Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Spoluden banner.jpg

NOVÝ KONCEPT AKCÍ V POZEMSKÉM NEBI

Spolu den 

Přijeďte si užít náš Spoluden. 

SPOLU s námi, SPOLU s těmi, které vezmete s sebou, které máte rádi. SPOLU ve zdravé zahradě, plné vůní, inspirace a klidu.

Otevřeme pro vás výjimečně úplně celý areál, jak komunitní zahradu, tak 20 letou první ukázkovou přírodní zahradu. Užijeme si SPOLU letní atmosférmu, ve skoro hektarových zahradách, s bohatým programem pro děti i dospělé, pro zájemce budou připravené 2 komentované prohlídky v časech: 10:00 a 17:00.

Jen si to představte. Všude pikniková zákoutí, ochutnáváte samé dobroty, děti si hrají, dospěláci si povídají a dobře se baví. Atmosféra je zvláštně klidná, žádný řev a hluk zábavných atrakcí, ale přesto, přesto je veselá, přátelská a ispirující. Přijďte zažít s námi Spoluden.

Vybírat můžete ze dvou termínů

  • neděle 04. 07. 2021 10:00-18:00

  • neděle 22. 08. 2021 10:00-18:00

Cena: 300 Kč / osoba. V ceně: 1x vstupenka pro dospěláka, děti ZDARMA

Více než 8 let jsme pro vás organizovali všechny naše akce s radostí a láskou a vstupné bylo vždy pouze symbolické (a to 30 Kč).

Pro rok 2021 máme připravený nový koncept akcí pro veřejnost - tak zvaný SPOLUDEN. Jejímž cílem bude nejen připravit pro vás nezapomenutelný zážitek v našich zahradách, ale rádi bychom také započali novou éru těchto akcí, které budou, stejně jako je tomu u Bazárku Milujsukni, akcemi, které budou sloužit pro přímou podporu rozvoje celého areálu.


Věříme, že vás nový koncept potěší a rádi si přijdete užít čas v našich zahrádách a my se díky vstupnému budeme pro vás postupně rozšiřovat nejen prostorem, ale také nabídkou.


Mrkněte na pár fotografií z našich akcí zde. 

Co je nového

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz