Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Slavnosti vody budou mít nějaký čas pauzu. Více než 8 let jsme pro vás organizovali všechny naše akce s radostí a láskou a vstupné bylo vždy pouze symbolické (a to 30 Kč).

Pro rok 2021 máme připravený nový koncept akcí pro veřejnost. Jejímž cílem bude nejen připravit pro vás nezapomenutelný zážitek v našich zahradách, ale rádi bychom také započali novou éru těchto akcí, které budou, stejně jako je tomu u Bazárku Milujsukni, akcemi, které budou sloužit pro přímou podporu rozvoje celého areálu. Věříme, že vás nový koncept potěší a rádi si přijdete užít čas v našich zahrádách a my se díky vstupnému budeme pro vás postupně rozšiřovat nejen prostorem, ale také nabídkou.

NOVÝ KONCEPT AKCE SE JMENUJE SPOLUDEN

Líbí se vám u nás, přijďte za námi na Spolu den a podpořte vstupným rozvoj areálu. Více o akci Spoluden zde.

A níže pár fotografií z minulých ročníků.


  Co je nového

  • 07 Dub 2021

   Aktuality - ZMĚNY V KALENDÁŘI AKCÍ

   pozemskenebe.cz-kalendar-akci-1.jpgVzhledem k ukončení lockdownu 11. 4., OD PONDĚLÍ 12. 4. opět obnovujeme přijímací řízení na akce uvedené v našem kalendáři: KALENDÁŘ AKCÍ

  • 07 Dub 2021

   Příměstské tábory TVOŘÍME S VÍLAMI

   Příměstský tábor 2020 .jpg


   Letošní rok budeme TVOŘIT S VÍLAMI

   Máme pro vás připravené 2 příměstské tábory pro holčičky:

   5 - 9 let: 12. - 16. 7. 2021

   9 - 12 let: 16. - 20. 8. 2021

   Více informací a fotogalerii z loňs

  • 06 Bře 2021

   Stačí nás 10% - NOVÁ 21denní výzva roku 2021

   NOVA 21denni vyzva STACI NAS 10 PROCENT.jpgStačí, když nás na to bude 10% lidí, kteří se pokusí uchopit současnou situaci pozitivním způsobem. Na jaře loňského roku jsme pro vás vytvořili 21denní výzvu pro zdraví, klid a radost. Společně jsme prošli celou řadu námětů, cvičení a meditací. A právě teď jsme pro vás připravili NOVOU VÝZVU. Mrkněte na podrobnosti zde. 

  • 28 Zář 2020

   Školní rok v Měsíčnici zahájen a je plný novinek

   Školní rok 2020 2021.jpgJiž toto sobotu startuje školní rok v Měsíčnici. Víte, že letošní rok je plný novinek. Měníme koncepty kurzů, propojujeme online s offline kurzy v Měsíčnici a mnoho dalšího. Mrkněte na podrobnosti zde. 

  • 03 Zář 2020

   Nakupte u nás smysluplné dárky a změníte pole na zahradu

   HITHIT aktualita na PN.jpgPrůběžně investujeme do projektu Naše zahrádka vlastní finance, ale velikost nového pole vyžaduje větší objem finančních prostředků najednou. Proto jsme se rozhodli, pustit se znovu do Hithitu, kde vám nabídneme NAŠE produkty a služby za ZVÝHODNĚNÉ CENY a výtěžek NAVÍC poputuje právě na Rozkvět Naší zahrádky.

  • Odhalení NOVÉHO konceptu pro svatby

   7. 8. 2020

   Hledáte místo pro váš svatební obřad? Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? Přijďte se k nám podívat a naciťte si tuto výjimečnou zahradu Anastazii, jestli je právě ona tím míste, kde si řeknete své ANO. Přijďte na odhalení nového konceptu pro svatby spojené s ukázkou svatebního místa. 

   KDY: Pátek, 21. srpna 2020 I 10:00 - 19:00, KDE: U nás v Pozemském nebi GPS zde

  archív

  Podporovatelé našich projektů

  Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

  Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

  jihocesky kraj-barevne.jpg

  Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


  letacek.cz