Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

"Rozdílnost žen a mužů... problém nebo dar?"

VE ŠKOLNÍM ROCE 2019 / 2020 NEBUDE TENTO KURZ VYPSÁN, BUDEME SE TĚŠIT AŽ V DALŠÍM ROCE.

Cíl kurzu:

Příroda vybavila ženy a muže zcela rozdílně jak v oblasti fýzis, tak psýché, protože k tomu měla pádný důvod. Lidstvo tímto získalo velký dar, přesto v určitém momentě vývoje naší společnosti došlo ke zlomu a tento dar jsme začali vnímat jako zlo a problém. Mezi muži a ženami namísto spolupráce nastala rivalita, která neprospívá nikomu.

Pojďme společně pochopit odlišnost ženy a přijmout jí takovou do svého života, naučit se tyto odlišnosti používat ve prospěch celku a více poznat sebe sama a uvědomit si své talenty a dary.

 

Co Vám kurz přinese:

 • Vysvětlíme si rozdílné energie mužů a žen – jin a jang.

 • Pochopíme rozdílné způsoby zapojování mozkových center při činnostech.

 • Naučíme se rozpoznat: jedna žena – čtyři tváře.

 • Probereme rozdílné přístupy ke komunikaci u mužů a žen.


 Pozvání lektorky Mgr. Ireny Kovářové

Milí muži,

Našemu světu chybí ženy, tato slova pronesl papež František v jednom ze svých projevů. Určitě tím nemyslel, že by se snad rodilo v současnosti méně žen, ale ukázal na velkou bolest současné doby. Světu nechybí ženy ve fyzické podobě, ale všichni pociťujeme nedostatek ženské energie, ubývají typicky ženské vlastnosti, které vždy podporovaly a dotvářely společnost jako je něha, péče, spolupráce, soucit. Současné ženy jsou většinově výkonné a snaží se být výkonnější než muži, svou výkonnost nadřadily tomu, co je určuje a to je PLODNOST.  Plodnost nejen ve smyslu fyzickém, ale zejména duchovním. Ženy se tak stávají pro muže nečitelné a neuchopitelné. Pokud se chcete dozvědět, jaká je prapodstata ženy, jaký je rozdíl mezi mužským výkonem a ženskou plodností, v čem spočívá největší umění ženy, jaký směrem se pohybují ženské a mužské energie ve společnosti a co z toho plyne, podle čeho poznáte na první pohled ženu v ženské nebo mužské energii, jak můžete napomoci vaší partnerce, aby byla více ženou, pak můžete přijít mezi další statečné muže, kde budeme společně hledat odpovědi na výše zmíněné otázky.

Přeji krásné dny a těším se na vás,

Irena Kovářová

Cena setkání: 350 Kč / setkání (18:00 - 20:00)

Časová náročnost: Celkem 4 setkání

Setkání na sebe navazují, ale můžete přijít i jen na jedno setkání.

Místo konání: Centrum rozvoje Měsíčnice

Komu je setkání určeno: Mužům + klukům od 15 let

Kapacita a rezervace: Max. 15 osob

Kurzy pořádáme vždy od 6 osob, což výborně přispívá k dynamice týmu.

Proto je nutné se na všechny jak celodenní, tak večerní kurzy hlásit a to vždy na email info@pozemskenebe.cz či na tel.: 731 508 814.

 

Aktuální termíny: termíny vypíšeme ve školním roce 2020 / 2021

Kurz pro muže: Tajný život ženy

Den

Datum 

Časová náročnost

Lektorka

Kapacita

1. část 18:00 - 20:00 Irena Kovářová ano
1. část 18:00 - 20:00 Irena Kovářová ano
2. část 18:00 - 20:00 Irena Kovářová ano
3. část 18:00 - 20:00 Irena Kovářová ano

   

  


  

Uložit

Co je nového

 • 16 Bře 2020

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno. 

  Připravili jsme pro vás ale facebook skupinu STAČÍ NÁS 10%, kam každý den vkládáme pozitivní náměty, cvičení a meditace. Pokud nemáte sociální sítě, vše najdete nově také na našem blogu na webu www.mesicniceonline.czPřidejte sek nám a můžeme mnohé pozitivně přenastavit.

 • Letní příměstské tábory v Pozemském nebi

  28. 2. 2020

  Tábor bude :-) Příměstký tábor je založen na ucelené metodice, která repektuje věk dětí a jejich potřeby a zájmy. Podporuje v nich tvořivost, kreativitu, spolupráci a vzájemný respekt ve skupině. Holčičky se mohou těšit na tvoření, vaření, péči o sebe i přírodu, informace o bylinkách a jejich využití. Toto vše je doplněné výukovým programem zaměřeným na význam vody, půdy, vzduchu a slunce v našem životě. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

 • Víte, že na Ženském kruhu měníme DNA?

  14. 2. 2020

  Jediný ženský kruh s ucelenou metodikou. Přidejte se k více než 700 ženám, které s námi kruhem prošly. Mrkněte na naší Irenku, jak vypadala ve 30 letech a jak vypadá dnes. Rozdíl, co říkáte? Více zde.

 • Nové dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga v Měsíčnici

  14. 2. 2020

  Milí přátelé, je nám velkou ctí, že v Měsíčnici budeme mít také Dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga, první setkání proběhne již 10. 03. 2020 od 16:30 do 17:30 a další termíny najdete vždy v kalendáři akcí. Tato setkání jsou pouze pro členy kruhu přátel, pokud by vás zajímalo více informací, zkontaktujte prosím Bohunku Trhlíkovou 724 219 897. Více informací zde.

archiv

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)