Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

TEREZA CHROMČÁKOVÁ

Žena mnoha talentů,

tím nejvýraznějším je tanec a ten si s ní u nás mohou vyzkoušet malí i velcí.

Kontakty: 605 884 212, T.Chromcakova@seznam.cz

Kurzy, které vedu:

Pokud vás zajímá jaké kurzy vedu, stačí kliknout ZDE 

Hledejte Sukně v pohybu a příměstské tábory.

Kdo jsem:

Jmenuji se Tereza Chromčáková, pocházím z Brna a nyní se pohybuji v Českých Budějovicích. Svůj volný čas ráda trávím cestováním a osobním rozvojem v různých oblastech a díky tomu jsem potkala naší milovanou Irenku, která mne provedla už několika kurzy, které v Měsíčnici vede a předala mi velice cenné a důležité informace, za které jsem jí dodnes velice vděčná.

Co mám za sebou (co mě přivedlo tam, kde jsem): 

Vystudovala jsem střední odbornou školu se zaměřením na hotelnictví, turismus a také střední školu pedagogickou - obor mimoškolní a předškolní pedagogika. Moje první práce však šla úplně jiným směrem. Začala jsem pracovat jako ošetřovatelka a trenérka koní v hrebčíně, protože od malička se ,,motám” kolem koní a zvířat obecně. Po dokončení pedagogického oboru jsem nastoupila do mateřské školy a do dnes se věnuji dětem. Také jsem byla u zrodu tanečního studia v Českých Budějovicích , kde jsem tančila a trénovala a tanci se věnuji od svých 10let. Nyní působím na různých místech v ČB a vedu lekce zaměřené na různé taneční styly. 


"Každý svého štěstí strůjcem"


Proč jsem / proč spolupracuji / v Měsíčnici:

Jak už jsem psala výše , svůj volný čas ráda trávím osobním rozvojem a díky tomu už jsem absolvovala kurzy jako Rodinné konstelace, Ženské Kruhy, Živly, Obrázek osobního štěstí a jiné, které pozitivně ovlivnily můj život a doporučuji všem, kteří hledají směr a smysl svého života. 

V životě se mi stalo spoustu špatných věcí a udělala jsem spoustu chyb a v roce 2016 jsem cítila, že takhle to dál nejde. Že se nechci cítit odpojená sama od sebe, nevědět co je to intuice a nebýt schopna se postavit sama za sebe a být lhostejná ke svým pocitům. Od Té doby, co navštěvuji Irenky kurzy se cítím mnohem lépe, dokázala jsem udělat spoustu změn ve svém životě, do kterých mi dodala odvahu a díky cenným informacím, které jsem jsem na kurzech dostala , jsem zjistila, že je jen na mě, jak a kde budu žít a že zde platí jedno krásné motto ,,Každý svého štěstí strůjcem”. 

Zjistila jsem, jak je důležité sdílet své pocity s ženami a získala jsem zde přátele na celý život. Spolupráce s Irenkou, Alenkou a Bohunkou je velice příjemná, opravdu mi přirostly k srdci a v jejich přítomnosti se vždy cítím báječně.

To, že mi dala Irenka tu důvěru, že mohu vést svůj první kurz v měsíčnici s názvem ,,Sukně v pohybu” beru jako obrovskou čest a nikdy na to nezapomenu. Jsem ráda , že i já Vám mohu předávat jen to nejlepší ze mě a můžeme spolu sdílet společné chvíle našeho života a můžeme být opravdu ženy. Děkuji

 

Co bych v jedné větě vzkázala všem, kteří přemýšlí nad kurzy v Měsíčnici: 

Jestli už Vás nebaví se honit za výsledky, nechcete dál fungovat v této uspěchané době, necítíte se dobře a nevíte jak dál, navštivte jakýkoliv kurz mesíčnice, protože kterýkoliv kurz si vyberete, pozitivně ovlivní Váš život a navíc si odpočinete na místě , kde se zastavil čas a načerpáte nové síly. Místo kde myslíme srdcem. 

 

Co je nového

 • 16 Bře 2020

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno

  Respektujeme nařízení vlády a máme dočasně zavřeno. 

  Připravili jsme pro vás ale facebook skupinu STAČÍ NÁS 10%, kam každý den vkládáme pozitivní náměty, cvičení a meditace. Pokud nemáte sociální sítě, vše najdete nově také na našem blogu na webu www.mesicniceonline.czPřidejte sek nám a můžeme mnohé pozitivně přenastavit.

 • Letní příměstské tábory v Pozemském nebi

  28. 2. 2020

  Tábor bude :-) Příměstký tábor je založen na ucelené metodice, která repektuje věk dětí a jejich potřeby a zájmy. Podporuje v nich tvořivost, kreativitu, spolupráci a vzájemný respekt ve skupině. Holčičky se mohou těšit na tvoření, vaření, péči o sebe i přírodu, informace o bylinkách a jejich využití. Toto vše je doplněné výukovým programem zaměřeným na význam vody, půdy, vzduchu a slunce v našem životě. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

 • Víte, že na Ženském kruhu měníme DNA?

  14. 2. 2020

  Jediný ženský kruh s ucelenou metodikou. Přidejte se k více než 700 ženám, které s námi kruhem prošly. Mrkněte na naší Irenku, jak vypadala ve 30 letech a jak vypadá dnes. Rozdíl, co říkáte? Více zde.

 • Nové dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga v Měsíčnici

  14. 2. 2020

  Milí přátelé, je nám velkou ctí, že v Měsíčnici budeme mít také Dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga, první setkání proběhne již 10. 03. 2020 od 16:30 do 17:30 a další termíny najdete vždy v kalendáři akcí. Tato setkání jsou pouze pro členy kruhu přátel, pokud by vás zajímalo více informací, zkontaktujte prosím Bohunku Trhlíkovou 724 219 897. Více informací zde.

archiv

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)