Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Aktuality

 • Dárek pro vás: Úryvky z knih Vladimír Megre: o Anastasii

  Knihy Anastasie považujeme za knihy s největší schopností měnit náš život. Jedna rovina informací jde k nám přímo skrze psaný text – to podstatnější k nám jde mezi řádky, a komunikuje přímo s naším srdcem. Čtení knih Anatasie je neuvěřitelně nádherným dobrodružstvím, které nás vtahuje do dávné moudrosti, přinášející každému z nás, možnost rozpomenout se na učení Původních pramenů. Slova v knize působí jako kód a pracují s každým z nás přesně tak jak potřebujeme.

 • Měsíčnici čeká radostná událost

  Milí přátelé, chceme se s vámi podělit o radostnou událost, která se týká nás všech, ale především naší Alenky Kučerové.

 • Společné jarní tvoření a vaření

  Milí přátelé, 

  představujeme vám nabídku pro společné setkávání s velikonoční a jarní atmosférou. Přiďte si s námi vlastnoručně uplést košík, uvařit velikonočně nebo předprázdninově laděné menu a vytvořit krásné velikonoční dekorace. :) VÍCE ZDE.


Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)