vás čekají, pokud se rozhodnete nám přispět. 

Líbí se vám nápad komunitní zahrady a je vašemu srdci blízké nám pomoci, jakoukoli částkou? Příspěvky jsou od 100Kč. Nám se zase líbí, že když vy nám přispějete, abychom mohli v našem počinu pokračovat, tak my vám s láskou pošleme dárek, který jsme k daným částkám připravili. 

A proč nám pomoci?

S radostí jsme převzali zodpovědnost za 3500 m2 velké pole, na kterém vnikne 18 komunitních zahrad. Peníze bychom použili na plot, rybník a naučné stezky pro veřejnost: o včelách, o vodě, půdě a o stromech v krajině. Naše zahrádka bude místem pro všechny.

Za částku 250.000,- Kč můžeme oplotit 3500m2 půdy, za kterou jsme převzali zodpovědnost. Půdy, která je zničená konvenčním způsobem hospodaření, a které chceme vrátit život a radost. Přejeme si z celého srdce, aby půda znovu poznala láskyplný dotek a vděčnost člověka. Proto součástí pozemku je, mimo jiné, celkem 18 komunitních zahrádek. 

Z výše uvedené částky dále založíme rybník, který přispěje ke zkvalitnění žití nejen v našem prostoru, ale i pro okolí. Voda znamená život a podpoří snahu komunity dál pracovat s půdou. A pokud nám to prostředky umožní, vybudujeme v areálu kromě Včelí stezky, také tři další naučné stezky - o významu vody, půdy a stromů v krajině.

Chceme se stát prostorem osvěty a informací důležitých pro život. Bude nám ctí a největší odměnou, když k nám najdou cestu lidé z okolí i z daleka, aby si prostor užívali společně s námi a když náš příklad budou následovat další a další a popřípadně ještě další :-) a podpoří tak vznik rajských oáz, plných vláhy a života po celé naší krásné Zemi.

Pomozte nám finanční částkou dle svého uvážení a možností a skrze nás pomůžete mnohem většímu počtu lidí i přírodě. 

Za celý spolek vám ze srdce děkuji

Alena Kučerová

spoluzakladatelka spolku

 

Aktuální stav půdy, za kterou jsme převzali zodpovědnost.


Zpět na Komunitní zahradu Naše zahrádka