Kontaktujte nás: 731 508 814 | info@pozemskenebe.cz

Studujte u nás ONLINE KURZY

Online kurzy banner.jpg

Obrazotvornost a představivost jsou klíčem k pochopení čehokoliv. 

Prohlédněte si naší nabídku online kurzů a jsme přesvědčeni, že nám dáte za pravdu, že takto jste online ještě nestudovali.

A protože budete studovat ONLINE a ne přímo u nás ve škole, tak také metodika je odlišná. Je velmi důležité, abyste s online kurzy pracovali správně a pochopili naší filozofii osobního rozvoje. Pokud dodržíte doporučený postup, kurzy budou pro vás maximálně přínosné.  

 • ONLINE KURZ Sufijský eneagram - charakteristiky čísel

  Eneagram banner.jpg

  Těšit se můžete na 10 konstruktivních podcastových rozhovorů mezi lektorkou Mgr. Irenou Kovářovou a moderátorkou Alenou Kučerovou. Díky otázkám a odpovědím je tento seminář dynamický, hravý, ale hlavně plný faktů a příkladů z praxe.

  Že nevíte, co to ten Sufijský eneagram je? Stačí číst dál.

  98 Kč / kapitola, celkem 980 Kč / celý ONLINE kurz

  Více o kurzu zde.

 • EBOOK 21 dní pro klid, radost a zdraví

  EBOOK banner.jpg

  Těšit se můžete na 78 stránkový ebook, který vás provede 21 denní výzvou pro zdraví, klid a radost. Čekají vás, konstruktivní informace, praktická cvičení, videa, meditace a náměty na osobní rozvoj, které vám napomohou udržet si opravdový klid, radost a pevné zdraví. Metodiku pro vás sestavila lektorka Mgr. Irena Kovářová.

  210 Kč /  EBOOK

  Více informací zde.

 • ONLINE KURZ Na vlně ženství - Jsi nádherná

  Máte to k nám daleko? Zkuste naše ONLINE kurzy.

  U kurzu Na vlně ženství spolu strávíme skoro rok nad tématy, které nám pomohou nalézt naši podstatu, vrátíme se ke své vnitřní síle a objevíme svou jinovou charakteristiku, a až rozpoznáme nezměrné dary této energie, začneme ji využívat ve prospěch svůj i svého okolí.

  celkem 980 Kč / celý ONLINE kurz

  Více o kurzu zde.

 • ONLINE KURZ Můj zelený ráj

  MZR bannery ke kurzu (2).jpg

  U kurzu Můj zelený ráj spolu strávíme skoro rok nad tématy, které nám postupně poodhalí moudrost našich babiček a dědů, se kterou zakládali zahrady, které byly prostorem lásky nejen pro ně, ale i pro následující genrace.

  Pojďme společně vstoupit do překrásné zahrady a postupně se dozvídat vše, co potřebujeme pro to, abychom si stvořili svůj vlastní zelený ráj.

  celkem 980 Kč / celý ONLINE kurz

  Více o kurzu zde.

 • ONLINE KURZ Bydlení v souladu

  BVS banner (1).jpg

  U kurzu Bydlení v souladu spolu strávíme skoro rok nad tématy, ve kterých se budeme zabývat interiérem, ale především postupně tvořit domov, který vás bude podporovat, bude vám přinášet odpočinek, ale také vás bude motivovat k práci na sobě.

  Pojďme společně nalézat souvislosti mezi prostorem, člověkem, našimi myšlenkami, společenským děním a tradičními hodnotami. 

   celkem 980 Kč / celý ONLINE kurz

  Více o kurzu zde.


Co je nového

archív

Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více než 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)

jihocesky kraj-barevne.jpg

Děkujeme za morální záštitu naší komunitní zahrady Naše zahrádka paní Mgr. Ivaně Stráské, hejtmance Jihočeského kraje 


letacek.cz