Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Srdcem areálu Pozemské nebe je Měsíčnice - Centrum rozvoje

Kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

"Rozdílnost žen a mužů... problém nebo dar?"

Cíl kurzu:

Příroda vybavila ženy a muže zcela rozdílně jak v oblasti fýzis, tak psýché, protože k tomu měla pádný důvod. Lidstvo tímto získalo velký dar, přesto v určitém momentě vývoje naší společnosti došlo ke zlomu a tento dar jsme začali vnímat jako zlo a problém. Mezi muži a ženami namísto spolupráce nastala rivalita, která neprospívá nikomu.

Pojďme společně pochopit odlišnost ženy a přijmout jí takovou do svého života, naučit se tyto odlišnosti používat ve prospěch celku a více poznat sebe sama a uvědomit si své talenty a dary.

 

Co Vám kurz přinese:

  • Vysvětlíme si rozdílné energie mužů a žen – jin a jang.
  • Pochopíme rozdílné způsoby zapojování mozkových center při činnostech.
  • Naučíme se rozpoznat: jedna žena – čtyři tváře.
  • Probereme rozdílné přístupy ke komunikaci u mužů a žen.

 Pozvání lektorky Mgr. Ireny Kovářové

Milí muži,

Našemu světu chybí ženy, tato slova pronesl papež František v jednom ze svých projevů. Určitě tím nemyslel, že by se snad rodilo v současnosti méně žen, ale ukázal na velkou bolest současné doby. Světu nechybí ženy ve fyzické podobě, ale všichni pociťujeme nedostatek ženské energie, ubývají typicky ženské vlastnosti, které vždy podporovaly a dotvářely společnost jako je něha, péče, spolupráce, soucit. Současné ženy jsou většinově výkonné a snaží se být výkonnější než muži, svou výkonnost nadřadily tomu, co je určuje a to je PLODNOST.  Plodnost nejen ve smyslu fyzickém, ale zejména duchovním. Ženy se tak stávají pro muže nečitelné a neuchopitelné. Pokud se chcete dozvědět, jaká je prapodstata ženy, jaký je rozdíl mezi mužským výkonem a ženskou plodností, v čem spočívá největší umění ženy, jaký směrem se pohybují ženské a mužské energie ve společnosti a co z toho plyne, podle čeho poznáte na první pohled ženu v ženské nebo mužské energii, jak můžete napomoci vaší partnerce, aby byla více ženou, pak můžete přijít mezi další statečné muže, kde budeme společně hledat odpovědi na výše zmíněné otázky.

Přeji krásné dny a těším se na vás,

Irena Kovářová

Cena kurzu

350 Kč / setkání (18:00 - 20:00)

Časová náročnost

Celkem 4 části

Místo konání

Centrum rozvoje Měsíčnice

Komu je kurz určen

Mužům + klukům od 15 let

Kapacita

Max. 15 osob

Kurzy pořádáme vždy od 6 osob, což výborně přispívá k dynamice týmu. Proto je nutné se na všechny jak celodenní, tak večerní kurzy hlásit a to vždy na email info@pozemskenebe.cz či na tel.: 731 508 814.

 


Aktuální termíny:

Kurz pro muže: Tajný život ženy Den Datum  Časová náročnost Lektorka Kapacita
1. část: přesouvá se na 16.10. kdy se tento kurz bude startovat. Na termínu poslední 4. části se pak skupina domluví individuálně s lektorkou ÚT 25. 09. 2018 18:00 - 20:00 Irena Kovářová
1. část ÚT 16. 10. 2018 18:00 - 20:00 Irena Kovářová plno
2. část ÚT 06. 11. 2018 18:00 - 20:00 Irena Kovářová plno
3. část ÚT 27. 11. 2018 18:00 - 20:00 Irena Kovářová plno

   

  


  

Uložit

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)