Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

TEREZA CHROMČÁKOVÁ

Žena mnoha talentů,

tím nejvýraznějším je tanec a ten si s ní u nás mohou vyzkoušet malí i velcí.

Kontakty: 605 884 212, T.Chromcakova@seznam.cz

Kurzy, které vedu:

Pokud vás zajímá jaké kurzy vedu, stačí kliknout ZDE 

Hledejte Sukně v pohybu a příměstské tábory.

Kdo jsem:

Jmenuji se Tereza Chromčáková, pocházím z Brna a nyní se pohybuji v Českých Budějovicích. Svůj volný čas ráda trávím cestováním a osobním rozvojem v různých oblastech a díky tomu jsem potkala naší milovanou Irenku, která mne provedla už několika kurzy, které v Měsíčnici vede a předala mi velice cenné a důležité informace, za které jsem jí dodnes velice vděčná.

Co mám za sebou (co mě přivedlo tam, kde jsem): 

Vystudovala jsem střední odbornou školu se zaměřením na hotelnictví, turismus a také střední školu pedagogickou - obor mimoškolní a předškolní pedagogika. Moje první práce však šla úplně jiným směrem. Začala jsem pracovat jako ošetřovatelka a trenérka koní v hrebčíně, protože od malička se ,,motám” kolem koní a zvířat obecně. Po dokončení pedagogického oboru jsem nastoupila do mateřské školy a do dnes se věnuji dětem. Také jsem byla u zrodu tanečního studia v Českých Budějovicích , kde jsem tančila a trénovala a tanci se věnuji od svých 10let. Nyní působím na různých místech v ČB a vedu lekce zaměřené na různé taneční styly. 


"Každý svého štěstí strůjcem"


Proč jsem / proč spolupracuji / v Měsíčnici:

Jak už jsem psala výše , svůj volný čas ráda trávím osobním rozvojem a díky tomu už jsem absolvovala kurzy jako Rodinné konstelace, Ženské Kruhy, Živly, Obrázek osobního štěstí a jiné, které pozitivně ovlivnily můj život a doporučuji všem, kteří hledají směr a smysl svého života. 

V životě se mi stalo spoustu špatných věcí a udělala jsem spoustu chyb a v roce 2016 jsem cítila, že takhle to dál nejde. Že se nechci cítit odpojená sama od sebe, nevědět co je to intuice a nebýt schopna se postavit sama za sebe a být lhostejná ke svým pocitům. Od Té doby, co navštěvuji Irenky kurzy se cítím mnohem lépe, dokázala jsem udělat spoustu změn ve svém životě, do kterých mi dodala odvahu a díky cenným informacím, které jsem jsem na kurzech dostala , jsem zjistila, že je jen na mě, jak a kde budu žít a že zde platí jedno krásné motto ,,Každý svého štěstí strůjcem”. 

Zjistila jsem, jak je důležité sdílet své pocity s ženami a získala jsem zde přátele na celý život. Spolupráce s Irenkou, Alenkou a Bohunkou je velice příjemná, opravdu mi přirostly k srdci a v jejich přítomnosti se vždy cítím báječně.

To, že mi dala Irenka tu důvěru, že mohu vést svůj první kurz v měsíčnici s názvem ,,Sukně v pohybu” beru jako obrovskou čest a nikdy na to nezapomenu. Jsem ráda , že i já Vám mohu předávat jen to nejlepší ze mě a můžeme spolu sdílet společné chvíle našeho života a můžeme být opravdu ženy. Děkuji

 

Co bych v jedné větě vzkázala všem, kteří přemýšlí nad kurzy v Měsíčnici: 

Jestli už Vás nebaví se honit za výsledky, nechcete dál fungovat v této uspěchané době, necítíte se dobře a nevíte jak dál, navštivte jakýkoliv kurz mesíčnice, protože kterýkoliv kurz si vyberete, pozitivně ovlivní Váš život a navíc si odpočinete na místě , kde se zastavil čas a načerpáte nové síly. Místo kde myslíme srdcem. 

 

Co je nového

 • 03 Zář 2020

  Nakupte u nás smysluplné dárky a změníte pole na zahradu

  HITHIT aktualita na PN.jpgPrůběžně investujeme do projektu Naše zahrádka vlastní finance, ale velikost nového pole vyžaduje větší objem finančních prostředků najednou. Proto jsme se rozhodli, pustit se znovu do Hithitu, kde vám nabídneme NAŠE produkty a služby za ZVÝHODNĚNÉ CENY a výtěžek NAVÍC poputuje právě na Rozkvět Naší zahrádky.

 • Odhalení NOVÉHO konceptu pro svatby

  7. 8. 2020

  Hledáte místo pro váš svatební obřad? Toužíte po místě, které bude klidné a plné vůní, barev a přirozených zvuků přírody? Přijďte se k nám podívat a naciťte si tuto výjimečnou zahradu Anastazii, jestli je právě ona tím míste, kde si řeknete své ANO. Přijďte na odhalení nového konceptu pro svatby spojené s ukázkou svatebního místa. 

  KDY: Pátek, 21. srpna 2020 I 10:00 - 19:00, KDE: U nás v Pozemském nebi GPS zde

 • Blog Stačí nás 10% pokračujeme

  11. 6. 2020

  Milí přátelé, začalo to jako 21 dnů pro zdraví, klid a radost. A jak věříme bude tento náš blog pokračovat jako vaše oblíbená inspirace pro každodenní život. Meditace, cvičení a techniky, podcasty, praktické úkoly. A mnoho dalšího na téma feng shui podle našich předků, ženská a mužská enerie, přírodní zahrady a hlavně osobní rozvoj. Toto vše najdete na našem webu s online kurzy v záložce BLOG, stačí kliknout zde.

 • Příměstké tábory BUDOU :) můžete se hlásit

  28. 2. 2020

  Tábor bude! Po roční pauze jsme s radostí připravili příměstské tábory pro léto 2020, chvíli to vypadalo, že nás aktuální situace zastaví, ale naštěstí se vše uvolňuje a uvolňuje a tak si s dětmi budeme moci tábor užít.

  S přihlášenými se naše Bohunka spojí a vše domluví. A ti, kteří hledají obohacující program pro své dcery či vnučky na léto, možná jste ho právě našli. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • S chůvou Bohunkou v zahradě (pro děti od 2 do 5 let)

  26. 5. 2020

  Potřebujete si vyřídit úřady? Zajít si na větší nákup? Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů? Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe. Všechny potřebné informace naleznete zde.

 • Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020

  16. 3. 2020

  Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020. Milé přátelé, jak dobře víte, vzhledem k vládním opatřením jsme v březnu ukončili činnost Měsíčnice pro veřejnost. Protože jsme si vědomy zodpovědnosti, kterou neseme za námi šířené informace, byli jsme i v období karantény s vámi v kontaktu prostřednicvím naší výzvy Stačí nás 10% a jak dál teď? Vše se dočtete zde.

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje