Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Srdcem areálu Pozemské nebe je Měsíčnice - Centrum rozvoje

Kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

MRKNĚTE PROSÍM DO GALERIE NÍŽE NA KONCI STRÁNKY

Pro podborný program a hlavně tam najdete informace,

co si s sebou na slavnosti vzít :-)


Milí přátelé, už se nemůžeme dočkat, až se s vámi opět potkáme na Slavnostech světla a naděje, které se konají 8. 12. Novinkou letošního roku je časové rozmezí slavnosti, které jsme záměrně připravili pouze na hodinu a to od 16:00 - 17:00, po loňských zkušenostech, kdy neodhadneme jaké bude počasí, věříme, že tato hodinka bude dostatečná, abyste v poklidu stihli připravený program a jednotlivá stanoviště a zároveň, abyste jak vy, tak vaše ratolesti vydrželi až do 17:00, na společné tvoření prskavkového srdce plného naděje, na což se všichni vždy nejvíc těšíme.

Brzy vám představíme podrobný program slavností a jak je u nás zvykem, opět se budete moci aktivně zapojit. Níže naleznete pozvánku na Slavnosti světla a naděje a budeme velmi vděčni za její šíření. Pozvěte své známé a přátelé a přijďte si užít poklidnou předvánoční atmosféru, pěkně bez shonu a chvátání.

Těšíme se na vás, prátelé ze spolku Naše zahrádka.

UPOZORNĚNÍ: V pozvánce uvádíme, kudy se k nám dostanete. Máme novinku, nyní na Rudolfov nejezdí číslo 21, ale NOVĚ číslo 1. Zastávka Rudolfov- kostel platí stále.


Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)