Kontaktujte nás: pozemskenebe.info@gmail.com

Pozemské nebe je místo, kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Přidejte se a vytvořte si vlastní pozemské nebe. Stačí si vybrat z naší nabídky.

Milí přátelé, 

představujeme vám nabídku pro společné setkávání s vánoční atmosférou. Draní peří je určeno pouze pro ženy, Vánoční tvoření s Aličkou a Vánoční pečení s Bohunkou pro celou širokou veřejnost. Pojďme si v kruhu společně popovídat, vytvořit něco krásného a upéct něco moc dobrého :)

Ale nyní bychom vám rádi představili tři výše zmiňované.

DRANÍ PEŘÍ

Milé ženy, 

toto je nabídka jak pro ty z vás, kterým je u nás dobře, tak pro ty, které by k nám rády zašly, ale netroufnou si hned na celodenní seminář, nebo těm, kterým chybí ženský kruh a povídání. Chceme nám všem otevřít prostor pro společné sdílení a užívání si ženské energie a pospolitosti.

Setkání vám přinese spočinutí, zpomalení, vzájemné sdílení, posílení ženské energie a mnoho inspirace pro život ženy.

Sice nebudeme přímo drát peří jako naše babičky, ale smysl bude stejný.... :-)

Více zde

VÁNOČNÍ TVOŘENÍ S ALIČKOU

Setkávání s naší lektorkou Aličkou Maťákovou vám otevřou dveře k tvoření a vlastní fantazii. Je jen na vás, jaké téma je vám blízké. 

Dosavadní zkušenost nám ukázala, že se nebudeme limitovat věkem a že tvoření otevřeme i mužům. Přijít může kdokoli, od babiček s vnučkami, přes maminky, které si chtějí u tvoření odpočinout nebo naopak přijdou s dětmi a pozorují jejich fantazii v akci, páry, které chtějí tvořit společně, až po kamarádky, které vymění sedánek nad kávou za sedánek u tvoření :-)

Více zde

VÁNOČNÍ VAŘENÍ S BOHUNKOU

Již v loňském roce jsme si vyzkoušeli vaření, které pro nás připravovala Markétka, rádi bychom v jejím nápadu pokračovali a vařili, pekli, sdíleli.

Přijďte si upéct vlastní malou vánočku a dozvědět se, proč se zrovna plete ze čtyř, tří a dvou copů. Ochutnáme vánoční cukroví, slané placky a celerový tatarák.

Více zde

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)