Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Prožitkové semináře

 • Vnitřní síla

  Cíl prožitkového semináře:

  Pojďme společně objevovat skrytou sílu ženy, poznejme podstatu naší jedinečné energie a prožijme spojení s touto nádhernou vnitřní bytostí.

  Celkem 1 setkání

  1200 Kč / setkání (09:00 - 16:00)

  Více o kurzu zde.

 • Živly

  Cíl prožitkového semináře:

  Společné pochopení toho, co skutečně Matka Země i my sami potřebujeme k uzdravení. 

  Pojďme společně procítit význam živlů pro náš život. Pojďme znovu objevovat cestu srdce, kdy otevřeme možnosti komunikace s Matkou Zemí.

  Celkem 4 setkání 

  540 Kč / setkání (18:00 - 21:00)

  Více o kurzu zde.

 • Prožitkové konstelační semináře se Zdenkou Tuškovou

  Cíl prožitkového semináře:

  Zdeňka Tušková pracuje s technikou konstelací stejně jako dřív, jak jsou lidé zvyklí, ale protože se tato metoda stále rozvíjí a vznikají další a další nové poznatky, naučila se v konstelacích využívat i další práci s energií, která konstelace velmi zjemní a urychlí jejich působení. Jednou z technik je působení energie barev, která naplní konstelaci jedinečnou silou, jíž se nemůže dosáhnout jinými prostředky. Práce s konstelací rodiny, páru i jednotlivce se odvíjí celkem klasickým způsobem, jen je cílenější a dosahuje lepších výsledků. Pokud je do konstelace začleněna, najednou se děje proces, který urychlí osobní rozvoj duše i většího celku. Cesta je stále stejná, jen obohacená o další dimenzi. Nenazýváme to změnou, ale růstem. Na kurzu se nemaluje, ale zprostředkuje se pouze působení škály energií. Přijďte okusit.

  Celkem 1 setkání

  550 Kč / večerní setkání (18:00 - 21:00)

  1100 Kč / setkání (10:00 - 17:00)

  Více o kurzu zde.

 • Pro ženy: Tři pilíře Bohyně

  TENTO KURZ MÁ VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020 PAUZU

  Cíl prožitkového semináře:

  Naše pramáti věděly, že se mohou kdykoli obracet na naše Slovanské Bohyně. Jejich energie je zároveň něžná i silná, podporující a chránící.

  Navraťme se k tomuto původnímu umění žen.  

  Celkem 3 setkání

  1200 Kč / setkání (09:00 - 16:00)

  Více o kurzu zde.

 • Pro muže: Tři pilíře Boha

  TENTO KURZ MÁ VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020 PAUZU

  Cíl prožitkového semináře:

  Každý muž může kultivovat a posilovat svou mužskou energii skrze chrám boha. Pilířem vnitřního boha, pilířem boha otce – mužské linie

  a pilířem boha otce – nebe.

  Tento chrám je nesen třemi pilíři. Se všemi pilíři budeme pracovat jak v informační, tak v prožitkové rovině. 

  Celkem 3 setkání

  550 Kč / setkání (18:00 - 21:00)

  Více o kurzu zde.


Co je nového

 • Letní příměstské tábory v Pozemském nebi

  28. 2. 2020

  Tábor bude :-) Příměstký tábor je založen na ucelené metodice, která repektuje věk dětí a jejich potřeby a zájmy. Podporuje v nich tvořivost, kreativitu, spolupráci a vzájemný respekt ve skupině. Holčičky se mohou těšit na tvoření, vaření, péči o sebe i přírodu, informace o bylinkách a jejich využití. Toto vše je doplněné výukovým programem zaměřeným na význam vody, půdy, vzduchu a slunce v našem životě. Pro více informací stačí kliknout zde.

 • Dlouho očekávaný seminář SLOVA PRO ŽVOT je tu!

  19. 2. 2020

  Průlom v našem přístupu ke slovu nastartoval výzkum vědců (Dr. Gargajev a Dr. Poponin). Podle jejich teorie je DNA plastická a správně vneseným kódem - slovem můžeme překódovat i buněčné vzpomínky. Stejně fascinující je teorie morfických polí, která nám připomíná, jak obrovská je síla myšlenky. Pojďme společně nalézat správná slova a myšlenky v kontextu se zdravím a nemocí, s hojností a s mezilidskými vztahy. Více o kurzu zde.

 • Promítání filmu o Bruno Gröningovi 28. 02. 2020, 16:30 - 22:00

  5. 2. 2020

  28. 2. 2020, 16:30 - 22:00

  Vstupné dobrovolné 

  Více informací zde.

 • Víte, že na Ženském kruhu měníme DNA?

  14. 2. 2020

  Jediný ženský kruh s ucelenou metodikou. Přidejte se k více než 700 ženám, které s námi kruhem prošly. Mrkněte na naší Irenku, jak vypadala ve 30 letech a jak vypadá dnes. Rozdíl, co říkáte? Více zde.

 • Nové dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga v Měsíčnici

  14. 2. 2020

  Milí přátelé, je nám velkou ctí, že v Měsíčnici budeme mít také Dětské společenství Kruhu přátel Bruna Gröninga, první setkání proběhne již 10. 03. 2020 od 16:30 do 17:30 a další termíny najdete vždy v kalendáři akcí. Tato setkání jsou pouze pro členy kruhu přátel, pokud by vás zajímalo více informací, zkontaktujte prosím Bohunku Trhlíkovou 724 219 897. Více informací zde.

 • ZDARMA dárek pro vás na našem eshopu

  5. 1. 2020

  Milí přátelé,

  překlikněte se do blogu na našem eshopu a hned se dostanete k našemu dárku pro vás. Budeme společně na sobě celý rok pracovat skrze naše harmonizační obrazy a příběhy. Odkaz zde.

archiv

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)