Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz
0 Kč

"Jaro už nám klepe na dveře a naše úžasná Alička si pro vás nachystala další tématické tvoření. :-)"

Setkávání s naší lektorkou Aličkou Maťákovou vám otevřou dveře k tvoření a vlastní fantazii. Je jen na vás, jaké téma je vám blízké. Dosavadní zkušenost nám ukázala, že se nebudeme limitovat věkem a že tvoření otevřeme i mužům. Přijít může kdokoli, od babiček s vnučkami, přes maminky, které si chtějí u tvoření odpočinout nebo naopak přijdou s dětmi a pozorují jejich fantazii v akci, páry, které chtějí tvořit společně, až po kamarádky, které vymění sedánek nad kávou za sedánek u tvoření :-)

Téma Velikonočního tvoření:

Zveme všechny, kteří rádi tvoří, nebo se chtějí inspirovat a zároveň strávit příjemné odpoledne plné pohody. Společně  si za pomocí bigshotu, filců, látek, mašlí, špejlí, skořápek, barevných papírů, dřevěných výřezů, lepidel a veselých barev zhotovíme  velikonoční a jarní ozdoby v podobě zápichů do květináčů, girland, zdobených vajíček, papírových kuřátek, veselých zajíčků, velikonočních věnečků, přáníček a spousty dalšího, které budou krášlit naše domovy. 


Cena setkání: 400 Kč / setkání (17:00 - 20:00), 300 Kč / dítě do 15 let

Časová náročnost: Celkem 1 setkání

Místo konání: Centrum rozvoje Měsíčnice

Komu je setkání určeno: Široké veřejnosti

Kapacita a rezervace: Max. 15 osob

Vzhledem k nutnosti nakoupení všech pomůcek, prosíme o nahlášení na kurz předem.

Kurzy pořádáme vždy od 6 osob, což výborně přispívá k dynamice týmu.

Proto je nutné se na všechny jak celodenní, tak večerní kurzy hlásit a to vždy na email info@pozemskenebe.cz či na tel.: 731 508 814. 


Aktuální termíny

Den

Datum

Časová náročnost

Volná kapacita

Lektorka

Velikonoční tvoření s Aličkou 

ST 17.04.

17:00 - 20:00

plno Alice Maťáková

 


Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)