Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Hledáte místo pro váš svatební obřad?

Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody?

Přijeďte se k nám podívat a naciťte si tuto výjimečnou zahradu Anastazie, jestli je právě ona tím místem,

kde si řeknete své ANO.

 

Časový rozsah:

4 hodiny

Kapacita a cena platná od ledna 2020:

Max. 70 osob: 12 000 Kč, každá další započatá hodina 1 500 Kč

V ceně:

Exkluzivní pronájem zahrady v den obřadu na 4 hodiny (2 hod příprava + 1 hod obřad + 1 hod focení po obřadu)

Případně závoz věcí a příprava obřadu z vaší strany den předem, v domluvený čas, v rozsahu max. 2 hodin, případně dle individuální dohody.

Příprava zahrady pro obřad – posekání trávy, vysekání cestiček od brány areálu k obřadnímu místu atd.

Přítomnost koordinátorky z naší strany v den obřadu v časovém rozsahu 4 hodin a v den závozu věcí na obřad.

Zázemí pro nevěstu v našem „Vílím pokojíčku“ v podkroví centra rozvoje Měsíčnice v den obřadu.

Vzhledem k výjimečnosti zahrady Anastazie je potřeba dekorace a úpravy z vaší strany s námi vždy konzultovat. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Balíček inventáře pro obřad v ceně pronájmu:

Líbí se vám náš zahradní nábytek, který pro obřady používáme? Líbilo by se vám, že si na obřad nebudete muset vozit vlastní inventář?

Soupis balíčku:

16 ks bílá dřevěná židlička pro obřad

1 ks bílý dřevěný stolek pro oddávajícího

1 ks bílý kovový oblouk pro obřad

6 ks bílé dřevěné stolky pro občerstvení

Piknikové zákoutí: Bílý baldachýn, piknikové deky a lehátka

A další drobný inventář, vše vám rádi ukážeme

Bonus k tomuto balíčku: nazdobené zákoutí se sochami Mužské a Ženské moudrosti, kam vám vaši hosté mohou dávat přání pro váš společný život.

Další služby:

Další doprovodné služby pro vás rádi zajistíme na základě osobní dohody, např. květinovou výzdobu, výzdobu židlí, špalír a jiné dekorace, případně živou či reprodukovanou hudba pro příchod svatebčanů, ženicha a nevěsty, drobné občerstvení atd. 

Slavnostní brunch:

Představte si, jak po obřadu nikdo nikam nechvává. Svatební obřad volně naváže na zahradní piknik, který báječně zpříjemní čas při focení či mezičas před přejezdem na místo vaší hostiny. Nebo, pokud máte rádi netradiční uchopení svatebního dne, můžete piknikem krásně navázat na svatební obřad a užit si tak celý svatební den u nás. Tuto nabídku naceňujeme dle individuální domluvy s novomanželi. Podle rozsahu celé akce. 

Doplňkové služby:

Prohlédněte si naši nabídku doplňkových služeb, jako je cateringové služby, služby centra Měsíčnice, fotografky, masáže atd. Klik sem :-)

Kdy k nám můžete přijet:

Svatební obřady pořádáme v průběhu celého roku, stačí se domluvit s naší Bohunkou

Kontakt: Bohunka Trhlíková, 724 219 897, Bohunka@pozemskenebe.cz

Bližší informace o zahradě Anastazii zde.


Podívejte se na naše videa a prožijte atmosféru svatebních obřadů v naší zahradě Anastazie na Rudolfově v jižních Čechách.


Co je nového

 • 16 Bře 2020

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno. 

  Připravili jsme pro vás ale facebook skupinu STAČÍ NÁS 10%, kam každý den vkládáme pozitivní náměty, cvičení a meditace. Pokud nemáte sociální sítě, vše najdete nově také na našem blogu na webu www.mesicniceonline.czPřidejte sek nám a můžeme mnohé pozitivně přenastavit.

 • Letní příměstské tábory v Pozemském nebi

  28. 2. 2020

  Tábor bude :-) Příměstký tábor je založen na ucelené metodice, která repektuje věk dětí a jejich potřeby a zájmy. Podporuje v nich tvořivost, kreativitu, spolupráci a vzájemný respekt ve skupině. Holčičky se mohou těšit na tvoření, vaření, péči o sebe i přírodu, informace o bylinkách a jejich využití. Toto vše je doplněné výukovým programem zaměřeným na význam vody, půdy, vzduchu a slunce v našem životě. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

 • Víte, že na Ženském kruhu měníme DNA?

  14. 2. 2020

  Jediný ženský kruh s ucelenou metodikou. Přidejte se k více než 700 ženám, které s námi kruhem prošly. Mrkněte na naší Irenku, jak vypadala ve 30 letech a jak vypadá dnes. Rozdíl, co říkáte? Více zde.

 • Nové dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga v Měsíčnici

  14. 2. 2020

  Milí přátelé, je nám velkou ctí, že v Měsíčnici budeme mít také Dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga, první setkání proběhne již 10. 03. 2020 od 16:30 do 17:30 a další termíny najdete vždy v kalendáři akcí. Tato setkání jsou pouze pro členy kruhu přátel, pokud by vás zajímalo více informací, zkontaktujte prosím Bohunku Trhlíkovou 724 219 897. Více informací zde.

archiv

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)