Kontaktujte nás: info@pozemskenebe.cz

Pozemské nebe je místo, kde se učíme myslet srdcem a zdokonalovat životní prostor

Přidejte se a vytvořte si vlastní pozemské nebe. Stačí si vybrat z naší nabídky.

Tvoření / malování / vaření

  • Tvoření s Aličkou

    Ani letos nevynecháme vánoční tvoření s naší Aličkou. Setkáme se ve dvou termíny a jaká jsou témata? ADVENTNÍ TVOŘENÍ 26. 11. 2018 Tradičním symbolem Vánoc je adventní věnec. Letos nám vychází první adventní neděle na 2.12.2018. Pojďme si společně při poslechu koled  vyrobit vlastní, voňavý věnec, který ozdobí naše domovy. VÁNOČNÍ TVOŘENÍ 11. 12. 2018 Zbývá nám pár dní do Štědrého večera. Pojďme společně sdílet atmosféru Vánoc,ochutnat cukroví, zahřát se dobrým čajem a u toho tvořit. Připravíme si vánoční přáníčka, papírové andělíčky, visačky na dárečky,zápichy do květináčů, vánoční girlandy, ukážeme si, jak krásně zabalit dárečky a mnoho dalšího, čím můžeme potěšit naše blízké. VÍCE ZDE

  • Vánoční vaření s Bohunkou

    Již v loňském roce jsme si vyzkoušeli vaření, které pro nás připravovala Markétka, rádi bychom v jejím nápadu pokračovali a vařili, pekli, sdíleli. Co nás čeká, co budeme ochutnávat a co si třeba vzít s sebou, na to se mrkněte zde.


Podporovatelé našich projektů

Děkujeme našim podporovatelům za jejich důvěru...

Děkujeme i těm, kteří nejsou zde vidět. Jak fyzickým osobám, tak dalším společnostem, našim rodinám a přátelům... Dohromady podpořilo naše projekty již více jak 200 podporovatelů. Vaší důvěry si vážíme, díky vám můžeme zdokonalovat životní prostor a tvořit, děkujeme :-)