Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

TEREZA CHROMČÁKOVÁ

Žena mnoha talentů,

tím nejvýraznějším je tanec a ten si s ní u nás mohou vyzkoušet malí i velcí.

Kontakty: 605 884 212, T.Chromcakova@seznam.cz

Kurzy, které vedu:

Pokud vás zajímá jaké kurzy vedu, stačí kliknout ZDE 

Hledejte Sukně v pohybu a příměstské tábory.

Kdo jsem:

Jmenuji se Tereza Chromčáková, pocházím z Brna a nyní se pohybuji v Českých Budějovicích. Svůj volný čas ráda trávím cestováním a osobním rozvojem v různých oblastech a díky tomu jsem potkala naší milovanou Irenku, která mne provedla už několika kurzy, které v Měsíčnici vede a předala mi velice cenné a důležité informace, za které jsem jí dodnes velice vděčná.

Co mám za sebou (co mě přivedlo tam, kde jsem): 

Vystudovala jsem střední odbornou školu se zaměřením na hotelnictví, turismus a také střední školu pedagogickou - obor mimoškolní a předškolní pedagogika. Moje první práce však šla úplně jiným směrem. Začala jsem pracovat jako ošetřovatelka a trenérka koní v hrebčíně, protože od malička se ,,motám” kolem koní a zvířat obecně. Po dokončení pedagogického oboru jsem nastoupila do mateřské školy a do dnes se věnuji dětem. Také jsem byla u zrodu tanečního studia v Českých Budějovicích , kde jsem tančila a trénovala a tanci se věnuji od svých 10let. Nyní působím na různých místech v ČB a vedu lekce zaměřené na různé taneční styly. 


"Každý svého štěstí strůjcem"


Proč jsem / proč spolupracuji / v Měsíčnici:

Jak už jsem psala výše , svůj volný čas ráda trávím osobním rozvojem a díky tomu už jsem absolvovala kurzy jako Rodinné konstelace, Ženské Kruhy, Živly, Obrázek osobního štěstí a jiné, které pozitivně ovlivnily můj život a doporučuji všem, kteří hledají směr a smysl svého života. 

V životě se mi stalo spoustu špatných věcí a udělala jsem spoustu chyb a v roce 2016 jsem cítila, že takhle to dál nejde. Že se nechci cítit odpojená sama od sebe, nevědět co je to intuice a nebýt schopna se postavit sama za sebe a být lhostejná ke svým pocitům. Od Té doby, co navštěvuji Irenky kurzy se cítím mnohem lépe, dokázala jsem udělat spoustu změn ve svém životě, do kterých mi dodala odvahu a díky cenným informacím, které jsem jsem na kurzech dostala , jsem zjistila, že je jen na mě, jak a kde budu žít a že zde platí jedno krásné motto ,,Každý svého štěstí strůjcem”. 

Zjistila jsem, jak je důležité sdílet své pocity s ženami a získala jsem zde přátele na celý život. Spolupráce s Irenkou, Alenkou a Bohunkou je velice příjemná, opravdu mi přirostly k srdci a v jejich přítomnosti se vždy cítím báječně.

To, že mi dala Irenka tu důvěru, že mohu vést svůj první kurz v měsíčnici s názvem ,,Sukně v pohybu” beru jako obrovskou čest a nikdy na to nezapomenu. Jsem ráda , že i já Vám mohu předávat jen to nejlepší ze mě a můžeme spolu sdílet společné chvíle našeho života a můžeme být opravdu ženy. Děkuji

 

Co bych v jedné větě vzkázala všem, kteří přemýšlí nad kurzy v Měsíčnici: 

Jestli už Vás nebaví se honit za výsledky, nechcete dál fungovat v této uspěchané době, necítíte se dobře a nevíte jak dál, navštivte jakýkoliv kurz mesíčnice, protože kterýkoliv kurz si vyberete, pozitivně ovlivní Váš život a navíc si odpočinete na místě , kde se zastavil čas a načerpáte nové síly. Místo kde myslíme srdcem. 

 

Co je nového

 • Blog Stačí nás 10% pokračujeme

  11. 6. 2020

  Milí přátelé, začalo to jako 21 dnů pro zdraví, klid a radost. A jak věříme bude tento náš blog pokračovat jako vaše oblíbená inspirace pro každodenní život. Meditace, cvičení a techniky, podcasty, praktické úkoly. A mnoho dalšího na téma feng shui podle našich předků, ženská a mužská enerie, přírodní zahrady a hlavně osobní rozvoj. Toto vše najdete na našem webu s online kurzy v záložce BLOG, stačí kliknout zde.

 • Příměstké tábory BUDOU :) můžete se hlásit

  28. 2. 2020

  Tábor bude! Po roční pauze jsme s radostí připravili příměstské tábory pro léto 2020, chvíli to vypadalo, že nás aktuální situace zastaví, ale naštěstí se vše uvolňuje a uvolňuje a tak si s dětmi budeme moci tábor užít.

  S přihlášenými se naše Bohunka spojí a vše domluví. A ti, kteří hledají obohacující program pro své dcery či vnučky na léto, možná jste ho právě našli. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • S chůvou Bohunkou v zahradě (pro děti od 2 do 5 let)

  26. 5. 2020

  Potřebujete si vyřídit úřady? Zajít si na větší nákup? Nebo si chvíli jen tak pobýt sami se sebou? Potřebujete najít místo, které je bezpečné, zdravé a plné podnětů? Hledáte někoho, komu byste dali důvěru a svěřili vaší ratolest? Pak jste toto vše našli. Představujeme vám naší Bohunku a místo Pozemské nebe. Všechny potřebné informace naleznete zde.

 • Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020

  16. 3. 2020

  Aktuální provoz Měsíčnice od května 2020. Milé přátelé, jak dobře víte, vzhledem k vládním opatřením jsme v březnu ukončili činnost Měsíčnice pro veřejnost. Protože jsme si vědomy zodpovědnosti, kterou neseme za námi šířené informace, byli jsme i v období karantény s vámi v kontaktu prostřednicvím naší výzvy Stačí nás 10% a jak dál teď? Vše se dočtete zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)