Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Slavnosti vody budou mít nějaký čas pauzu. Více než 8 let jsme pro vás organizovali všechny naše akce s radostí a láskou a vstupné bylo vždy pouze symbolické (a to 30 Kč).

Pro rok 2021 máme připravený nový koncept akcí pro veřejnost. Jejímž cílem bude nejen připravit pro vás nezapomenutelný zážitek v našich zahradách, ale rádi bychom také započali novou éru těchto akcí, které budou, stejně jako je tomu u Bazárku Milujsukni, akcemi, které budou sloužit pro přímou podporu rozvoje celého areálu. Věříme, že vás nový koncept potěší a rádi si přijdete užít čas v našich zahrádách a my se díky vstupnému budeme pro vás postupně rozšiřovat nejen prostorem, ale také nabídkou.

NOVÝ KONCEPT AKCE SE JMENUJE SPOLUDEN

Líbí se vám u nás, přijďte za námi na Spolu den a podpořte vstupným rozvoj areálu. Více o akci Spoluden zde.

A níže pár fotografií z minulých ročníků.


  Co je nového

  • 23 Čer 2021

   SPOLUDEN zahájení sezóny na VÍLÍ STEZCE

   soc.site.jpgSpolečné zahájení sezóny na VÍLÍ STEZCE. Znovu po 2 letech! Přijďte mezi nás a užijte si létní den v hektarových zahradách s doprovodným programem pro děti dospělé. 

  • 23 Čer 2021

   Rituál na podporu naší vlasti

   soc.site (2).jpgVe ČTVRTEK 16.9. od 18:00 uděláme rituál na podporu naší vlasti. VSTUP JE VOLNÝ a není třeba se hlásit předem. Pokud to tak budete cítit, můžete šířit informaci dále.

  • 22 Čer 2021

   Náhledové konstelace pro nové volby

   nahledove-konstelace-pro-nove-volby.jpgV PÁTEK 25.6. od 18:00 uděláme náhledové konstelace na jednotlivé politické strany a budoucnost naší země. VSTUP JE VOLNÝ a není třeba se hlásit předem. Pokud to tak budete cítit, můžete šířit informaci dále.

  • 05 Kvě 2021

   VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD BUDE!

   pozemskenebe-vikend-otevrenych-zahrad-1.jpgPřijďte nás navštívit a prohlédnout si celý areál. Máme pro vás malé překvapení: zahradu Anastazii nazdobíme do svatebního kabátku. Více se dozvíte na: VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD 12.-13.6.2021

  • 22 Dub 2021

   Dopis Měsíci

   Měsíční pošta (3).jpgDostal se k nám dopis. Jeho sdělení je pro nás tak silné a natolik s ním souzníme, že jsme se jej rozhodli s vámi sdílet. Jedná se o Měsíční poštu. Obracíme se tedy především na vás, milé ženy, a zveme vás, abyste se zapojily do čtení dopisu. Pokud obsah s vámi souzní, prosíme o jeho další šíření. Čím více nás žen bude, tím větší sílu uvolníme do prostoru.

   Mrkněte na podrobnosti zde. 

  • 07 Dub 2021

   Příměstské tábory TVOŘÍME S VÍLAMI

   Příměstský tábor 2020 .jpg


   Letošní rok budeme TVOŘIT S VÍLAMI

   Máme pro vás připravené 2 příměstské tábory pro holčičky:

   5 - 9 let: 12. - 16. 7. 2021

   9 - 12 let: 16. - 20. 8. 2021

   Více informací a fotogalerii z loňs

  archív

  Podporovatelé našich projektů

  Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

  Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

  jihocesky kraj-barevne.jpg

  Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


  letacek.cz