Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Hledáte místo pro váš svatební obřad?

Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody?

Přijeďte se k nám podívat a naciťte si tuto výjimečnou zahradu Anastazie, jestli je právě ona tím místem,

kde si řeknete své ANO.

 

Časový rozsah:

4 hodiny

Kapacita a cena platná od ledna 2020:

Max. 70 osob: 12 000 Kč, každá další započatá hodina 1 500 Kč

V ceně:

Exkluzivní pronájem zahrady v den obřadu na 4 hodiny (2 hod příprava + 1 hod obřad + 1 hod focení po obřadu)

Případně závoz věcí a příprava obřadu z vaší strany den předem, v domluvený čas, v rozsahu max. 2 hodin, případně dle individuální dohody.

Příprava zahrady pro obřad – posekání trávy, vysekání cestiček od brány areálu k obřadnímu místu atd.

Přítomnost koordinátorky z naší strany v den obřadu v časovém rozsahu 4 hodin a v den závozu věcí na obřad.

Zázemí pro nevěstu v našem „Vílím pokojíčku“ v podkroví centra rozvoje Měsíčnice v den obřadu.

Vzhledem k výjimečnosti zahrady Anastazie je potřeba dekorace a úpravy z vaší strany s námi vždy konzultovat. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Balíček inventáře pro obřad v ceně pronájmu:

Líbí se vám náš zahradní nábytek, který pro obřady používáme? Líbilo by se vám, že si na obřad nebudete muset vozit vlastní inventář?

Soupis balíčku:

16 ks bílá dřevěná židlička pro obřad

1 ks bílý dřevěný stolek pro oddávajícího

1 ks bílý kovový oblouk pro obřad

6 ks bílé dřevěné stolky pro občerstvení

Piknikové zákoutí: Bílý baldachýn, piknikové deky a lehátka

A další drobný inventář, vše vám rádi ukážeme

Bonus k tomuto balíčku: nazdobené zákoutí se sochami Mužské a Ženské moudrosti, kam vám vaši hosté mohou dávat přání pro váš společný život.

Další služby:

Další doprovodné služby pro vás rádi zajistíme na základě osobní dohody, např. květinovou výzdobu, výzdobu židlí, špalír a jiné dekorace, případně živou či reprodukovanou hudba pro příchod svatebčanů, ženicha a nevěsty, drobné občerstvení atd. 

Slavnostní brunch:

Představte si, jak po obřadu nikdo nikam nechvává. Svatební obřad volně naváže na zahradní piknik, který báječně zpříjemní čas při focení či mezičas před přejezdem na místo vaší hostiny. Nebo, pokud máte rádi netradiční uchopení svatebního dne, můžete piknikem krásně navázat na svatební obřad a užit si tak celý svatební den u nás. Tuto nabídku naceňujeme dle individuální domluvy s novomanželi. Podle rozsahu celé akce. 

Doplňkové služby:

Prohlédněte si naši nabídku doplňkových služeb, jako je cateringové služby, služby centra Měsíčnice, fotografky, masáže atd. Klik sem :-)

Kdy k nám můžete přijet:

Svatební obřady pořádáme v průběhu celého roku, stačí se domluvit s naší Bohunkou

Kontakt: Bohunka Trhlíková, 724 219 897, Bohunka@pozemskenebe.cz

Bližší informace o zahradě Anastazii zde.


Podívejte se na naše videa a prožijte atmosféru svatebních obřadů v naší zahradě Anastazie na Rudolfově v jižních Čechách.


Co je nového

 • Blog Stačí nás 10% pokračujeme

  11. 6. 2020

  Milí přátelé, začalo to jako 21 dnů pro zdraví, klid a radost. A jak věříme bude tento náš blog pokračovat jako vaše oblíbená inspirace pro každodenní život. Meditace, cvičení a techniky, podcasty, praktické úkoly. A mnoho dalšího na téma feng shui podle našich předků, ženská a mužská enerie, přírodní zahrady a hlavně osobní rozvoj. Toto vše najdete na našem webu s online kurzy v záložce BLOG, stačí kliknout zde.

 • Příměstké tábory BUDOU :) můžete se hlásit

  28. 2. 2020

  Tábor bude! Po roční pauze jsme s radostí připravili příměstské tábory pro léto 2020, chvíli to vypadalo, že nás aktuální situace zastaví, ale naštěstí se vše uvolňuje a uvolňuje a tak si s dětmi budeme moci tábor užít.

  S přihlášenými se naše Bohunka spojí a vše domluví. A ti, kteří hledají obohacující program pro své dcery či vnučky na léto, možná jste ho právě našli. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • S chůvou Bohunkou v zahradě (pro děti od 2 do 5 let)

  26. 5. 2020

  Potřebujete si vyřídit úřady? Zajít si na větší nákup? Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů? Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe. Všechny potřebné informace naleznete zde.

 • Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020

  16. 3. 2020

  Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020. Milé přátelé, jak dobře víte, vzhledem k vládním opatřením jsme v březnu ukončili činnost Měsíčnice pro veřejnost. Protože jsme si vědomy zodpovědnosti, kterou neseme za námi šířené informace, byli jsme i v období karantény s vámi v kontaktu prostřednicvím naší výzvy Stačí nás 10% a jak dál teď? Vše se dočtete zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)