Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Co je nového

  • A začínáme tvořit - svíčka pro romantické masáže

    Vánoce se blíží, to je fakt a faktem je také to, že k tomuto času patří tvoření. Pojďme zahájit tvoření již teď v listopadu a to výrobou svíček pro romantické masáže. 

  • Slavnosti světla a naděje 2019

    Jupí už si pište 14. 12. termín na Slavnosti světla a naděje a my jdeme chystat program. Taky vám to tak letí, ten čas... ale jeden moudrý muž řekl, že máme času na všechno, přesně tolik kolik potřebujeme. Takže a to platí pro nás všechny. Uklidníme se - zkoncentrujeme se na to podstatné - a rozkveteme... :-)

  • Obrázek osobního štěstí

    Kurz je až v únoru, ale třeba si ho budete chtít dát k vánocům. Dárek, díky kterému budete tvořit svůj život :-) Ve svém novém semináři vám nabízíme velmi starodávnou avšak účinnou techniku, pomocí které si můžete pětinásobně upevnit svá přání do podvědomí a tím si zmaterializujete svá přání.


Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)