Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Srdcem areálu Pozemské nebe je Měsíčnice - Centrum rozvoje

Kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Přírodní zahrady

 
  • Můj Zelený ráj

    Kurz jsme pro vás vylepšili, dali jsme mu řád a logiku, což vám umožní získat komplexnější vědění v oblasti přírodních zahrad. Rozdělili jsme jej na čtyři základní části od principů feng shui pro zahrady až po vytvoření plánu zahrady. Jednotlivé části je nutné absolvovat postupně, tak jak následují, protože se jedná o ucelený systém znalostí, tak jak tomu je i u dalších našich kurzů ( Ženský kruh, Bydlíme v souladu, Kreativita a další).

  • Rodové statky podle Anastasie

    Někteří z vás, kteří nás sledujete pravidelně, jste si jistě všimli, že jsme v sezóně 2017 / 2018 vynechali večerní setkání "Klub pro zahradu", je to z toho důvodu, že jsme pro vás připravovali tento pěti dílný cyklus na téma "Rodové statky podle Anastasie". Souzníme s jejími obrazy a myšlenkami, proto si chceme s vámi o knihách Anastasie povídat. Jak věříme, v těchto knihách nenaleznete pouze informace k zahradám a zahradničení, ale jsou to silné osobnostně rozvojové knihy. Přijďte jak vy, kteří již knihy čtete, tak vy, kteří zatím ne a chcete se dozvědět o těchto knihách a myšlenkách v nich více. 


Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)