Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Srdcem areálu Pozemské nebe je Měsíčnice - Centrum rozvoje

Kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Feng Shui / bydlení

 • Bydlíme v souladu: Feng Shui podle našich předků

  Jedinečná metodologie Ireny a Stanislava Kovářových, jež vychází z dlouholetého studia v oblasti feng-shui, celostní medicíny, esoteriky, angeologie, teologie, prosociální výchovy a umění a historie. Spojuje základní funkční principy feng-shui, Univerza a moudrosti našich předků do ucelené originální metodiky, která je plně funkční v našich podmínkách. Cílem kurzu: Pojďme společně nalézat zajímavé souvislosti mezi prostorem, člověkem, našimi myšlenkami, společenským děním a tradičními hodnotami. 

 • Domy blízké přírodě

  Náplň kurzu:  Na kurzu postupně probereme různá dispoziční a technická řešení bytů a domů, možnosti jejich vybavení, se zaměřením na popis jejich výhod a nevýhod a na přínosy jejich propojení a spolupráce. Ukážeme na rozdíly ve fungování přírodních a umělých systémů a na rizika spojená s chytrými technologiemi. Seznámíme se s novinkami a nápady pro využití obnovitelných zdrojů. Kurz je volnou nadstavbou základního kurzu Bydlíme v souladu aneb Feng Shui podle našich předků a je určen všem, kdo byty, domy a zahrady navrhují, realizují či užívají.

 • Dobré místo pro život

  Cíl kurzu:

  Ve svých domovech trávíme většinu času svého života, zejména ti slabší z nás, děti, ženy na mateřské, senioři či nemocní lidé. Je proto třeba pobývat tam, kde nám to svědčí, kde nás místní energie posiluje a ne oslabuje. Kde se cítíme dobře a kam se rádi vracíme.

  Na tomto kurzu se dozvíme, jak se v této složité problematice orientovat a jak se rozhodovat. Jaké místo pro stavbu domu si vybrat? Kde si pronajmout byt? Jak uzpůsobit toto místo našim potřebám? Lze rušivé vlivy odclonit? Jaké nám jednotlivá řešení přinášejí výhody a jaká možná rizika?

   


Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)