Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Pozemské nebe je místo, kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Přidejte se a vytvořte si vlastní pozemské nebe. Stačí si vybrat z naší nabídky.

KNIHA POHÁDEK HANIČKA A SKŘÍTEK ROZMARÝNEK ZDARMA PRO VÁS

Milí přátelé, 


dodržujeme náš slib a zde po celý rok najdete ke stažení pohádky z knihy Hanička a skřítek Rozmarýnek. Vždy v úterý, 1x za 14 dní (startujeme 13. 03. 2018) sem přidáme jednu kapitolu.


V průběhu celého roku můžete procházet se svými dětmi, vnoučaty, synovci, neteřemi příběh malé Haničky a jejích kamarádů uprostřed přírodní zahrady. Děti se seznámí se skřítkem Rozmarýnkem, který zahradu již dlouho obývá a zná mnohá tajemství přírody a postupně je bude s dětmi sdílet. Budete-li knihu s dětmi číst, bude docházet k mnohým uzdravením duše. A to jak u dětí, tak u vás. SPOLEČNÉ TVOŘENÍ VLASTNÍ KHINY
Protože jsme přesvědčení, že kniha nastartuje výrazný osobní rozvoj u vašich dětí, 
a možná, že se mnohé dá do pohybu i u vás, připravili jsme tuto knihu zároveň jako pracovní listy. Nejlépe bude kniha působit, pokud ji vytisknete a budete jí postupně číst, zakládat a dotvářet podle svého. 

Naše pohádky můžete s dětmi dotvářet – ilustracemi, básničkami, vlastními vloženými příběhy, písněmi, vkládat fotografie z výletů do přírody, nebo ze společného tvoření na vaší zahrádce, či si můžete tvořit herbář a mnoho dalšího. 


Vždy vám připravíme jeden volný list a jeden návod na tvoření, ale vašim nápadům se meze nekladou, naopak se moc těšíme, co vy s Rozmarýnkem sami prožijete. Kniha se tak stane i jedinečným příběhem vaší rodiny. Velice rádi se dozvíme o vašich dobrodružstvích, které jste s knihou zažili. SETKÁNÍ ČTENÁŘŮ ROZMARÝNKA
A proto se 14. 12. 2018 od 17:00 uskuteční společné Setkání s malými i velkými čtenáři Rozmarýnka, a to v centru rozvoje Měsíčnice.
(Tři dny poté, co od nás obdržíte poslední kapitolu Rozmarýnka)

*Náš text můžete libovolně šířit mezi svými přáteli. Pouze vás prosíme, respektujte naše autorská práva v plném rozsahu, to znamená, že tuto knihu lze šířit dle vlastního uvážení kdekoliv a kdykoliv, ale nelze jí používat pro komerční účely. Děkujeme z celého srdce.


NÁMĚT NA TVOŘENÍ - POCHLUBTE SE SVÝMI VÝTVORY
Jak už jsme zmiňovali výše, pro každou kapitolu jsme připravili námět na tvoření, který najdete vždy na konci kapitoly. Ale vaší fantazii se meze nekladou, tvořte s knihou podle svého a my se budeme těšit na vaše výtvory buď v prosinci na Setkání čtenářů Rozmarýnka, viz výše, nebo se nám pochlubte už při tvoření. Zasílejte nám fotografie z vašeho tvoření, či fotografie samotného výtvoru na pozemskenebe.info@gmail.com

Na prosincovém setkání následně proběhne losování o krásné ceny :-)


PŘIPOJTE SE K VÁM NA FACEBOOKU A SDÍLEJTE S NÁMI SVÉ VÝTVORY
Na naší facebookové stránce jsme vytvořili skupinu čtenářů této knihy, připojte se k nám a sdílejte s ostatními své výtvory.ŠÍŘENÍ TÉTO KNIHY A AUTORSKÁ PRÁVA
V případě, že se naše kniha bude líbit i vašim přátelům a budou chtít, abychom jí pravidelně zasílali i jim, stačí, když se přihlásí na emailu pozemskenbe.info@gmail.com. 
Přejeme vám mnoho krásných chvil strávených společně s knihou a těšíme se na společné tvoření. Pokud se k vám dostala pouze tato kapitola, sledujte nás pravidelně na www.pozemskenebe.cz nebo na našem facebooku, kde budeme jednotlivé kapitoly postupně v průběhu roku zveřejňovat.


JEDNOTLIVÉ KAPITOLY KNIHY

HANIČKA A SKŘÍTEK ROZMARÝNEK 


Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)