Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

"Vraťme se zpátky ke svým kořenům, vraťme se k Matce Zemi

a tak uzdravíme sebe i svou Matku."

Cíl prožitkového semináře:

Společné pochopení toho, co skutečně Matka Země i my sami potřebujeme k uzdravení. Skrze 4 živly se budeme seznamovat s jejich příslušejícími přírodními bytostmi. Budeme mít možnost prožít očistu přírody i sebe sama.

Pojďme společně procítit význam živlů pro náš život. Pojďme znovu objevovat cestu srdce, kdy otevřeme možnosti komunikace s Matkou Zemí.

 

Co Vám setkávání přinese:

 • Uvidíte souvislosti mezi Matkou Zemí, živly a člověkem.

 • Prožijete vztah člověka k jednotlivým živlům.

 • Uvědomíte si rozdílné vnímání muže a ženy ve vztahu k živlům i k Matce Zemi.

 • Procítíte, kde došlo k narušení energií. Na osobní rovině budete harmonizovat jednotlivé orgány příslušející ke konkrétním živlům.

  

Proč se s Vámi chceme setkávat?

V tomto případě se maličko rozepíšeme:

V kulturním a duchovním odkazu nejen severoamerických indiánů nalezneme mnoho informací o významu živlů nejen pro člověka, ale i pro život jako takový. Indiáni chovali živly ve velké úctě. Věděli, že pokud s nimi člověk zůstane v harmonickém spojení, má šanci na trvale udržitelné žití.

Pokud se od živlů odpoutáme, přestaneme vnímat jejich význam. Ochudí se náš život, začne se prohlubovat odcizení celé společnosti vůči živlům, poté lidí a přírody jako celku, lidí vůči sobě navzájem a nakonec jednotlivec ztrácí kontakt se sebou samým. Přichází o vědomí smyslu své existence a s ním spojenou hlubinnou radost ze života. 

Tento odklon od sebe sama, zapomnění na sebe vede nejprve k nespokojenosti v životě a poté k nejrůznějším psychickým či fyzickým nemocem.

Návrat k harmonii, k plnému prožívání štěstí, k žití v přítomnosti -  cestou znovunabytí úcty k živlům. 


Cena setkání: 540 Kč / setkání, (18:00 - 21:00), drobné občerstvení v ceně

Časová náročnost: Celkem 4 setkání

Setkání na sebe navazují, ale můžete přijít i jen na jedno setkání.

Místo konání: Centrum rozvoje Měsíčnice

Komu je setkání určeno: Ženám i mužům

Kapacita a rezervace: Max. 25 osob

Kurzy pořádáme vždy od 6 osob, což výborně přispívá k dynamice týmu.

Proto je nutné se na všechny jak celodenní, tak večerní kurzy hlásit a to vždy na email info@pozemskenebe.cz či na tel.: 731 508 814.


Aktuální termíny 

Prožitkový seminář Živly

Den

Datum

Časová náročnost

Lektorka

Volná kapacita

Voda ČT 05. 03. 2020 18:00 - 21:00 Irena Kovářová ano
Země ČT 02. 04. 2020 18:00 - 21:00 Irena Kovářová ano
Oheň ČT 07. 05. 2020 18:00 - 21:00 Irena Kovářová ano
Vzduch ČT 11. 06. 2020 18:00 - 21:00 Irena Kovářová ano


Uložit

Co je nového

 • Letní příměstské tábory v Pozemském nebi

  28. 2. 2020

  Tábor bude :-) Příměstký tábor je založen na ucelené metodice, která repektuje věk dětí a jejich potřeby a zájmy. Podporuje v nich tvořivost, kreativitu, spolupráci a vzájemný respekt ve skupině. Holčičky se mohou těšit na tvoření, vaření, péči o sebe i přírodu, informace o bylinkách a jejich využití. Toto vše je doplněné výukovým programem zaměřeným na význam vody, půdy, vzduchu a slunce v našem životě. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

 • Víte, že na Ženském kruhu měníme DNA?

  14. 2. 2020

  Jediný ženský kruh s ucelenou metodikou. Přidejte se k více než 700 ženám, které s námi kruhem prošly. Mrkněte na naší Irenku, jak vypadala ve 30 letech a jak vypadá dnes. Rozdíl, co říkáte? Více zde.

 • Nové dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga v Měsíčnici

  14. 2. 2020

  Milí přátelé, je nám velkou ctí, že v Měsíčnici budeme mít také Dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga, první setkání proběhne již 10. 03. 2020 od 16:30 do 17:30 a další termíny najdete vždy v kalendáři akcí. Tato setkání jsou pouze pro členy kruhu přátel, pokud by vás zajímalo více informací, zkontaktujte prosím Bohunku Trhlíkovou 724 219 897. Více informací zde.

 • ZDARMA dárek pro vás na našem eshopu

  5. 1. 2020

  Milí přátelé,

  překlikněte se do blogu na našem eshopu a hned se dostanete k našemu dárku pro vás. Budeme společně na sobě celý rok pracovat skrze naše harmonizační obrazy a příběhy. Odkaz zde.

archiv

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)