Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Milí přátelé, vzhledem k celkové situaci ve společnosti pro letošní rok Slavnosti světla a naděje rušíme. Vnímáme nutnost zpomalení a ztišení a proto také tak činníme :-)

A níže pár fotografií z minulých ročníků.


  Co je nového

  • Blog Stačí nás 10% pokračujeme

   11. 6. 2020

   Milí přátelé, začalo to jako 21 dnů pro zdraví, klid a radost. A jak věříme bude tento náš blog pokračovat jako vaše oblíbená inspirace pro každodenní život. Meditace, cvičení a techniky, podcasty, praktické úkoly. A mnoho dalšího na téma feng shui podle našich předků, ženská a mužská enerie, přírodní zahrady a hlavně osobní rozvoj. Toto vše najdete na našem webu s online kurzy v záložce BLOG, stačí kliknout zde.

  • Příměstké tábory BUDOU :) můžete se hlásit

   28. 2. 2020

   Tábor bude! Po roční pauze jsme s radostí připravili příměstské tábory pro léto 2020, chvíli to vypadalo, že nás aktuální situace zastaví, ale naštěstí se vše uvolňuje a uvolňuje a tak si s dětmi budeme moci tábor užít.

   S přihlášenými se naše Bohunka spojí a vše domluví. A ti, kteří hledají obohacující program pro své dcery či vnučky na léto, možná jste ho právě našli. Pro více informací stačí kliknout zde.

  • S chůvou Bohunkou v zahradě (pro děti od 2 do 5 let)

   26. 5. 2020

   Potřebujete si vyřídit úřady? Zajít si na větší nákup? Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů? Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe. Všechny potřebné informace naleznete zde.

  • Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020

   16. 3. 2020

   Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020. Milé přátelé, jak dobře víte, vzhledem k vládním opatřením jsme v březnu ukončili činnost Měsíčnice pro veřejnost. Protože jsme si vědomy zodpovědnosti, kterou neseme za námi šířené informace, byli jsme i v období karantény s vámi v kontaktu prostřednicvím naší výzvy Stačí nás 10% a jak dál teď? Vše se dočtete zde.

  • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

   19. 2. 2020

   Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

  • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

   5. 2. 2020

   28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

   Vstupné dobrovolné 

   Více informací zde.

  archív

  Podporovatelé našich projektů

  Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

  Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)